Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4661/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli jaj vegre latod visszater az erod :-)Tudtam en hogy nem adod fel!:-)Kiccirikem akkor Angliabol szoktal irni :-)Hat igen gondolom nem annyit keresel mint itthon keresnel ugyanazzal a meloval.Sokaig en is ki akartam menni kulfoldre de nem birtam Anyaek miatt nem birtam volna ki :-\ vagy ki tudja.:-)Irszikem orulok h.mar nem sokara beagyozdik a babod!:-)Nagyon drukkolok.Nem tom ez a teszteles dolog....elkonyveltem h.nega es kesz.Tegnap este meg a mellem is nyilallt jo sokszor.Meg mar elotte is ugye.Az mondjuk nem szokott nekem csak amikor clostit szedtem elso honapban (egy evvel ezelott)a lutealisban.De most megint.De mivel mar volt egyszer sajna nem tunet.Mehbe nyilalas is volt mar es nem tunet.Tegnap delutan is rosszul voltam 1/2 4-tol de most olyan volt mint egy gyomor gorcs...fekudnom kellett ugy nyomta valami.Estere elmult.Lehet h.mar a hosszu ciklusom miatt volt vagy nem tom olyan volt mint egy gyomorideg amire most SEMMI okom tenyleg.Na mindegy.Nem tesztelgetek mar megvarom a jovo keddet.Megjon a teszt es akkor tesztelek ha addig nem jon meg.Szerdan meg doki.42.cillusnapon vagyok.Puszikak Csajok mindenkinek szep napot!Delutan utazom HAZA :-D:-)))<3
2013. jún. 14. 07:39
 4662/9202 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Kérdésem lenne, ha valaki tud segítsen:) Ugye szerdán megjött nagyon erős darabos mindegy nem részletezem a vetélés megindult, 2 napig volt ennyire extra erős, és utána már csak alig egy két folt. Már vasárnapra szinte alig volt valami. Ma meg megjött megint, viszont ahogy néztem, ma kellett volna megjönnie ha nem lett volna ez a terhesség, létezik? Rendes vérzés, nem darabos, szép élénk piros. Na ezt jól kifejtettem! Valakinek van ötlete?

2013. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4663/9202 anonim ***** válasza:
68%
Biztos nagyon megviselte a szervezetedet ez a vetélés, nemcsak testileg, de hormonálisan is! Valószínű, hogy még mindig tisztulsz :(
2013. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4664/9202 anonim ***** válasza:
68%

Azt mondták sok helyen, hogy a vetélés nem számít menszesznek, és mivel ma kellett volna megjönnie, innentől kell kezdenem a ciklusom, és tökéletes pontos. Hát nem tudom, tény hogy ez rendes normális mensi, a vetélés meg hirtelen nagy erős darabos vérzés volt ami 2 napig tartott. Annak ott ki kellett tisztulnia akkor, viszont ezt kell mensinek számolni,a hőm is 36,5 mint mensikor.


Vica

2013. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4665/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica, akkor számold mostantól a ciklusodat
2013. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4666/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megkérdeztem az én drága jó doktor uram, mégis csak az a biztos. Azt mondta hogy ez teljesen normális ezt kell venni a ciklus első napjának. A vetélés ami lezajlott az nem egyenlő a mensivel. Most is mondta hogy rendkívül sajnálja, ez annyira jól esett lányok!!!!Azt mondta hogy ha elmúlt rá egy hétre kb az ovu ideje felé menjek el hozzá Uh-ra és nézzük meg hogy beindult e a szervezetem! Imádom imádom imádom ezt a dokit!!!!!!!!!!!


Vica voltam

2013. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4667/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ritka az ilyen emberséges doki!

Mázlid van vele Vica :)

2013. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4668/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Sziasztok!

Kriszti igazad van. A szulok nagyon fontosak,de az enyemek nagyon fiatalok Anyu 46 eves Apu meg 54 eves. Szoval en meg 29...Anyu 16 evesen szult es amikor kimentem Londonba csak tamogadtak fiatalok es udek.Remelem nagyon sokaig!

Jo utata neked haza es erezd jol magad!!!!!


Irszi nagyon izgulok erted!!!! A ferjed ,meg szegenykem O is szeretne mar szulo lenni csak ez lehet sok mar neki :( Kitartast kivanok neki es hamar jonni fog a baba,meglasd!


Meli,latod,h beindult a kismotor,marmint erzed,h hamarosan keszen alsz a kovetkezo lombikra. Ez jo jel! Iden meg babas leszel!!!! Gondoltam,h nagyobb a baba iranti vagy :) csak idore volt szukseged.Azert kivancsi vagyoko az ismerosodnek sikerul-e? De sztem igen :)


Vica,tuti tisztulsz!!! Orulj neki!a mensid meg a masodik es szamold onnan.Orulok,h jobban is vagy :)tudod,h akar a kovetkezo honapban akar johet is a baba! Ma van az otodik mensi napom,meg mindig elenk szinu piros :(Gondolhatod en hogy kitisztulok :P

2013. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4669/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Lilla,akkor most nalad zajlanak az esemenyek,mert ha lesz friss eredmenyed,akkor az megint kozelebb visz a babahoz!!! Jobb azt tudni,aztan ha kell vmit tenni akkor lehet nekialni :)Nyugodtan menjel csak vervetelre aztan gyere a hirekkel!


Evikem,az exed majd megkapja am ami jar neki! Nehogy magadat zaklasd fel miatta.Gondolom szemet volt mint altalaban a legtobbje.... Bujjal ossze apaval es az lesz a legjobb :P csak elore nezz!!! Tudnek meselni en is az exemrol ha erdekel.....


Draga lanyok regiek es ujak <3 Koszonom,h meghallgattok!

2013. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4670/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és mensi után kezdjek szedni E vitamint a nyálkahártya felépítésre :)
2013. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!