Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4081/9202 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap 8,5 volt és mire megreped lesz 10 és az elvileg már jó.RTudom várni a legnehezebb de bízz benne és hátha..most én is kemény 2 hét előtt állok...

Évi

2013. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4082/9202 anonim ***** válasza:
Encsi.Nekem 2 nappal a mensi előtt 11 mm es volt a nyálkahártya és felritkulás volt látható rajta.Másnap csináltam a pozi tesztet.Livi
2013. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4083/9202 anonim ***** válasza:

Krisztike, el ne felejtsetek ám engem (minket)

Tudom,hogy nagyon ritkán jövök, de igyekszem olvasgatni Benneteket és sokat gondolok Rátok, hogy mikor érkezik ismét a kétcsíkos teszt! :)

Én 37 hetes vagyok, holnap kezdem a 38. hetet, nézzétek el nekem,hogy ismét nem vagyok... a lelkemet helyre kell tennem mire érkezik a kislányunk!!!

Természetesen érkezik majd a gólyahír hamarosan!

Drukkoljatok, hogy a jövő héten érkezzen a kisbabánk, utána héten szülinapom lesz, már itthon szeretnék ünnepelni VELE :)


Kini.

2013. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4084/9202 anonim ***** válasza:

KINI SZURKOLUNK :)

PUSZIKA

ÉVI

2013. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4085/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok<3!Evi most minden klapponi fog akkor tuti babas leszel!Nem fogsz trombozist kapni ne izgulj!:-)Vicus hajra mikor kell nem megjonnie?Orulok h.jol alakul a gorbed :-)Lilla igen keszulok a laparra de sztem csak osszel vagok bele...vagy majd attol fugg mit mond a doki!Ksstonom h.kerdezhetek fogok is :-)aranyos vagy!Livi mi ujsag van?Gina a pco...hat millioan estek teherbe vele...lehet h.csak kicsit olyan a petefeszked ne torodj vele emiatt ne idedesitsd magad mert ez nem befolyasolja a kicsi babad boldogan novekszik a pocidban :-)ne aggodj!:-)Kinikem orulok h.irtal nekunk!Dehogy felejtettunk el szurkolunk es alig varjuk mindig hogy irj!:-)Sztem isteni ha valaki megosztja velunk a babavarassal kapcsolatos elmenyeit :-)Tenyleg Szilvus van meg egy csepp tejed napi egyszer vagy mar teljesen kifogyott?Lilike nagyon szep :-)es hany kilo mar?Gondolom no mint a gomba :-)Melikem hajra nektek is minden honap uj esely a csodara!Kicciri ne aggodj remeljuk neked gyorsabban jon a baba es nem kell kiallnid ennyi hulyeseget mint amit ide irunk :-DDe tenyleg.Regen az emberek babasak lettek es kesz azt sem tudtak mi az a terheleses cukor meg ilyenek :-D Drukkolok neked Kicciri szerelmeskedjetek sokat abbol baj nem lehet :-))Nalam is kb ez a 10-11.cnap de en most nem fogom tudni mi van mert nem szedem a clostit de hatha kihat erre a honapra is :-)-ebben bizom.Puszikak mindenkienk Csajok!
2013. máj. 15. 07:40
 4086/9202 A kérdező kommentje:
Oooo de luke vagyok hat Encsikem pont teged hagytalak ki meg Irszikemet :-\ annyian vagyunk halistennek :-)szoval akkor meg nem jott meg terhesseg meg nem latszik!hat bizzunk a legjobbakban!!drukkolok es ismeteld eg a tesztet persze de gondolo alig varod h.teljenek a napok es csinalhass ujra tesztet :-)Drukkolunk es gyere a pozi teszteddel!:-)Irszikem mar irzam h.nagyon jok a tusziod mef a nyalkahartyad is szerelmeskedjetek sokat hatha most sikerul!!Nagyon drukkolok h.vegre megfoganjon a kincsetek es 9honapig ott is maradjin a pocodban :-)Hajra Irszikem mindent bele <3<3<3<3
2013. máj. 15. 07:44
 4087/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok drága Lányok!


Imádom, hogy mindenki ilyen lelkes!!! Babásodjunk Mind!


Kinike, nagyon drukkolunk mindannyian!!!!


Évi, ne aggódj a trombózis hajlam miatt, nekem is az van, mégis töménytelen hormont vállaltam be a lombikozás alatt és utána is ezerrel nyomtam magamba az utrogestant. Nem lesz baj!!!


Encsi, nem tudom, hogy jó-e a 10mm vastagság. Mikor az a nagyon nagy vérzésem volt, hogy kórház volt a vége, akkor azt hiszem közel 20-25mm volt a nyálkahártyám. és akkor volt pozitív a tesztem.


Meli


Amúgy csajszik nem tudom, hogy mikor kell megjönnie nekem, most hétvégén vagy 1 hét múlva (mert múltkor 1 hétig barna pöttyöztem..), de nagyon fáj a cicim :)

Bárcsak csoda történne!!!!

2013. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4088/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kevés a 10 mm a gterhességhez:((

Nekem ennyi idősen 26 mm volt...

Ne haragudj,hogy azt irom amire nem számitasz,de 8-10 mm a minimum ami kell a beágyazódáshoz és utána az folyamatosan vastagszik,14 dpo-ra már kell lennie babásan vastagabbnak:S

De ne legyen igazam és baba legyen a dologba!

Szilvi

2013. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4089/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Melikém akkor drukkolok hogy sikeres legyen a ciklusod!!!!

Krisztikém, nekem 20-án kellene elvileg, vagyis vasárnap, ha vasárnap is ilyen szépen fent lesz a hőm, akkor reggel ellövök egy tesztet.:)

Szerintetek milyen a kórházi teszt, amit a női klinikán csinálnak? Mert olyanom van otthon, kaptam az I. Nőiről:)De ha pozitív lesz vasárnap reggel, biz isten elmegyek mégtöbb tesztért:))))))))))))

[link]

2013. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4090/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ez tuti jó esélyes görbe :)


Úgy tudom, hogy azok a teszek 25-ösek :( Lehet, hogy egy 10-es érdemesebb lenne beszerezned.


De lődd el, nagyon-nagyon drukkolok!!!!


Meli

2013. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!