Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3901/9202 anonim ***** válasza:
57%
Most dolgozok nincs nálam a teszt,ha hazamegyek lefényképezem felrakom,ha még látszik.Nem tudom bizzak-e a vaterás tesztben,bár 10-es érzékenység van rá írva.Gondolkodtam hogy veszek a boltba,de azt meg nem tudom melyik a jó :) Puszi Livi
2013. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3902/9202 anonim ***** válasza:
57%
Gábriel, Gravi Hcg, és a clearblue digitális, igaz 2000 ft, de azon nincs csík, hanem számmal írja ki hogy terhes,legalább nincs félreértés:))
2013. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3903/9202 anonim ***** válasza:
57%

A Qupido, Amazon, Walentin tesztek 10-es érzékenységűek!

Olyat próbálj benni, de azt a keresztes clear Blue tesztet nehogy megvedd!

2013. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3904/9202 anonim ***** válasza:
57%

A keresztest tényleg ne vedd meg! CSak a digitálist ha már azt szeretnél:)

Én is majd azt veszek ha lesz egy halvány csíkom, másodiknak tuti digitális clearbluet veszek:)

Vica vagyok, én vagyok a 77%-os:))))))))

2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3905/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi a segítséget lányok!Eddig szinte mindig vaterás tesztet vettünk,mert azért jóval olcsóbb és elég sokat használok lh és terhes tesztet is.Ha holnap is minden oké akkor veszek valami megbízhatót,csak nem akar menni az idő.:)Livi
2013. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3906/9202 anonim ***** válasza:
57%

ok Livi, de ahogy hazaérsz, azonnal tedd fel a képet :)

Meli

2013. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3907/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok!! Az normális,hogy ma egész nap fáj a hasam?! Mindkét petefészkem fáj...hol az egyik-hol a másik. Ez jó jel tüszőrepedés után?? Mert eddig nem igazán éreztem ilyet...


Encsi.

2013. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3908/9202 anonim ***** válasza:
57%
igen, az jó jel :)
2013. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3909/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága lányok!

Örülök, hogy mindenki jól van! Többé kevésbé:)

Irszi olyan szépet írtál Melinek,és én is csak ezt tudom tanácsolni Meli:-)

Bizz a spontán csodában. Nem szabad feladni soha, amíg még lehet.

Egyébként párodnak megfelelő számú spermája van?

Nem lehet őket erősíteni, a fejüket, hogy át tudják törni a petesejt falát??

Lehet rosszul informálódtam, de régebben olvastam egy cikket, hogy ha nem passzolnak az ivarsejtek genetikailag akkor is van megtermékenyülés, viszont mindig vetélés a vége. Szóval lehet nem is genetikai a problémátok?

A E vitamin például pasiknak is nagyon jó Az én férjem sperma eredménye az egy évvel ezelőttihez képest kétszer olyan jó (ennél jobb nem is lehetne).

A nődokim régebben egyébként adott a férjemnek is Clostyt. Nekik is jó.

Ha nem is újabb lombik, de azért etess meg vele mindent, Maca Vibe és társai pl. Tuti segítenek valamit, és aztán egyszer csak megtörténik. Hidd el:)

Irszi milyen lett a vizsgálatod? Majd megírod?

LIvi úgy várom a pozi tesztedet!!! Tuti az lesz, drukkolok nagyon.

Encsi nagyon drukkolok neked is, hogy sikerüljön!! És fog is!!


Én "csak" tétlenkedek itt az antibiotikum miatt, nem nagyon voltunk együtt, mert doki bácsi mondta, h nem tanácsos ilyenkor. Azért egyszer szeretkeztünk, azt hiszem pont a 14.napon, ma vagyok a 18-on, és szerintem volt ovum , mert kíváncsiságból megmértem a hőmet ma reggel és 37,5 lett.Azt, hogy mikor volt nem tudom, nem teszteltem.

Az antibiotikum felesleges volt, ma kaptam meg a vérvétel eredményem, és mondta dokibácsi, hogy ez vírus,vagy valami más, és nem baci. Na mindegy, holnap a körzetihez kell mennem további vizsgálatokra, mert a nyirokcsomók még mindig duzzadtak:(

Ami aggaszt, hogy magas az éhgyomri cukrom 6,50mmol/l. Most láttam a labor eredményemen.

Soha ilyen magas még nem volt. A 60 perces terhelés után volt ennyi még régebben.

Szerintetek ez gáz nagyon?

Gina úgy örülök, hogy a babáddal minden rendben, megijedtem mikor írtad, hogy véres volt a papír.

Krisztikém hogy vagy? Hányadik napon tartasz?

Picit lemaradtam, ovu után vagy már ugye?

Puszi Minenkinek!

Lilla

2013. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3910/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok naaaa tortennek az esemenyek!!:-)En reggelente alig birok felkelni azert is nem irok mindig mert kesesbe vagyok...tavaszi faratsag vagy mi.Tegnap kb 4-5. Dpon j beleszurt a mehembe vagy 5-szor...nem tom miert meg nem igen lehet beagyazodas!Orulok h.nem jott meg Meli mindig van remeny csodak tortennek!Irszikem ird mar le h.mit erzel tudod h.imadom olvasni!Encsi hurra volt tuszorepid biztos sikerult!!En is cigizek meg...imadom sajnos.Alig varom h.babas legyek es letegyem...mert nagyon draga es nagyon nem egeszseges....de egyenlore nincs inditattasom.Livi drukk pozi lesz az a teszt tedd fel nekunk :-)Lilla nem tom mennyinek kell lennie a vizsgalatnak...de boztos meg mondja a doki!Drukkolok:-)Vica nem sokara ovud lesz?:-)Hajra!Elotte onmegtartoztatas!!!:-))Puszi Csajok rohanok!Szilvus&Lilike <3<3<3!!!
2013. ápr. 25. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!