Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3951/9202 anonim ***** válasza:
57%

Remélem együtt leszünk :) puszi neked is

Évi

2013. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3952/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hú lányok, ez a sok puszi!!! :-)

Évikém, én nem értek a laborokhoz, elfogadom amit a dokim mond. De örülök ha használt a krém, akkor nekem is kell hogy használjon! :-)

Kenem mint a jó kislány...

Nekem csütörtök -péntek körül kell (nem kéne) megjönnie, de így már értem a furaságokat. Fehéres, rettentő nyúlós nyákom van. Na? Tuti a mensi előjele! Vagy össze -vissza érlelem a tüszőket! Hamarosan kiderül!

Jövőhét csütörtökön megyünk az andokihoz, és az én endokimhoz is bejelentkeztem a rá következő hétfőre.

Lányok, a terheléses inzulinom a duplája a maximumnak! :-(

Eddig a terheléses cukor volt a határ ALATT, de minden jó volt. Most azzal nincs gond, de ez.... El vagyok keseredve! Kevés lenne a gyógyszer? :-/

Mi a Körúti Orvosi Centrumba járunk dr Kopa Zsolthoz a férjemmel, állítólag nagy koponya, bár én most nem vagyok elégedett...

Majd kiderül. Puszi drágáim, és tessék napozni!!!!!!!!!! GYűjtögetni kell a babának a sok D vitamint!!!!!

Meli, tudom hogy nagyon le vagy sújtva, de nekem is van egy olyan lombikos ismerősöm ahol külön -külön van róla papírjuk hogy nem lehet spontán babájuk, és a lombikos ikreik után ott sétál "csodababájuk"!

Ritka az ilyen, de legalább néha előfordul. Puszi! Irszi

2013. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3953/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lánykák:)

Folyamatosan olvaslak benneteket ám:)

Drukkolok mindenkinek:)

Irszikém,hajrá,jó is az a tojásos nyák,van késői peteérés is:)

A kérdésedre válaszolva:

Szépen lassan apad el a tejci:)

Egyre kevesebbet tud szopni a baba,aztán egyszer cska nincs már benne:)

Eleinte reggelre ugy megduzzad a cici,hogy folyik szanaszét,amikor már apad,akkor már reggelre se duzzad meg:(

Van mikor szoptatsz,sziv a baba kettőt és üvölt:)

Megint megpróbálja,megint megszivja és sír,akkor már nem jön neki:(

A kórházban annyi tejem volt,hogy reggelre hálóinget kellett cserélnem mert még a betét is átázott:S

Alig bírtam szoptatni akkor,mert ahogy Lili szívta,ugy huzodott a méhem:(

Kapaszkodtam az ágyba és csak annyit mondtam :jaj istenem,nem bírom:(

Na ezek az utófájások,de felértek a szülésivel:S

Kezem lábam remegett amig szoptattam....Volt hogy kivettem Lili szájából a cicimet,annyira fájt...

Mire hazaértem ez elmult,sajnos a tejemmel együtt....

Még egyszer egy nap kap cicit,de annyira kevés már az is,hogy mellé kell a tápszer,de a kötödés miatt szeretném még a napi egyet tartani...

Na meg olyan édes amikor szopizik:)

De persze a tápszer is megy neki:)

3450gr-mal jöttünk ki a kórházból,holnap lesz 4 hetes és a mai mérés:4450 gr:)

1 kilót hízott bakker:)))

Minden védőnő megnézte ma hogy mennyire szép baba:)

Én meg büszkén álltam,hogy az enyém:)))

Ezt kívánom nektek is lányok,huzzatok bele!

Igaza van Irszinek,jön a nyár a feltöltődés,de a babagyártásra is maradjon időtök!!!!

:)

Itt egy ujabb kép Liliről:)

Szilvi

2013. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3954/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3955/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3956/9202 A kérdező kommentje:
Jajjj Szilvuus Lilike olyan gyonyoru milyen.edesen.szunyokal es olyan szepen nez a kis szemeivel :-))Anya buszkesege :-))A Parod milyen Apuka?Gondolom oda van es mindent segit :-DPuszi Nektek!<3<3<3Irszikem sajnalom h.rossz lett az eredmenyedbmost akkor mi lesz??Masik bogyeszt irnak?Nem igaz mar :-( Annyira biztam benne h.minden ok lesz.De remelem a Parodnak jokat mondanak majd!!Azert drukkolok h.ne jojjon meg!!Jaj Szilvi most volt a Neogranormonos Lili babas reklam!:-))))nana h.nekem is TI juttok eszembe rola :-D
2013. ápr. 29. 21:37
 3957/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon szép baba Lilike :)))))

Évi

2013. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3958/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bizony, Lili hercegnő a legeslegszebb babánk! Ki kell hogy élvezze, amíg Kira hercegnőnk megszületik!!! :-) Őt is már nagyon várjuk!

Ez hihetetlen hogy így elapad a tej, főleg hogy annyi volt az elején! Még jó hogy van tápszer!!!!!

Olyan cukin alszik Lili, mint egy igazi nagylány!!!!

Krisztike, hát én is nagyon örülnék, de már annak is örülök hogy ma van a 20. ciklusnapom, és még semmi maszat!

Remélem legalább a 22. napig kihúzom ahogy szoktam, kiakadok ha ennél is rövidebb lesz a ciklusom!

Azért eljátszom a gondolattal ha pénteken sem jön meg, akkor mikor tesztelek... :-)

De erről majd akkor, ha végre aktuális lesz!

aZ EREDMÉNYEMET PEDIG ÉN SEM ÉRTEM, KICSIT FÉLEK IS ATTÓL HOGY MOST AZ INZULIN LETT ROSSZ, (bocs, benyomtam...) , de majd kiderül másfél hét múlva, addig szedem tovább ezt. De szerintem is gyógyszerváltás lesz egyébként:-(

Puszi csajok! Irszi

2013. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3959/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi mennyi lett az inzulinod?????

Nekem 254ről-ment le egy éves kezeléssel 210-re de szerencse a cukrom nem magas,most fogok menni egy magán dokihoz,mert a másik nem akart velem kezdeni semmit.....

Évi

2013. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3960/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Remélem most már mindenki babás lesz..:) nálam annyi van,hogy szúrkál a méhem... eléggé erősen fáj, de kibírható. Ha itt lenne a picikém akkor holnap lennék három hetes. Jajj annyira izgulok, még egy hét amíg megjön és még 2 hét,hogy az orvoshoz menjek. Bele őrülök ebbe a várakozásba...


Encsi.

2013. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!