Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3971/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Igen Évike, sajna a magán doki mindig (tisztelet a kivételnek, pl. Kriszti dokija) érdekes módon gyorsabb, és valahogy úgy érzi az ember lánya hogy halad nála.

Én is azért járok (ill. mi), mert sztk-val próbálkoztunk mindketten, mindketten több dokival, de... na hagyjuk is!

Szóval örülök a magán dokinak, biztos jó lesz, és remélem nem kell nagyon nagyra nyitni a pénztárcátokat... :-)


Vicuskám, te akkor még nagyon az elején tartasz, de milyen jó lesz neked 3 hét múlva! Nekem most jött meg, 2 napja mensizek, szóval akkor hogy foglak irigyelni hogy lassan megtudod hogy mi a helyzet nálatok, én meg jól kíváncsiskodhatok! :-)

De legalább most nem fájnak a melleim!

Csajok, egyre durvább, komolyan!


Encsi, rettenetesen drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisztike, atya világ, már csak pár nap!!!!c:-) Pill. és jövök!

2013. máj. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3972/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval bakker, nemsoká itt a nagy nap, amikor minden kiderül!!! :-)

Én idén már kétszer is láttam gólyát.. :-) Az egyiket átadom! ;-)


Gina, olyan nagyon jó neked, hogy megkapod a kiskönyved!!!!! Ez annyira fantasztikus lehet! Írj le nekünk mindent -mindent!!!!!! Puszika a kis pocaklakódnak!!!!!


Lilla, tényleg a KOC mellett laktok? :-) Jó kis környék!

Itt Tatán a harangláb cukit nem ismerem, de a harangláb még megvan, sokat járok arra! :-)

Valaki kérdezte hogy mennyi volt az inzulinom: A terheléses volt 54.43, és kb.3-25-ig normális.

Jövőhéten végre megyünk az andokihoz, és amikor már tudjuk hogy ott épp hogyan tovább, megyek az én endokimhoz ezzel a cukor vizsgálattal. Kíváncsi vagyok mit mond!

Ki megy esküvőre? Mi is voltunk a hétvégén, nagyon jól éreztük magunkat!!!!! :-) Jó bulizást! Most hétvégén lehet hogy megyünk az állatkertbe!!! Úgy várom :-) Irszi

2013. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3973/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Irszi

Én kérdeztem,mert nekem az éhgyomri volt 30,9 most de régen volt 45 is és a terheléses pedig 254 majd legutóbb 210. :(((brutálisan magas volt nekem,most fogok hó közepén menni magán endokrinológushoz,hátha az segít.

Majd írj mit mondtak.puszika

Évi

2013. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3974/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!

jöjjenek azok a pozitív tesztek most már!! :D Valaki kezdje el. Őszintén drukkolok mindenkinek.

Irszi sajnálom, h megjött neked.:(, és igen közel lakok a KOC-hoz:-) A Vígszinház utcájában, 5 perc séta kb.

Csajok ezek az inzulin értékek jóég milyen magasak, én is megyek majd terhelésre, 13-án.

Krisztikém én nem tesztelek, mert ezt a peteérést kihagytuk, az antibiotikum miatt, szóval nem is nagyon voltunk együtt, kizárt, hogy terhes legyek. Csak várom, hogy megjöjjön, és kezdjük újra a reménykedést.

De nagyon várom aTe tesztedet :)Mikor tesztelsz?? Remélem holnap reggel arra ébredek, hogy már fotó is van itt róla:-)))

Puszi mindenkinek

Lilla

2013. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3975/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!:-)Irszi sajnalom h.megjott :-\ pedig en.mindig azt hoszem h.neked sikerult...talan mert nagyon akarom!:-( nem baj majd legkozelebb.Lilla ne csinald tudod h.nem csak egy idopontban lehetsu babas:-))vagy egesz honapban nem szeretkeztetek?!??:-))neeee :-) En nem tesztelek csak h nem jon meg vasarnap.Megerzes: nem sikerult.-sajnos ezt erzem.Abszolut nem negativ hozzaallas csak egy megerzes.:-)Nem baj ha nem majd maskor.De azert jo lenne ha csalna a megerzesem :-D
2013. máj. 4. 08:03
 3976/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Én sajnos nem érzek semmit..:( Tegnap egy kicsit megfájdult a mellem, de ennyi... és ketté szakad a derekam napok óta...de szerintem ez a clostitól van..:( én úgy érzem,hogy megfog jönni.Úgy gondolom,hogy olyan régen várom már a csodát,hogy érezném ha itt lenne..:( Nektek nagyon drukkolok.:) Nekem kedden kéne,hogy megjöjjön,jajj még olyan sok van... De az szomorít el a legjobban,hogy majd csak 14-én kell vissza mennem a dokimhoz, és akkor az a hónap fuccs lesz, mert még clostit sem tudok szedni mivel addigra elmúlik a mensim mire megyek hozzá.:( Remélem a pozi teszt amiről álmodtam valakinek NAGYON NAGY ÖRÖMET HOZ.:)


Encsi.

