Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4031/9202 anonim ***** válasza:

Szilvi, Lili olyan nagy már, azta!!!!!!!!!!!!!! :-) <3

NAgyon szépséges Lili hercegnőnk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisztike, nagy a csend... nem kellett volna neked már nem megjönnie, husom????????????????????? Most akkor kélik???????????? :-)

Nagyon szorítok ám!!!!!!!!!!!

Encsi, szerintem ez egy szépen lassan pozitívvá váló teszt lesz, bizony! Minden csík csík!

Persze az lenne az igazi ha rózsaszínes lenne, de lehet hogy a legelején még annyira halvány, hogy szinte nem is látod a színt!!!!!!!!!!!

Jajj, ez nagyon izgalmas!!!!!!!!! Szorítunk neked, meglátod pár nap múlva erősebb és színesebb lesz!!!!!!!!!

MElike, mi újság veled? Érleled a csodatüszőidet? A csodababátoknak :-)

Livi? Évi?

Velem semmi jó sajnos, újabb egy hónap várakozás. Most VÉGRE megnézték a prosztatáját is, hát ne tudjátok meg mit hallgatok azóta is... Szegény, nagyon sajnáltam! Bent volt az aszisztens is, de nem csinált semmit, csak nézte... Nem is értem.....

A mérete és a tapintása jó, de a fehérvérsejtszám azóta ismét emelkedett. A góckutatás is megy tovább, + várjuk az eredményeket, a prosztatamasszázs utáni pisit és a húgycsőből vett mintáét is. Jó sokat fizettünk.... :-(

Én jövőhéten megyek az én dokimhoz, kíváncsi vagyok rá hogy ő mit szól, és mit gondol, mik a kilátások. Amíg ebből nem jövünk ki Meli, nekünk sincs esélyünk a babára, nekünk még lombikkal sem. Persze azért én mégis minden hónapban reménykedek egy kicsit.... Irszi

2013. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4032/9202 anonim ***** válasza:

JAjj, most olvasom csak az előzőeket! :-)

Gina, de jó, december 10!!!!!!!!!!!!!!! Akkor nem fogsz legalább kínlódni a nagy melegtől a végén! :-)

ÉS lehet hogy a Mikulás hozza nektek a babát!!!!!!!!!!!! :-) Milyen szépséges karácsonyotok lesz, istenem!!!!!!!!! :-)))))))))

Vica, nagyon szorítok hogy 20.-án egy szép erős pozitívat tesztelj te is!

Kriszti, akkor ezek szerint megjött. Átaludtam :-)

Igen, lehet hogy a lapar lesz neked is a megoldás! Én tuti megcsináltatnám ám most, szerintem max. 6 hét múlva mehetsz áztatni magad! Minél előbb kérdezz rá a dokinál, akár telefonon, és csináltasd gyorsan meg szerintem!!!! Aztán nyáron rápihensz a babára, és akkor ősszel babásodunk! Nekem amúgy is azt jósolta a sógornőm, hogy nem tudja megmondani hogy miből gondolja, de ősszel leszek terhes. Puszi csajok! Irszi

2013. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4033/9202 anonim ***** válasza:
2013. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4034/9202 anonim ***** válasza:
Nincs semmi a képen, rosszat linkeltél:)
2013. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4035/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Encsi nagyon drukkolok! !!! Azért az ot nap mar szerintem jelent valamint! Huu remélem ott a baba!

Lili baba gyönyörű  annak idején kiszamoltam hogy mikor fogsz szulni es lam meg is erkezett;-);-);-);-);-)

Irszi kérlek ne add fel! !!!! Ha vegre megvizsgáltak a parodat akkor, annak alapján lehet tovább lépni!

Vica látszik babokad nagyon is jelen van ;-) milyen tünetek vannak meg? ?

2013. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4036/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok itt vagyok!!!! :)))) Jajj de jó hogy többen lettünk.Na első,Gina,december 9-én születtem,de jó hogy a babád akkor fog majdnem születni,az enyém is akkor született volna ha megmarad....mindegy.Vica,jajj nagyon izgulok érted.Nekem most van valami megtettünk érte amit a haza megkövetel! :DD De mint mondtam most nem parázok rá.Jobb így.Encsi,Kiricci örülök nektek!Encsi tegyed gyorsan föl azt a tesztet,a lányok az enyémet is elemezgették annak idején! :)))Mindenkit puszilok :) Livi.


Ja az újaknak szólóan én 33 éves vagyok első babánkat várjuk,3 éve.Férjem 35 éves.Puszpusz.

2013. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4037/9202 anonim ***** válasza:
És még valami,csodás kislány a Lilike!Nagyon sok örömöd teljen benne Szilvi! :) Puszi Livi
2013. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4038/9202 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Az elmúlt 2 év alatt ilyen tesztjeim voltak, ahol látni lehetett nagyon halványan a 2. csíkot.


SZERINTETEK EZEK ALAPJÁN LEHETSÉGES, HOGY VALAHA MEGTÖRTÉNIK, HOGY LESZ ILYEN HALVÁNY POZI TESZTEM????

mert ugye azt mondták, hogy összeférhetetlenek a petesejt és a spermiumok.


De ezek szerint lehet, hogy nem mindig??? Mert ezek azért bíztató tesztek, nem?????


Meli

2013. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4039/9202 anonim ***** válasza:

Meli ha annyira összeférhetetlenek akkor a teszt miért mutatja a potitívat??szerintem ez jó hogy ennyire is látszanak a csíkok.Inkább azt találják már meg hogy mit csináljatok hogy megmaradjon a kisbaba.

Szerintem jó jel.Évi

2013. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4040/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Hiába fotóztam le a képet, nem látszik rajta semmi, csak szabad szemmel...:( De kb. olyan tesztem van majdnem mint amit Meli rakott fel, és azok közül is az utolsó teszt az ami olyan mint az enyém, csak egy iciri-picirit talán halványabb!! Hallottam olyanról,hogy van spontán peteérés is. És elgondolkoztam rajta,hogy lehetséges lenne,hogy nekem volt?! Mert ha már április 22-én sikerült volna akkor tuti,hogy kimutatná tök erősen... Viszont ha nem akkor történt, akkor most lennék a 10. napon, és amikor a tesztet csináltam akkor meg a 9.napon voltam.


Encsi.

2013. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!