Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3931/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok!! Most láttam a régebbi kérdésemet,itt gyk-n spermavizsgálat után. És akkor engem megnyugtatott az urológus,hogy nincs semmi gáz. Viszont nemrég hallottam olyat,hogy nem elég erős a fejük a spermáknak és ezért nem sikerül bejutniuk a petesejtbe!! Na most az én férjemnek átlagon felüli spermaszáma van. VISZONT!! Volt morfológia is, és ott a fejeltérés:82%, a farokeltérés:2%. És normális:14%. Nekem akkor nem mondta a doki,hogy gáz lenne. De szerintetek??!


Encsi.

2013. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3932/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én ugy tudom,hogy a 14% iszonyatosan kevés a normálnak,30%-tól jó....

De olvass utána!

Az én férjemnek 57M/ml volt a spermaszáma és 30% volt a norm.morfológia és erre a doki azt mondta a spermaszám tökéletes,de a morfológián lehetne javítani....

Kevésnek mondta a morfológiát:S

Mivel ha egy beteg sperma termékenyiti meg a petesejtet,abból lesz vagy beteg baba vagy vetélés:S

Ne haragudj,hogy ezt leírtam,de nekünk ezt mondták!

2013. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3933/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Encsi nyugodj meg, mert szerintem majdnem a minimum határon (14%) van

[link] Nekünk meddőségi központban mondták, hogy a 19% jó.

Bár a férjem spermaszáma 115millió/ml. és erre mondták a 19%-ot kiválónak.

Lilla

2013. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3934/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vagyis pont a minimum határon vagytok:)

Lilla

2013. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3935/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mindenki mást mond,ezért mondtam,hogy nekünk a doki javasolta az E vitamint meg a Fer 14-et és a 30%-ra mondta hogy kevéske.

De ez is olyan mint a nőknél a TSH eredmény,valaki ezt mondja valaki azt:S

De láttam itt egy kérdést,a csajnak detto ezek voltak az adatai,olvasd el,ha megtalálom,belinkelem.

2013. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3936/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, nekünk 15% volt a normális és 2 havi FER14 szedése után 65% lett!

Hidd el, az a pasi vitamin csodákat tesz mennyiségileg is és minőségileg is :)


Én tudom :)


Meli

2013. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3937/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok! Én most rettenetesen sietek, majd talán vasárnap lesz egy kis időm írni! Csak bejelentkeztem, jól vagyok, megvagyok!

Encsi, majd kérdezz még rám, majd kiturkálom neked a mi papírjainkat is!!!!

A hasikóm görcsölget, szurkálgat, még a derekam is fáj néha. A cicim viszont a szokásosan, úgyhogy szerintem megint jól megjön jövőhéten valamikor.

Azért picit reménykedek....

Hulljon ránk az égi áldás, és a sok pozitív teszt!

Legújabb kismamánk, mi a helyzi? Szilvus? Puszi! Irszi

2013. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3938/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Irszi, köszönöm kérdésed,jol vagyok.

Szerencsére a hétfői ijedelem óta semmi gond, ne is legyen több ilyen a következő honapokban.

Pénteken megyek a védőnéninkhez és kiállítja a terhesgonozási kiskönyvemet.

Olyan jó,mert mondta,hogy rendszeresen fogja nézni a kicsi szívverését. :)

Kedden is jó volt látni Uh-n.

A mensim alapján holnap töltöm be a 8hetet. bár már a 12en lennék túl.

Az orvosomhoz május végén megyek , mondta hogy 4hét mulva találkozunk,de ha bármi van azonnal.

Reggeli hányinger és émelygés az van,de a 3in1 kv az még mindig jöhet. :)

velem röviden ennyi.

Mindenkinek kivánok mielöbbi pozitiv tesztet.

Kellemes hétvégét!

Gina

2013. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3939/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Ne haragudjatok,hogy így eltűnten. Lakás és babaszoba felújítás volt nálunk. Lassan kezd rendeződni a dolog. Üdv az újaknak és mielőbbi babásodást kívánok!


Gina: Neked gratulálok, nagyon vigyázz magadra!!!


Meli: hogy van a kicsi lelked?


Irszi: keresed még a jó vételű kismamás dolgokat? Én azóta beszereztem néhány rövid ujjú felsőt, a KIK-ben vettem. Nem konkrétan kismamás, de hosszú és kényelmes. Nem utolsósorban 1200-1600 Ft közötti.


Rólam: 35 hetes leszek pár nap múlva. Kb 1 hónapja alig alszom, de nem a baba miatt, mert Ő édes :) Soha nem ébreszt és csak max egyszer kell pisilni. A derekam/keresztcsontom/csípőm fáj iszonyatosan. Minden fordulás kínkeservesen megy! Tegnap óta iszonyatosan elkezdett dagadni a lábfejem!!! Hiába a pihenés, felpolcolás, éjszakai fekvés, nem sokat javul. Nagyon-nagyon félek, hogy nem lesz jó vége és be fognak ismét fektetni a kórházba :((((


K (Kini)

2013. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3940/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Lányok!Abbahagytam tegnap a duphastont mert tudtam hogy csak az miatt nem tud megjönni.Ma szépen meg is jött!Most nem viselt meg,felkészültem rá,a múlt hónap viszont igen.Túl vagyok a 3 hónap kúrán...sajnos én nem tartozom a szerencsések közé...még :)Egy dolgot nem vehet el tőlem senki...méégpedig a pozitiv hozzáállást.Ha ebben a 3 hónapban nem sikerül spontán a baba,akkor megbeszéltük a férjemmel hogy megyünk további vizsgálatokra,de most jön a nyár,a feltöltődés ideje,arra kell koncentrálni. :) De nem hagylak itt benneteket,mert szeretnék veletek babázni! :))) Puszillak benneteket,nagyon jó hogy vagytok,mert ezt csak olyanokkal lehet megbeszélni akik ugyanabban a helyzetben vannak mint én. <3 Kini,mi még nem beszéltünk én is az újak közé tartozom,nagyon sok boldogságot kívánok a jövőre nézve és boldog babavárást mostanra! :) Livi
2013. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!