Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4691/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Evi

FRUKTOZ!!!! nem glukoz ugye a nagy melegben felforrt az agyam :)

2013. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4692/9202 A kérdező kommentje:

Livi!Halvany pozi a teszted :-) De en is csak kesobb gratulalok!Most szurkoljunk a kis babakezdemenynek nagyon hogy szepen megtapadjon es ki se jojjon szulesig:-))

Nagyon drukkolok!!!:-))

(Azert most nagyon boldog lettem de nem kiabaljuk el.) :-)

2013. jún. 16. 22:37
 4693/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziaztok Lányok,

Én is azt mondom, hogy itt mindenki anyuka lesz egyszer.:-)

Irszi azok a gólyák tutira jelentenek valamit szívből kívánom, hogy baba legyen.

Lívi én is látok halovány csíkocskát de nem fogok gratulálni, csak az UH után, de titkon nagyon szorítok neked.

Krisztinek is persze nagyon-nagyon.

Én ma totál feladom érzéssel küzdök.:-((

Ma találkoztam egy volt kolleganőmmel, akivel együtt "álltunk neki" a baba projectnek.

Nekik szinte azonnal összejött, ahogy abbahagyta a fogigátlót, és most 10 hónapos a kislánya:-) Tünemény.

Én szinte soha nem szedtem, és mégsem. Tényleg van benne valami, hogy ha abbahagyják gőzerővel beindulnak a petefészkek, de azért be ne szedje senki. Azt hiszem Évi írta, hogy szednie kellene.

Szóval ma teljesen letörtem, hogy ekkora selejt vagyok, és a kérdés, hogy : Jóég!! nálatok még mindig semmi?????????????????????

Hát semmi:(

Meli úgy örülök, hogy szeptemberben talán belevágsz újra, amíg lehet küzdeni kell:-)

Évi milyen édesítővel csináltál eper dzsemet?

Valami fura e betűs neve van, én még nem hallottam róla.

Az jó?

Kicciri, Vica új ciklus, új remények mindent bele lányok!:-)

Én 13.c.n-on vagyok de az ovutesztem ma még nega volt, hát nem tudom lesz-e egyáltalán. Ilyenkor már pozi szokott lenni.

Puszi lányok, jó éjt Mindenkinek.

2013. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4694/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri,na az már más:))) de az se a legjobb,főleg ha van PCO-D...Nekem a magán orvosom mondta...

Lilla én az ERITRIT-TEL csináltam és a dzsemfix 3:1-el és komolyan mondom olyan mintha cukorral lenne...3,80kg jött ki amihez 1kiló eritritet és 3zacskó dzsemfixet tettem jól összekevertem és felfőztem,onnan 3 perc rottyantás és kész..Annyi a baj ezzel az eritrittel hogy elég drága mert 1500 fél kiló de még így is megéri,mert én a xilitet nem bírom és a boltba is a legtöbbe az van plusz ezek a diabetikus termékek ára fent van a magasba::((((((((

Évi

2013. jún. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4695/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és ehez a mennyiséghez egy kiló eritrit ment de kcal:0, ch:0 GI:0 ANNYI SZÉNHIDRÁT VAN BENNE AMI AZ EPERBE ÉS A DZEMFIXBE... :))
2013. jún. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4696/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok ma koran keltem mert megyunk vissza Pestre a Szerelmemmel.:-Lilla remelem lesz ovud csak most picit kesobbre eshet!Jah.tudom milyen ...mindenkinek van babaja csak nekem nem -ez tipikus erzes nalam is ...de majd lesz!:-)) Neked is meg itt mindenkinek aki kuzd es nem adja fel!:-)

Igaz Meli?:-)

Evi jo lehet az eperdzsemed :-) fini biztos :-) mi majd szilva lekvart meg barackot fozunk ustben a kertben.Puszikak!

2013. jún. 17. 05:31
 4697/9202 anonim ***** válasza:
57%
Húúú az is biztos finom lesz :) lehet én is csinálok majd Évi
2013. jún. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4698/9202 anonim ***** válasza:

Livi, ez baba :)))))

FIGYELD MEG, ELSŐ PISIBŐL SOKKAL ERŐSEBB LESZ!

GYERE ÁM A TESZTTEL!!!


Meli

2013. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4699/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Végre úgy néz ki hogy elmúlt a mensim. Ilyen a görbém, így már sokkal jobban tetszik, hogy a hőm lent van. Ez az igazi.

27-én megyek az Uh-ra megnézni mi újság odabent! :)

Biztos szépen beindul a szervezetem aztán jöhet is a baba:)


[link]

2013. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4700/9202 anonim ***** válasza:
Lilla, nem vagy selejt, ezt verd ki rögtön a fejedben! Már nem emlékszem, neked is kellett a könyv? Ha nem, akkor ajánlanám nagyon a figyelmedbe:)
2013. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!