Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3891/9202 anonim ***** válasza:
57%

És az a legrosszabb,hogy borzasztó bűntudatom van, mert eléggé erős dohányos vagyok, és tudom,hogy le kéne szoknom, főleg most, de ilyenkor vagyok a legidegesebb, mikor várnom kell...:( és egyszerűen nem megy...Természetesen ha terhes lennék,akkor azonnal letenném, de így még nem megy...:(


Encsi.

2013. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3892/9202 anonim ***** válasza:
57%

ez az Encsi, látod szép lett a nyálkahártyád. DE ha hallgatsz rám, komolyan kezd el szedni az E vitamint, mert jó lenne, ha legalább 10-12 mm lenne 1 héten belül!!!!


Irszike, természetes, hogy meg kell osztanod velünk az érzéseidet, hogy veled együtt tudjuk várni a babádat és együtt izgulhassunk érte :)

Remélem, most jók a megérzéseid!


Képzeljétek el, hogy hogyan jártam.!!!


Vasárnap kellett volna megjönnie, de sehol semmi. Hétfőn mikor írtam, hogy csajok megjött, akkor pontosan azután írtam ezt, hogy láttam egy 20 Ft-nyi piros vércseppet a WC papíron.


Azóta úgy volt, hogy a tegnapi napon 2 pisilés után a WC papíron volt egy enyhe barnás folt, de vérzés sehol semmi.


Ma meg még barna folt sincs.


Lányok, ennyire megzavart a múlt havi lombikozás, hogy nem jött meg ebben a hónapban?


Hogy lehet ez???? Mi ez??? Mert az 1 csepp vér az nem mensi.


Meli

2013. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3893/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Encsi kezdjél leszokni a cigiről,én is napi egy kettőnél jártam és most nem is igen gyújtok már rá!Meli,nem akarsz egy tesztet csinálni?Nekem még nem jött meg....reménykedem hogy nem is fog,én láttam valamit ma reggel a teszten de a férjem nem...viszont fáj a fejem és az nem egy jó jel,a hőm meg egyet visszaesett...mindegy majd kiderül mi van.Puszi csajok Livi
2013. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3894/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Livi, gyorsan tedd fel a képet, nagyon kíváncsi vagyok. Én sasszem vagyok, mindig látom a 2. csíkot.

Hadd nézzem meg :)


Köszi!


Meli

2013. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3895/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!

Meli tesztelj , hátha mégis baba van, nem hinném hogy a lombik így bekavarna, mert valami jelentkezett a vérfolttal, jaj nagyon nagyon drukkolok Meli!

Lívi, tesztet kérünk ide fel, nekünk röntgenszemünk van, látni fogjuk mi is:))))

Én jól vagyok:)

2013. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3896/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Meli!Le sem fényképeztem,mert a múlt hónap óta már annak sem hiszek amit látok.Tényleg nagyon halvány.Férjemmel viccelődtünk is reggel hogy vagy neki kell elmenni szemészetre vagy nekem egy ideggyógyászhoz! :DDDD Ha holnap sem jön m,eg és tesztelek akkor felteszem mindet :)Livi
2013. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3897/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nem hinném, hogy baba lenne :( Bár voltunk együtt félidőben, de azt mondták, soha nem jöhet össze spontán....

Csak azért iszonyat idegesít, hogy miért nem jött meg?

Még várok hétvégéig és ha 1 hetet késik már, akkor ellövök egy tesztet, bár tuti megint csak szívfájdalom lesz belőle :(

Meli

2013. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3898/9202 anonim ***** válasza:
57%

na, Livi kérlek!

Pont tegnap volt egy lánynak kérdése, hogy pozitív-e a tesztje. Én simán láttam rajta a második halvány csíkot, mások meg hülyének néztek.

Tök kiakadtam, mert tényleg láttam, erre a lány ma reggel csinált egy digitális CB tesztet és kiírta, hogy +1-2

Jól láttam!


A Tiedet is szeretném megnézni, légyszike!!!


Meli

2013. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3899/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, sok embernek mondták már hogy kizárt hogy összejöjjön spontán. Bele is törődtek ebbe, és mégis spontán terhes lett. Nem szeretnélek nyilván hiú ábrándokba ringatni, de most még egy hétig törni fogod a buksid mi lehet, vajon mégis baba vagy nem? Na az szerintem rosszabb. Én azért drukkolok.

Lili te meg halászd elő a kukából is akár:)))))))Képet szeretnénk!

2013. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3900/9202 anonim ***** válasza:
57%

De drága vagy:)

Meli

2013. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!