Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4001/9202 anonim ***** válasza:
57%

De a csajok azt mondják, csodák vannak!!!! 8 éve várok rá :(

Meli

2013. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4002/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hali! Encsi, mi újság? Ugye még semmi mensi????? :-))))))))

De jó lenne egy újabb pozitív teszt!!!!!!!!!!!

Vica, hajrá, adjatok is bele mindent! Minden esélyt ki kell használni! :-) Bízom benne hogy sikerül, rajtatok ezek szerint ebben a hónapban nem múlt!

Melike, nem is meséltem, én nagyon durván kifli alakú fejjel születtem, és az egyik lában az 51 cm-emhez képest 2 cm-rel rövidebb volt mint a másik.... Kevés volt a hely anyum hasában! Minden pelusozásnál 90 tornamutatvány, ellenkező oldalra való fektetés, és mára semmi sem látszik, azt sem tudom melyik oldalon volt gond!

CSak bepólyálva kapott meg, sapiban amikor megszülettem. Mindig azon röhögünk, hogy Spártában tuti lehajítottak volna, pedig lám, csodák vannak.... :-) <3

Kicciri, szia!

Én 33 vagyok, a férjem lassan 36. Első babánkat várjuk, augusztusban lesz 2 éve hogy próbálkozunk. Nekem IR-em van, egy éve szedek Mercket, kevés a progim és sz...*ok a hormonjaim, kevés a D vitaminom, de legalább átjárható vagyok és a méhem is szép :-)


A férjemnek viszont krónikus prosztata gyulladása van, emellett kicsit lassabbak és bénábbak is a fiúk mint kellene. Holnap megyünk vissza andrológushoz a sokadik kontrollra.

Azzal az eredménnyel pedig majd az én endokimhoz a jövőhéten.

HAjrá csajok! Én ma bicóztam egy kicsit a férjemmel, és úgy gondoltam, kihasználom az időt és többet fogok vele bicóra pattanni amíg nem vagyok terhes. Mindent a formás lábakért <3

Pussz! ÉS mindenkinek egy hatalmas nagy száguldó zebrát!!!!!!!!!!! Irszi

2013. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4003/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Drága Meli! Azért csak így tovább, mert amíg az ember él remél! Aztán meg szépen össze ismertetik őket es babas leszel! !!!!!

Drága Irszike! Olvastam, hogy mi volt régen. ..DE az régen volt! Szerintem nem kell olyan Sokat varni már lányok olyan régen kuzdotok! !!! Ugye mostmár az én pozitív energiamat hozzá lehet adni!!!!!

Jajj mennem kell melozni. .este vagyis éjjel meg benezek tuti! Puszika Kicciri

2013. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4004/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Kicciri :)

Üdvözlünk a csapatban.Én Évi vagyok lassan 29 éves(még pár hónap) a párom pedig 32.Első babánkat várnánk,ha a gólya elszállítaná,de még nem küldte a 2 csíkos levelet :D

PCO,IR,PAJZSMIRIGY ALULMŰKÖDÉS...KICSIT SOK MINDEN ÖSSZEJÖTT.Ráadásul párom katonáinak az alakján is dolgozni kell plusz a gyorsaságán,de rajta vagyunk.

Bármi kérdésed van és tudok segíteni írj nyugodtan.

Puszi


Csajok itt tuti mindenkinek sikerülnie kell,mert jönnek a pozitív energiák :D péntek reggel újabb UH-m lesz,remélem jobb hírekkel mint eddig.

TSH-ra visszatérve emeltem az adagomon,de remélem nem viszi nagyon le az eredményemet....

Szép estét nektek.

puszi

Évi

2013. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4005/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg és képzeljétek,ma beszéltem a melóba egy gyerek endokrinológussal aki azt mondta nagyon rosszul lett beállítva a merkforminom,régóta 1000-est és hosszú hatásút kellene szednem.... jah és mellé a d-vitamint mondta hogy jó hatással van,de megye úgyis a magánba vagy ha az se jó adott Nyíregyre egy dr.nő elérhetőségét.Valahol csak segítenek.

ÉVI :)

2013. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4006/9202 Kicciri ***** válasza:
0%

Szia Évi! Nagyon köszönöm, kedves vagy!

Nálad is van minden, sajnos :'( de tudom ezekkel is simán lesz baba nem is olyan soká! Csajok a mi babaink nagyon erősek lesznek egész életükben az már fix! A parodnak kell enni vitamint vagy gyógyszer lesz?

Az én páromnak meg hazi orvosa sincs :/ konkrétan arra vár, hogy segít-e a metformin. ...

Na de holnap megyek vitamint venni szerintetek milyen/melyik a jó?

Lányok ki van még itt regrol? Pixi, Kriszti, Emerencia, Kini? ??? Mi van veluk?

Oh megyek aludni . Mindenki csak pozitívan és csak előre nézzünk!

Ui sajnos elég reg láttam golyat de majd csak eztán jönnek!

Puszika Kicciri.

2013. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4007/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!

Üdv Kicciri:)

Mi ujság csajok?Ki hol tart?

Irszi melyik dokihoz mentek most?

Velünk minden okés,de drukkolok nektek és olvaslak titeket mindennap:))

Puszi

Szilvi

2013. máj. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4008/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!


ÉN várom hogy május 20-án tesztelhessek egy szép pozitívat, minden esélyem megvan rá ugye lányok?

[link]

2013. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4009/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Irszike, olyat nevettem rajtad, hogy kifli fejjel születtél :)

Képzeld el, hogy én kőkeményen élsportoló voltam, válogatott szertornász, és még kockás hasizommal lettem terhes a fiammal.

És hát iszonyatosan nehezen tágult a hasam az izmok miatt és szegény fiamnak nem volt helye, nagyon össze lett nyomorgatva a hasamban, nőni sem tudott rendesen.

az UH-on láttam mindig, hogy a jobb szeme csukva van, a frász jött rám végig a 9 hónap alatt.


37.hétre született épp csak 2 nappal töltöttem be a 36.hetet, helyhiány miatt kidurrantam és elfolyt a magzatvíz.


Szóval mikor megszületett 36 óra vajúdás után szegény iszonyatosan csúcsfejű volt, rémísztően és csukva volt az egyik szeme. Én kiabáltam a dokinak, hogy azonnal nyissák ki a szemét, látni akarom, hogy van szeme :)


És hát volt, csak szegénynek hetekig be volt gyulladva születés után, de minden szuper vele :)


És hát mondtam, hogy meg ne mutassák az apjának, annyira csúcsfejű volt és fekete színű (a nyakán volt 3x a köldökzsinór).


És iszonyat kötöttek voltak az izmai, izületei, nem lehetett hanyatt fektetni, mert kifli alakú volt és görnyedt a háta, tornáztatni kellet, hogy ki tudjon egyenesedni a gerince és nyitni tudja rendesen a karjait, lábait.



Csajok, tegnap annyira kívánós voltam, hogy elkaptam apát este és olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóó volt :)


Meli

2013. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4010/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli, biztos ovud lehet !!!!Hátha sikerült, drukkolok nagyon!!!!!:))
2013. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!