Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4671/9202 anonim ***** válasza:
42%

Sziasztok Lányok!


Örömmel értesítelek Benneteket, hogy 2-án megszületett a kislányunk. Éjfélkor ébredtem fájásra, itthon voltam fél 10-ig. Az orvosom 10-re várt vizsgálatra. Ott kiderült, hogy maradok, szülünk. Vártunk, vajúdtam, de gyors döntésre volt szükség, császármetszés lett a vége.

Közel 1 hétig voltunk bent, most már kezdünk összeszokni a picurral.


A másik, ami miatt írok: elköszönni jöttem. Az utóbbi időben sok tudtam sokszor jönni, de most már tényleg nincs időm :(

Drukkolok, hogy mindenki babásodjon, és kérlek Benneteket, ne adjátok fel! A gólya hamarosan kopogtat :)

Kérlek ne haragudjatok, hogy így döntöttem!


Vigyázzatok magatokra!

K.

2013. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4672/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok :)

Mielőbbi gyógyulást és valahol megértelek,hogy nem lesz időd,de azért jó lett volna ha néha írsz,hogy mi van veletek...Reméljük azért küldesz pár képet a piciről.

Vigyázzatok magatokra.Puszi

Évi

2013. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4673/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!:-)

Vica latod megmondta a doki a tutit en is arra tippeltem volna h.most ez akkor a mensid.Nem sokara ujra lesz peteeresed es aztan egy gyonyoru babad!:-))

Kicciri szedjed az e-vitamit biztos segit!!Regebben en is szedtem.Meg Szilvus mondta h.jo sok tejtermek meg sajt kell ilyenkor-o imadja a sajtot :-)) en is.Jaj de megilyedtem a kiscica itt jatszik a teraszon es betalata a mozdulatlan labujjamat :-D:-D:-D

Kinikem -ha elolvasod meg-akkor gratulalok a babadhoz!:-)Orulok h.elkoszontel es jo babazast jo egeszseget nektek es legyetek nagyon boldogok es johet majd a kisteso!:-)

Nalam semmi Csajok tovabbra se ami emlitesre melto....mar eleg uncsi csak telik az ido masok mar ennyi ido alatt szinte 2 ciklust megelnek en meg itt kilodok mar miota ezzel az egyel.Ayyyy.na mindegy.Clostit hoztam magammal ugyanugy mint 2 hete...hatha megjon vegre.Babasnak nem erzem magam-en mindig azt gondolom h.megereznem lelkileg-de aztan majd lehet nem fogom nem tudom :-D na puszikak!Evi szia :-))

2013. jún. 14. 20:52
 4674/9202 A kérdező kommentje:
Megijedtem jujjjj bocsi :-))):-D:-D:-D:-D
2013. jún. 14. 20:55
 4675/9202 anonim ***** válasza:
57%

Biztos cuki a cicád:) nekünk most lett 5 kiscicánk és olyan kis cukik pedig én kutyás vagyok :) Szép estét neked és a többieknek is:)

ui:délután óta görcsöl a bal petefészkem.....peteérésiidőben vok:)))lehet kezd normálisra beállni??:)

Évi

2013. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4676/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Evi cuki a kiscica igen :-)csak egy lett most az Anyacicanak :-) En is imadom a kutyusokat is meg kb az osszes allatot :-)jo az ilyen pokokat meg ilyesmiket nem a darazsaktol meg a zugo repulo akarmikotl meg egyenesen betojok :-))))Remelem beall a peteeresed rendesen es akkor most hajra szex ezerrel!:-)Puszikak!
2013. jún. 15. 12:29
 4677/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kinike, olyan nagyon sokszor gondoltunk rátok, és sokat is emlegettünk!

Örülök hogy jól vagytok, vigyázzatok magatokra és egymásra, és igen, köszi hogy megosztottad a jó hírt, és hogy elköszöntél!

Persze örülnénk ám egy babaképnek búcsúzóul!

Azért ha fél év múlva az eszedbe jutunk, nézz fel, hogy hogy állunk ha van kedved!

Örülök hogy neked is sikerült, a ti babátok a csapat második babája!!!!!!!!!!!!!!! Légy jó, puszi!

Vica! Most már hiába írok bármit is, már tudsz mindent! Akkor tiszta lappal indulsz! NE feledd, ez a hónap duplán esélyes!

Kicciri, akkor lassan vége a mensinek! Végre!

Kriszti, neked meg remélem meghozza a vidéki levegő a vérzésedet!

Persze jó lenne ha pozit tesztelnél kedden.... én ha csak kedden jön meg, nem is tesztelnék, úgyis megnéz másnap a doki!

Lányok, én is szomorú vagyok hogy Kini így döntött, de igaza van, ide a kismamajelöltek és a kismamák tartoznak igazából. El kell fogadni:-(

És örülni Szilvusnak, hogy ő kitart! :-)

Velem semmi, tegnap elmentünk pancsizni, ott is aludtunk (egy kölcsön házban), nemrég jöttünk haza. Jóóóóóóóó volt végre egy kicsit kikapcsolódni! Holnap is strandolunk!!!!!!!! :-)

Nehezen bírom, pedig még sok van hátra! Láttunk megint gólyát! Ott körözött felettünk, én meg mint valami boli, integettem neki! :-) Próbáltam nem feltűnően....

Le is fotótam egy csomószor a telómmal, igaz hogy semmi nem látszik, mert tök magasan volt, de én tudom hogy ott van!

Sutyiban mutogattam a hasamra, hogy ide bele hozzál kisbabát gólya!!!! :-D <3

Életemben nem láttam még ennyi gólyát, mint idén!!!!!!!

Remélem igazad van Kriszti, és most ágyazódok... de jó lenne!

Hát, én sem nagyon érzek semmit... de igyekszem minden apró dologra én is azt mondani, hogy igen, ez már volt és mégsem voltam terhes, tehát most az a tünet, ha nincs tünet.

Egész jól működik!

Lányok! Szedtünk egy csomó cserit a cserifánkról! Olyan fincsi! Végre nem szedte le a sok suttyó éretlenül....

Puszi! Irszi

2013. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4678/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és nekem is van két kutyusom meg egy cicusom; imádom az állatokat! A bogarakat nem, de soha nem bántom őket, mi a pókot is inkább kirakjuk.

Jó cicázást! Irszi

2013. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4679/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi hat ezen jót nevettem hogy ide bele :) nekem is küldj egy golyat :)

Évi

2013. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4680/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem a golya meghozza a babat egyszer mar nagyon kergetnek teged :-):-Dtok cukik!En is lattam ma is meg tegnap is :-)Ja irtak ma delelott sms-t hogy megjott a csomagom :-) Csak en nem vagyok ott :-)))vicces :-) Hetfon elmegyek erte es kedden regggel talan ellovok egyet h.ha a doki vizeletvizsgalatra akar kuldeni tudjam mondani h.negat teszteltem elozo nap :-\ vagy pozit :-) pffffff almodik a nyomor :-D nah ugyhogy mar reggel tesztelhetnek csak nincsenek nalam a kicsikek :-) 2 kutyusod is van Irszi irigyellek!:-) nekem hianyzik a kutyusom ...egyenlore nem gondolok masikra ...de tudom h.majd lesz valamikor.Drukkolok Irszikem a beagyazodashoz!:-)
2013. jún. 15. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!