Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4791/9202 anonim ***** válasza:
57%

Június 01.-én jött meg, tehát az az első ciklusnapom.

07.-én voltam UH-n, akkor volt 7mm a nyálkahártyám, és volt egy 19 mm-es tüszőm. Aznap délután volt pozitív az Lh tesztem.

08.-án reggel volt tojcsis nyákom (nekem nem szokott lenni), és ennek ellenére szerintem 09.-én volt tüszőrepim, akkor múlt el a hasfájásom és kezdődött a mellfájdalom.

A dokim szerint viszont 10-11.-én kellet volna repednem.

Szóval elvileg kb. a 12-13. dpo-n teszteltem, viszont olyan halványnak látom, hogy nem nagyon merek pár napra rá, mert ha nem erősödik, akkor biztos meghülyülök!

Ha 14-16 napos luteálist számolunk, és csak a 12. napon volt a teszt, akkor akár 4 nappal a nemvárt előtt is lehetett, és ugye a kimaradt vérzés utáni első napon ajánlják.

Nem tudom, lehet hogy csak szerdáig bírom.

Majd kiderül.

Ha nem vagyok terhes, akkor megint jó lecke, mert látszik negatívban is a csík, viszont emeltem a progi adagom, az nem lehet kevés most -elvileg.

Nehéz ám nagyon! Igyekszem nyugodt lenni, és úgy hozzáállni hogy vagy -vagy. Mivel nem tudom eldönteni hogy a csík rózsaszín vagy szürke, olyan halvány.

Bár szerintem talán élőben inkább rózsaszín...

Megyek, felnyomom inkább a déli Utróimat és pihizek a ventillátor előtt! :-)

Puszi!

2013. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4792/9202 anonim ***** válasza:
57%

Visszaolvastam az előző hónapom, akkor is 20-25 perc után jött ki a csík, csak akkor nem tudtam lefotózni. Úgyhogy szerdán ismétlek, ha nem erősödik, akkor kihajigálom az összes tesztem!

Évi, mizu???? Remélem neked a magas progid igazi babát rejteget! :-)

2013. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4793/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon szeretném ha már babát jelentene,de ugyan olyan minden mint szokott,esetleg annyi hogy a peteérés is hamarabb volt és szerintem ha megjön is hamarabb fog,mert már 3 napja fájnak a cicijeim...de szokott sajnos:(((annyira örülnék,hogy ha már két csík látszana...de lehet nem jókor voltunk együtt:((30.-án tesztelek ha addig semmi jel nem lesz,de már a derekam is fáj meg minden...:(((szokásos szerintem...be se merek képzelni semmit,tegnap ideges is lettem,mert az egyik macskánk megmart...voltam toxoplazmás már remélem semmit nem kapok el...nem piros a helye...grrr..a macska..ezért szeretem jobban a kutyákat :)))

Évi

2013. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4794/9202 anonim ***** válasza:
57%

:-)

Ha már túl vagy a toxoplazmán, akkor nem lesz baj!

Nekem is fáj a hasam, néha a derekam is, de nem rendesen, hanem valahogy oldalt, de bár inkább az alhasam, de szerintem "nem jó helyen", hanem magasabban.

Mindegy, igyekszem nem foglalkozni vele azon kívül hogy most leírtam.

Azon gondolkodom viszont hogy holnap jóstesztelek egyet...

Évi, mikorra nem várod?????

MA van 23.-a. HA szerinted 3 nap múlva megjön, az még csak 26, akkor miért tesztelsz csak 30.-án? Annyi késést szeretnél megvárni?

Az eleje mindig idegörlő, én szerintem csak akkor fogom elhinni, ha most lesz, ha később, ha az orvos is látja.

Aztán akkor fogok csak merni örülni, ha lesz szívhang. Aztán ha túl leszünk a 12. héten... aztán a genetikai vizsgálatokon.....

Szóval később sem lesz könnyebb! :-)

Kitartás! Puszi!

2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4795/9202 anonim ***** válasza:
57%
... Irszi
2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4796/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem úgy szokott megjönni,hogy az előző hónapra rá kell számítani min 3 napot vagy 1 hetet :( hosszúak szoktak lenni de 1 hét múlva vmikor tuti tesztelek mert elsején megyünk a balcsira és addigra hátha tudom mar mi van :) derekam leszakad ahogy vizszintesbe vagyok.bal petefeszkem néha gorcsolget.nem tudom hogy bírom ki addig ààà.... Érzem a szagokat de múlt hónapban is így volt :(( bár akkor lehet a hcg tartalmú szuri miatt...egyszer úgy érzem ott van egyszer hogy nincs :( jo ejt lányok

Évi

2013. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4797/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem azt írtam hogy 3 nap múlva megjön csak hogy 3 napja faj a cicim:) de mindig szokott :(( lehet a prolaktin a baj :(((((

Évi

2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4798/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, nem segít, de sokat gondolunk rád a lányokkal együtt, ez biztos!

Jó kis türelemjáték, igaz?

Bízz benne hogy ott lapul a Picikéd! A hormonszinted szuper volt, ha elbizonytalanodsz, ebből meríts erőt! Puszi! Irszi

2013. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4799/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Évi, IRszi! Ne idegeskedjetek! (Tudom, nem könnyű)

Mind a ketten úgy néztek ki, h végre baba van! ♡♡♡♡

Csakhát mi már nem dőlünk be semminek ugye lányok?!

Olyan nincs, egyikünk sem lesz babas soha!!!! Ennek egyszer vege kell, h legyen!

Lilla, köszi akkor árgus szemekkel figyelem mikor irsz, mik az eredmények ! De közben gondolom gyuritek a lepedot a paroddal :-P

Huuu tegnap nagyon meglepett Ati. ..reggel mindig kb 1! óra kell neki mielőtt kimegy pisilni és olyankor tudom, h tuti nem tudna akciozni. ..erre ahogy lendul at rajtam (Ő alszik belül) ....már csak azt vettem észre, h ezerrel rajta vagyunk a baban ;-) Nála ez nagy tett mert mindig rohan pisilni és levoltam dobbenve.

Kriszti remélem azóta tudtál aludni ;-)


Szóval visszaneztem a kepeiteket és lányok mindenki nagyon szép! !!!

Puszika!

2013. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4800/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Irszi Igen göndör a hajam es a hátam közepéig ér!

[link]

[link]

2013. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!