Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4721/9202 anonim ***** válasza:
:( akkor várunk és bízunk!
2013. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4722/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Lívi várd meg a nem várt napját, esetleg egy Lilly teszt, vagy Gravi HCG, facelle, ezek nem csapnak be,az x epillről én is hallottam már olyat hogy pozitív volt és nem volt terhesség. Hőd milyen vagy nem méred?

Én azért nagyon drukkolok!


Most beszéltem a rendelővel, 27-én megyek a doktor úrhoz, 16:10-re :) Már nagyon várom mit fogunk látni! :) Én bízom benne hogy érésnek induló tüszőcskét vagy kettőt, vagy hármat, na jó nem leszek telhetetlen, de egy biztos lesz, ott kell lennie:)

2013. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4723/9202 anonim ***** válasza:

Egy kis ösztönzés


[link]

2013. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4724/9202 anonim ***** válasza:
A hőm 36.9,egy facellet lőttem el meg egy x-epilt.A facelle az csodálatos negativ.szóval mégsincsenek csodák!Lilly??Hát elmondom hogy éppen most lett akkora a fejem,az egész városban nem lehet kapni 10-es tesztet!!!Értitek??Egy megyeszékhelyen,na mindegy ez van.Megvárom Vica,de nem sok remény van.Puszi lányok!Livi
2013. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4725/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Vica nagyon köszönöm a könyvet én is:)

Biztos lesz érett tüszőcskéd, mert vetélés után állítólag könnyebben teherbe lehet esni újra.

Kriszti, Lívi sajnálom, hogy negatív a tesztetek:(

Évi vettem eritritet, a Paleo boltban a Lehelen pont akciós 1kg 1900 ft volt. Vettem meggyet, meg Norbi lisztet ma túrós meggyes palacsintát fogok sütni:)

Ja és csicsókát is találtam, azzal is kezdek valamit, most vettem először, és nagyon jó kis krumpli alternatíva lehet kevés kaloriával és alacsony GI-vel. A múltkor olvastam, és gondoltam kipróbálom.


Irszi mikor tesztelsz?


Hogy halad a góckutatás?

Egyszer nekem is volt, mert szivárványhártya gyulladást kaptam, és a térd ízületeim is fájtak nagyon. És akkor kellett nálam is kutatni, hogy mi okozta ezeket.

Annyi vizsgálatom még soha nem volt, de kiderült, hogy a jobb arcüregemben felgyűlt folyadék okozta minden bajomat.

Ami egyébként nem fájt, még csak náthás sem voltam, és mégis onnan mentek a bacik szerteszét.

Hát ilyen is van.

Puszi lányok

2013. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4726/9202 anonim ***** válasza:
Lívi, mikor kellene megjönnie? Én is tanultam már ezekből a tesztekből, és ha én terhes leszek, és lesz egy pozitív tesztem, rögtön elmegyek HCG vérvételre többször és megnézik hogy emelkedik-e , én ezt még egyszer nem csinálom így.
2013. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4727/9202 anonim ***** válasza:
Lilla szívesen, hozzá még a kép is jár amit feltettem az előbb, :)))
2013. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4728/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica!Elvileg pénteken lesz a 28.nap,a ciklus.hu oda tette,mert a múlt hónapban a duphaston kitolta.Amúhgy 26.27. napra szokott megjönni ami azt jelenti hogy 1-2 nap.Ma vagyok a 25.napon.Nagyon fájnak a cicijeim,ami nem szokott,de ezt nem veszem jelnek.
2013. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4729/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi ne idegeskedj..csak nyugi...biztos pozi lesz.

Llla na az jó árban volt,kár hogy messze lakok:(((

Képzeljétek el,ma volt a progi szint nézés.

Múlt hónapban amikor volt peteérésem 21.napi:8,3 volt,most pedig a 21.napi:38,8 :)))))))))))))))))))))))))))))))))

A papír szerinte a terhesség első trimeszterébe is belefér:))de a peteérésen tuti túl vagyok :))Nemsokára hívom a dokimat,hogy mit mondd erre :))

Évi

2013. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4730/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, akkor várjuk meg a pénteket jó, és akkor tesztelj újra, addig most ne, tudom nehéz kibírni, de hidd el hogy most ez lesz a legjobb!


Vica

2013. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!