Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3961/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szurkolok Neked Encsi :)

puszi

Évi

2013. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3962/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!

Nálam semmi újság, még ovum se volt, úgyhogy nagyon az elején vagyok:)

Lilike nagyon szép!

Meli, hogy vagy?

Irszi, szorítok hogy ne legyen ilyen rövid ciklusod, hanem 9 hónapig tartson:)

2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3963/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szép napot Mindenkinek!

Szilvi gyönyörű a babád!

Olyan jó nézegetni.

Azt hiszem, ha nekem végre születne le sem venném róla a szemem, egész nap csak csodálnám:)

Sajnálom, h nincs elég tejcid, nem tudom a hókuszpókuszokkal hogy állsz, de egy ismerősöm a kecskerutát itta, amitől volt elég teje, de aztán hogy attól lett- e több, azt nem tudni, lehet véletlen. Ez egyébként PCOS-eknek jó gyógynövény. Segít a vércukorszint normalizálásában.

Irszi, sajnálom, hogy rosszak az eredményeid:(

Mik lettek az értékek? A Körúti Orvosi Centrum- tól lakom 5 percre, milyen érdekes:), de jól emlékszem, hogy tatai vagy ugye? Milyen gyönyörű város, imádom az Öreg tavat és környékét. Megvan még a a Harangláb cuki?

Csatlakozom Vicához jó hosszú 9 hónapos ciklust kívánok neked:)

És persze mindenkinek.

Kriszti milyen szerencsés vagy, hogy a szüleidhez el tudsz menni vidékre pár napokra, néha nekem is annyira elegem van a nyüzsiből, és mennék csendes helyre, a jó levegőre. Drukkolok, h meg ne jöjjön neked se véletlenül sem:)

Nekem 3 napom van kb menzeszig.

Meli a Fer 14 tényleg ennyire jó? Neked elhiszem, veszek az uramnak.

Puszi csajok. Pozitiv teszteket mindenkinek!! <3

Lilla

2013. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3964/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!Idoben felkeltem juheee:-D jo de most ki vagyok pihenve ayyyyy uuugy maradzam volna meg tiszta szomi voltam h.el kell jonni :-( de nagyon jo volt:-))hat majd legkozelebb :-)Punkosdkor :-DNalam nincs semmi megvan meg az idonkenti meh gorcsom vagy inkabb jobb oldali...cicim erzekeny faj neha tovabbra is es egyre jobban-tiszta jo csak az a baj h.valszeg a closti okozza,ahogy eddig is amikor szedtem.Meg par nap a nem vartig...ja pont azon gondolkodtam h.Anyak napjan nem varom :-DMilyen szep lenne Anyak napjan pozit tesztelni!!:-))Megy a drukk Csajok foleg neked most Lilla!!Mikor tesztelsz?:-)Nagyon izgulok ertetek Encsi es Irszikem :-))Livi te hol tartasz?Gina babaja szepen novoget!:-)Vica neked meg a tuszocskeid!:-)en most egyaltalan nem izgulok...lesz ami lesz.Szep napot Csajok megyek keszulni!Melikem puszillak es remelem mar sokkal jobban erzed magad sokat gondolok rad!<3
2013. máj. 2. 07:27
 3965/9202 A kérdező kommentje:
Ja Evi tudod nekem se jott meg2 honapig es meg volt vastagova a nyalkahartyam 13.mm-re mikor neztek aztan meg 2 hetig nott es utana valt le nekem is sok mensi volt nagyon es nagy darabos :-\ de az a jo mert legalabb kitisztultunk es nem kellett gyogykaparas...en mar csak attol feltem.De szupi h.neked is kijott minden!:-)
2013. máj. 2. 07:31
 3966/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Igen az biztos,hogy kiürültem és pont most fogok menni hétfőn a meddőségibe uh-ra,megnézik van e peteérésem,jajj nagyon kíváncsi leszek.....addig is próbálkozunk hátha sikerül..:))))puszi

2013. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3967/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Kriszti köszönöm,jol vagyok és bizom benne,hogy a babóm is szépen fejlödik.

A reggeli rosszullétek meg vannak,de kibírható. :)

Holnap reggel megyek a védőnéninkhez és kitölti a várandos kiskönyvemet. :)

Utánna megyünk haza anyumékhoz. :)

Szombaton lagziba megyünk, vasárnap meg családi horgászat.

Hétvégénk elég mozgalmas lesz,de legalább kimozdulunk itthonról.

Orvosomhoz majd május végén kell mennem, már várom,hogy újra láthassam a babóm szívdobogását.

Nem tudom ki hol is tart,de mindenkinek szurkolok a pozitív tesztekért .

Szép hétvégét mindenkinek!

Gina

2013. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3968/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!:-)Evi akkor drukk hetfore!:-)Gina jo lagziii!De jo imadom!:-))Sok fincsi kaja meg minden :-))Szorakozzatok jol es vigyazz magadra a nagy erezd el a hajamba :-DNalam semmi etxra ugyanaz ami van.Illetve ami meg nem volt ....nem tom irtam-e mar de nincs folyasom.A clostitol mindig bovebb volt a ciklus masodik feleben minden nap volt suru trutyi meg utana is mikor nem szedtem (elotte nem igy nezett ki) szoval most az egvilagon semmi.Nagyon erdekes tok tiszta a bugyim mindig...na ez meg tuti nem volt.Remelem nem megint az van h.megse jelent semmit.Tegnap mertem idopontot szerda delutanra kaptam mert hetdo delutan mar tegnap be volt telve totalisan.Elfogy a metforminom...meg ha megjonne akkor jo lenne egy doboz clpsti.Ha meg nem jon meg akkor meg kell valami utro vagy nem tom ugyh.inkabb idoben bejelentkeztem.Majus 5.-en kell nem megjonnie vasarnap.Ugyh.meg kb 2 .nap.Lilla???Nem teszteltel?:-)Hogy allsz?Tobbiek?:-)<3<3Puszi Mindenkinek!:-))
2013. máj. 3. 07:17
 3969/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na hajrá,hátha ez a jele hogy nincs semmi váladék :))Ír feltétlen,majd hogy mi van vasárnap :)))Megy a drukkkkk

Puszi

Évi

2013. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3970/9202 A kérdező kommentje:
Koszi Evi!!Puszi!!!:-)
2013. máj. 3. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!