2013. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3977/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok!

Jelentkezek a gólyáért meg Encsi megálmodott pozitív tesztért, remélem szerencsét hoz. Úgy tűnik megvolt az ovum


[link]


Mindent beleadtunk tényleg!

Kriszti megy a drukk holnapra!!

Meli, hogy vagy?

Holnap Hungaroringre megyünk egész nap:)

2013. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3978/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Tegnap!delelott folyaman megjott a mensim.Faj a hasam rendesen omlik :-\ de hat a mensi az ilyen.Azert nem is irtam mert el voltam foglalva nagyon jo nap volt :-))vettem be nospat meg fajdalomcsillapitot melle es mentunk a barinommel igazi csajos nap volt shoppingoltunk szagolgattunk parfumoket meg mindenfelet es setaltunk kutyussal jatszottunk este ittunk vodkat sort es bort :-D nem rigtam be csak olyan kellemes volt :-))Nem vagyok szomoru majd maskor sikerul...ez van.Vica jo Hungaroringezest neked mara!:-DEncsikem ez a legnehezebb a varakozas:-\:-) nagyon drukkolok!:-)El ne felejtsetek ma az Edesanyatokat felkoszonteni!:-))En sajnos most csak telcsin fogom mindjart de ugyis mindig tudja h.imadom az a lenyeg h.minden nap Anyak napja legyen amikor egyutt vagyunk :-)Na mar most konny szaladt a szemembe :-D Anyukaknak es akiknek meg a pocakba van a baba Boldog Anyaknapjat kivanok es nekunk akik mar lelekben Anyak vagyunk nekunk is!!:-)Milyen jo lesz majd amikor a Kicsikeink felkoszontenek minket :-))mar ugy varom :-)Puszikak Csajok!!<3<3<3
2013. máj. 5. 10:15
 3979/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Kriszti sajnálom, hogy megjött neked, úgy bíztam benned:(

Jó-jó tudom nem vagy elkenődve, de akkor is na:)

Nekem ma reggelre jött meg, most aztán jó erős, nagyon rosszul aludtam, gondolom ezért.

Én nem is számítottam másra:)

Na mindegy majd egy hónap múlva is ráér az a pozi teszt nekünk:-)

Lilla

2013. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3980/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok,mindig olvasom hogy mit írtok,az van hogy az Évi úgy belém rakta a kisördögöt(amit köszönök neked! :) ),hogy elkezdtem gondolkodni,hogy lehet hogy tényleg a tsh-m magas kicsit.Elmegyek vérvételre köv.hónapban,de addig is a gyógynövényboltban vettem a természetgyógyász tanácsára egy pajzskomplex nevű "gyógyszert" azt szedegetem. :) Annyira kicsi az eltérés hogy nem biztos hogy akarnék rendes gyógyszert rá.Sógornőmnek is alulműködése van...de neki 999! volt,úgyhogy élete végéig gyógyszert szed,Letroxot.Na vele beszélgettem és én ilyen kicsi eltérésre nem biztos hogy akarok.Meglátjuk mit csinál ez a gyógyszer. :) Hozzáteszem sógornőmnek van egy fia 11 éves már a kis keresztfiam,igaz az előtt szülte mielőtt ez a magas tsh-ja lett volna..mindegy most ezt is kipróbálom.


Kriszti nagyon sajnálom,kitartás továbbra is.:) Puszi lányok mindenkinek,Vica te már túl vagy a görbéd alapján,na én annyira besokaltam a 3 hónap gyógyszeres kúra eredménytelenségén,hogy a hőgörbémet is magára hagytam.:DD Most igy vicces,de egyszerűen nem tudtam egy jót aludni,mert állandóan az járt a fejembe hogy jaj reggel hőmérés....el ne aludjak stb. :D Most annyit tudok hogy a 9. ciklusnapon vagyok,de ennyi :D Na puszi lányok!Szép estét nektek Livi

2013. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!