Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3911/9202 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Meli bocsi hogy nem tettem fel de a képen semmi nem látszott a csíkból,ma a 28. napon vagyok,eddig 26,27 napra jött meg.Még eddig nem jött meg de a helyzet az hogy a hőm mostmár szuperül leesett...lehet csak a duphaston miatt nem jön meg.Ha még ma sem lesz semmi akkor holnap csinálok tesztet.Mindenkinek drukkolok.Szép napot lányok!Livi
2013. ápr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3912/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Lilla, olyan édes vagy Te is meg Irszike is, és mindenki hogy ennyire tartjátok bennem a lelket.


Az a helyzet, hogy 8 kerek éve várom a babát. és hát egyre kevésbé reménykedem benne. Persz ugye minden hónapban ott a kisördög a fejecskémben, hogy hátha most...de soha :(


A párocskám 63 éves. Ezt azért írtam le megint, hátha az új lánykák nem tudják még.

És hát nálunk már az együttlétek is csodák :) Mert hát már nem olyan aktív a párom. Szedi a FER14-et, meg valami vitamint is amit a meddőségiben javasoltak, dehát ennyi.

Úgy tapasztaltam, már nincs is szinte anyagja :(


Tehát esélyünk a babára spontán egyenlő a nullával.


Livi, drukkolok, hogy babás legyél! És mindenkinek drukkolok!!!!!!!!!!!!!


Meli

2013. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3913/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Lívi, szerintem éhgyomrira az nagyon magas , nem ettél előző este valami édesség szerűt?Az felnyomja. Ha nem, akkor lehet IR-es vagy, és akkor mennék tovább csináltatnék egy terheléses cukor és inzulin vizsgálatot, mert akkor azt kezelni kell.

Krisztikém még nincs ovum, még csak ma múlt el igazán, ma vagyok a ciklus 6. napján. Végig 36,2 a reggeli a hőm, és ma reggel 36,8 volt, tuti nem ovu, de akkor mitől? Beteg nem vagyok, bár a hideg rázott, de a 36,8 meg nem láz. Fura, de hát mindegy:))))Be se jelöltem a görbémen mert kiakadna:)))

2013. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3914/9202 anonim ***** válasza:

jó akkor most helyesbítek, szóval akinek írtam a cukrot Lillát akartam írni, akinek meg sajnálom hogy leesett a hője, annak meg Lívi, valahogy a két nevet keverem mindig. Szilvusunk kicsi kincse meg Lili

:)))))

2013. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3915/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Meli a remény hal meg utoljára!! Nézd meg például Steve Martin-t (az örömapa főszereplője) 67!!!!évesen lett először apa!!! Mindig történnek csodák!Szóval nem szabad feladni! Nekem már elmúlt a hasszúrkálásom. De ez is állítólag azért volt,mert tüszőrepedés után még pár napig feszít a folyadék ami kiszabadult...Csak reménykedni tudok. Annyira be vagyok zsongva,hogy már babakocsikat nézek kiságyat meg stb..:D Kezdek begolyózni...:D még két hét...:D Azoktól lenne egy kérdésem akik mérik a hőjüket,hogy hol méritek?! Hónaljban nem pontos eredményt??! Mert nem bírom ki várni a két hetet, kíváncsi vagyok mennyi a hőm 2 hétig... lehet,hogy így nem fogok semmire jutni,mert már jóval előbb el kellett volna kezdenem, de azért ez is ad egy kis reményt...


Encsi.

2013. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3916/9202 anonim ***** válasza:

Encsi, hónaljban sosem mérünk ébredési hőt!

Nyelv alatt mérd, vagy hüvelyben. Fontos, hogy mindig azonos időben kell mérni, különben tök felesleges! És nem szabad kikelni az ágyból mérés előtt!

2013. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3917/9202 anonim ***** válasza:

Köszi a választ. És digitálissal mennyi ideig mérjem?! Csipogás után még hagyjam?!


Encsi.

2013. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3918/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én hüvelyben mértem higanyossal!

digitálissal 5 percig kell,nem csipogásig!

De ha tudsz szerezz be higanyost az a tuti!

És nem szabad felkelni reggel,csak kinyulsz a lázmérőért és betezsed:))

Szilvi

Én másfél évig mértem a hőmet,már kiértékelek bármit:D:D:D

2013. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3919/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én is hüvelyben mértem, de digitálissal és csak 20mp-et vártam, amíg csipogott.

Próbálgasd :)


Szilvus mérte a legjobban, 5 percig :)

2013. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3920/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm a választ!:) Az a baj,hogy én nem találok már sehol higanyosat. Szerintem már nem gyártják. Legalábbis 4 gyógyszertárban ezt mondták..:) Akkor holnap reggel el is kezdem. Bár inkább mérem akkor nyelv alatt.:)


Encsi.

2013. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!