Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4071/9202 anonim ***** válasza:

Évi, nem lehet a hasba adn bőr alá a repesztőt? Én nekem oda kellett adni és az abszolút nem fáj!


figyelj oda, a beadástól pontosan 36 óra múlva repeszt, nem előbb!!!!!

2013. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4072/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! ÉN bárhogy gúvasztom a szemem nem látok még über halvány vonalat sem. Ismételd meg a tesztet 1-2 nap múlva, erősödnie kell a csíknak!

Gina Boldog szülinapot!

Irszikém, akkor nagyon fogok neked drukkolni, remény és esély mindig van!!!!

Melikém, meglátod hogy lesznek még ilyen tesztjeid, én látom a kristálygömbömbe:)

Lányok nálam semmi változás, ami jót jelent:)

[link]

2013. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4073/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Irszi csodás a nyálkahártyád, és a tüszők is, na most aztán mindent bele, hátha akad ott egy egészséges sperma a fertőzötteken kívül. És igen bízni kell benne.

Annyira hihetetlen, hogy ilyen sokáig tart a párod kezelése, döbbenet. Nem gondolkodtatok azon, hogy elmenjetek máshová is?

A SOTE andrológián a férjemet kivizsgálták alaposan, előtte a Cirisben (magán az is) volt. Igaz, hogy másfél hónapra adnak időpontot, de mi az a másfél hónap, az évekig tartó próbálkozás mellett? Szerintem oda azért még érdemes lenne elmenni, és nem fizetős, biztos nem húznak le. Nem hívogatnak vissza feleslegesen. Oda én jelentettem be a férjemet, és nagyon ódzkodott tőle, mert állami, és ő is magánorvoshoz szeret járni. se mondta, hogy egy percig sem bánta, és igaz 1 órát várt a második alkalommal, de normális orvosok, és normális bánásmód, amin nagyon meg is lepődött. Én magánrendelésen is szoktam várni néha elég sokat.:(

Krisztikém Te laparra készülsz? Azt hiszem nem olvastam, ha írtál erről korábban. Nekem volt januárban, ha kérdésed lenne, szívesen válaszolok:)

Juj a rétes de finom, elhiszem h nem bírtál várni vele, örülök, hogy jobban vagy.

Évi, Encsi drukk ezerrel!!:-)

Írtátok, h hosszú a ciklusotok (Évi, Kriszti), és szerintem a ligetszépeolaj kapszulát ki kellene próbálnotok. Én a Meli online könyvében olvastam erről, hogy jó progihiányra is, meg sok minden másra, rendezi a ciklust stb.

Azonnal lerongyoltam a vitamin boltba, és vettem, nekem 29-31 napos ciklusaim vannam, 3-4 nap barnázással a piros vérzés előtt:-(, DE előző ciklusban már szedtem ezt, és nem fogjátok elhinni, de 28 napra jött, és semmi, de semmi barna! Tuti jó:-)

Szép napot mindenkinek!

Lilla

2013. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4074/9202 anonim ***** válasza:

Nagyon esélyes ez a görbe :) Drukkolunk ezerrel!


És mindenkinek drukkolunk!!!


Azt hiszem, itt mindenki top-on van a termékeny napokon :) Mi mindent megteszünk a babák érdekében, igaz?????


Azért ám én sem adtam fel a reményt :) Minden hónap végén várom ám a csodát :)

Ahogy Irszike írta :) Csoda történhet :)))

Meli

2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4075/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok!

Gina boldog születésnapot!

Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok es hihetetlen erősek vagytok!

Minden egyes orvosi vizsgálattal közelebb alltok a babahoz! Igazából amiket irtok ahhoz képest en nagyon le vagyok maradva :'(:'(:'(:'( attól felek lehet ez a sok meg mind előttem all? ?? Ah be le sem gondolok. .

Hihetetlenül erősek vagytok! !!!!!  Ezert nem is emelek ki nev szerint senkit Csak borzasztóan drukkolok es gondolok rátok minden nap! Kepzejuk, el hogy mindenki egyszerre babasodik az lenne a am a nagy szám!

Drukkolok mindenkinek! !! Ma vagyok a 9. Napon es voltunk is együtt ;-) gyertyáztam is.

Kitartást!!!!!

2013. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4076/9202 anonim ***** válasza:
Kicciri, a gyertyázás nagyon jóóó!!! A doki is dícsérte és javasolta :)
2013. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4077/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Bizony h jó a gyertya:)

Én is a 9. cn-on vagyok húzzunk bele csajok :-)))

Lilla

2013. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4078/9202 anonim ***** válasza:
Igen mondta a doki hogy 36óra múlva és nem több mint 40.Egyetlen bajom van hogy használom a progeszteron krémet és kiírták a duphastont,na most én Leiden heterozigóta vagoyk vagyis trombózis hajlamom és nem szedhettem fogamzásgátlót...a hormonok miatt így nem tudom a duphstonon azt írja 3szor erősebben lehet trombózist kapni:((( a dokit nem értem utol de attól is félek nehogy a krém és a tbl túl sok legyen vagy olyan nincs??hogy túl sok??, ma van a 22napom és a progi szintem 8,3 de végülis a tüszőrepedési időm van a csúszás miatt,nyugtassatok meg hogy így pont jó .....ugye???ÉVI
2013. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4079/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Voltam a dokinál. Az van írva a papíromra,hogy egyértelmű terhességre utaló jel nincs. De elküldött jövőhét kedden hcg vizsgálatra, és közölte,hogy addig is szedjek terhesvitamint... nem tudom miért kéne szednem...?! Ezt eddig nem mondta. Ja és a nyálkahártyám 10mm vastag....Ez nagyon kevés egy korai terhességhez nem??!


Encsi.

2013. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4080/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Elsősorban szeretném megköszönni a szülinapi jó kivánságaitokat, aranyossak vagytok!

Nagyon jol telt a tegnapi napom, szüleim meglepiként el jöttek hozzánk, hoztak ebédet és tortát, az egész napot együtt töltöttük. Szupi volt!

Na de ma jött a védönö és mondta ,hogy meg nézné az endokrinologián kapott papírom ,mert irna be belöle a terhesgondozási kiskönyvembe.

Mikor be írta hogy PCO, kérdezem,ezt meg honnan szedte? Mutatta hogy hol látta, én le döbbentem,mert az elözö terhességem elötti papiron is rajta van,de nekem erröl a doki nem mondott semmit, aannyit hogy a férfi és nöi hormonjaim vizsgálják.

Hasi uhn sem voltam,tehát ezt hormonbol vette e vagy sem nem tudom.

Gyogyszert sem szedtem,semmi

Remélem nem lesz semmi baj, az elsö terhességemnél sem volt.

22én megyek az endokrinologiára és rá kérdezek.

Szoval ledöbbentem.

Röviden ennyi!

Mindenkinek megy a drukk, babásodjatok!

Üdv: Gina

2013. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!