Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4011/9202 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!


Kicciri üdv a csapatban!

Nem fogod megbánni,hogy csatlakoztál,mert ez egy SZUPER CSAPAT!

Én hétfön töltöm a 29 évet, párom 37 éves.

Van egy 2 éves kisfiam.

És jelenleg 9+3 hkm vagyok és December 10re vagyok ki írva.

Május végén megyek újból az orvosomhoz és Uh-ra.

Neked is és mindenkinek szurkolok a mielöbbi pozitiv tesztért!

Gina

2013. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4012/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy tényleg ovum lehetett, mert annyira de annyira fájt és hasogatott mind a két petefészkem :(

És elvileg a márciusi lombik hormonjai még 3 hónapig is kihatnak, lehet mind a két oldalon volt szép tüszőm :)


Meli


Gina, olyan jó, hogy írtál :)

2013. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4013/9202 anonim ***** válasza:
72%

Kicciri Igen a férjemnek kell szednie vitaminokat:Folsav,Q10 e-vitamin 300mg,cink, szelén, magzénium,c vitamin1000 de ahogy olvastam a fer14ben is hasonlóak vannak.Ha ez nem segít majd legközelebb azt vesszük meg :))))

Évi

2013. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4014/9202 Kicciri ***** válasza:
56%

Sziasztok!

Vica, életemben először láttam ilyen tesztet, de ahogy értelmeztem tokeletes es kívánom, hogy pozitívat tesztelj! !!!!

Melinda ;-) csak így tovább, lehet a babocanak ez volt a tökéletes idopont!


Ma voltam "egészség"boltban es sajnos az eladó nem mert adni semmilyen vitamint, mondvan, hogy PCOS es menjek be gyógyszertarba

Hat jó majd holnap ma 7-után hiába mennek. ..

De kizártnak tartom , hogy nem lehet vitamint szednem. ...

Hamarosan vege a mensimnek, aztán alig váróm , h Atival osszebujjunk 

2013. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4015/9202 Kicciri ***** válasza:

Gina, köszönöm szépen! Gratulálok a babahoz teljes szívből :D

Itt mindenki pozit fog tesztelni, csak ki elobb ki utóbb! !!!!!!! Lehet a Mikulás fogja hozni a babát nem is a gólya :D Lathatunk majd kepet? ???

Pihenj sokat foleg a nagy meleg idejen!

Evi, az jó sok vitamin biztos segit majd a ferjednek!! Kell majd menni eredmenyert? Evi mi pont egyidosek vagyunk! !!

Puszi nektek Kicciri m

Ati acai berry-t eszik es abban is van rengeteg vitamin.Lehet neki is kellene tobbet ennie nem tudom. Aztán Ő meg nem cigizik, nem kavezik, néha lecsuszik 1 sör ...kis egészségesem.

Nagyon drukkolok mindenkinek! !!!!!!!!!

2013. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4016/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Dragaim!Kicciri udv a csapatban orulok h.jottel :-)en vagyok a Kriszti :-)Teged is ugy fogadlak mint a Tobbieket!Babasodj!!!!!!!:-))Hu Csajok en nagyon szarul voltam /vagyok -mondjuk mar jobb mert kaptam antibiotikumot- meghultem a huzatban es laz kohoges -fulladasig,hanyasig- horghurut mindekozben mensiztem is es mentem dolgozni is.nagyon kifaradtam a heten ezek miatt de mar csak a mai nap van hatra.A Parom cukker volt mindent megcsinalt nekem :-)Mar jobbam vagyok ejszaka megudtam is es nem kohogetem hanyasig :-)Irszikem nagyon szoritok h.mit mond a doki es csak kemenyen!!:-)Szilvuskam orulok h.irtal kerunk kepet Lilibabarol :-))<3<3<3Kicciri nehanyan eltuntek a regiek kozul bar Kini nagyon ritkan szokott irni-legalabb tudjuk h.jol van!:-)Vicus drukkolunk ezerrel most mar tenyleg sikerulnie kell!Melikem csodak vannak!;-) Drukk hatha spontan osszejon :-) Evi,Livi,Lilla oriasi DRUKK :-))Lilla egyebkent sajnalom h.megjott neked is hat ez van nem tudunk mit tenni de majd most!:-)Gina orulok h.jol vagy a babocaval a pocakodban :-)Hu Csajok ha valakit mihagytam nezzetek el nekem most :-) Mindenkit imadok es pusszantok!!Egyebkent attol tartok h.amig engem nem laparoznak meg es szedim ki ami nem oda valo meg nem nyitjak ki a bal petevezetot is........hat ugy nez ki akkor nem fog sikerulni.Csak nem tom mikor mutessem meg magam...mert nem tom utana meddig nem lehet strandolni...Anyaekkal megyunk szeptember legelejen gyogyfurdobe Harkanyba mint minden evben...lehet h.csak utana kerul ra sor majd...nem tom.Kini ha olvasod akkor neked erre milyen instrukciot adtak lapar utan?Mennyi ideig nem aztathattad magad?Koszime elore is a valaszt :-)<3<3<3<3puszi Csajok!:-)
2013. máj. 10. 07:33
 4017/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok!

Köszönöm a drukkokat el is fogadom őket, szépen tartja magát a hőm:)

[link]

2013. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4018/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Nekem még mindig nem jött meg...7-én kellett volna. Csináltam két tesztet, x-epil 25-ös érzékenységű,de egyiket sem első pisiből! Mind a kettő negatív lett..:( Szerintem ez a hónap se jött össze, de akkor már megjöhetne, mert így nem tudok menni kedden az orvoshoz ha megvan...:( Kriszti örülök,hogy jobban vagy.:)Drukk mindenkinek.:)


Encsi.

2013. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4019/9202 anonim ***** válasza:

Ma voltam uh-n és végre látnak valamit :) igaz nem a legjobb de nő: 12mm és 6,5mm a méhnyálkahártya,hát nem a legjobb 18napon de amúgy is 33 és 37 között mozgott.:)))))Ma is vártam sokat.

PCOS miért nem szedhet vitamint??Én nagyon sokat kezdtem el szedni plusz egy gyerek endokrinolgus mondta hogy a d3vitamint nyomassam....

Évi

2013. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4020/9202 anonim ***** válasza:

De egy valami elkeserít,hogy tegnap óta barnázok és nem szoktam :(((( Lehet a progi krém borított fel,mert akitől vettem az mondta elsőnek ilyeneket csinál....

Évi

2013. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!