Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3851/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, nem törvényszerű, hogy pont 23-án lesz az ovud, hidd el!!!!

Akkor van ovuláció, ha a tüsző eléri a 20-22mm-t. Nem fix, hogy pont 23-a lesz!!!!!

És a nyálkahártyád is bőven vastagszik még, mire be kell ágyazódnia a babádnak. Az még két hét!


Nyugi, minden rendben van!!!


Meli

2013. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3852/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm szépen Meli.:) Megnyugtattál.:) Akkor most gőzerővel próbálkozunk 2 naponta, és meglátjuk mi lesz. Reménykedem ebben a gyógyszerben. Bár 3 év után nem tudom mit gondoljak...:(


Encsi.

2013. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3853/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a closti után volt 13.napon egy 31*28mm-es domináns folliculus,erre a dokit megkérdeztem nem e túl nagy??azt mondta lehet vaskosabb a fala...szerintem az már akkor ciszta volt.A méhnyálkahártya pedig 6mm-es volt és az Estrofemet írta ki,bár szerintem Az rontott el nálam mindent :ÉVI
2013. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3854/9202 anonim ***** válasza:
72%

Én úgy hallottam,hogy a vörösbor vastagítja a nyálkahártyát. Szerintetek ez igaz?? Én nem szeretem a piát... sőt már egy pohártól keresztbe állnak a szemeim...:D


Encsi.

2013. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3855/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, tényleg igaz, a vörösbor vastagítja a nyálkahártyát. Én még az E vitamint is vörös borral vettem be, persze keveset ittam, kb. 1 dl-t, mert az én szemem is baromi hamar keresztbe áll a piától :)


Meli

2013. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3856/9202 A kérdező kommentje:

Szilvus!!!Hogy egyem meg Liliket reggelire!!:-))Jaj de edes :-))imadom mikor furdenek a babak :-))tenyleg egyre szebb pedig mar eddig is nagyon szep volt a Hercegno :-))Szilvus elhiszem h.kellemetlen a seb :-\ na de ez van mindig jobb lesz!:-))Gyonyoru a mi Kisbabank :-)jo.sokat fogytal Szilvus tok jo!!:-)Irszikem ja tiszta nyar van de tenyleg :-))Szukolok en is h.jot mondjon mar az a franya doki osszekaphatna magat es adhatna olyan gyogyszert ami jo mert mar nem igaz h.ennyi ideig nem pusztul el az a baci-valami foldonkivuli hiperszuper baci vagy mi?!ilyen orvostudomany mellett igazan osszekaphatna magat a dokitok na. Ez "csak"egy baci nehogyma ezzel kinlodjatok evekig!!!Juj de bogtem most egy picit igy iras kozben olyan szep valami volt a tv-ben.Na vissza ide!:-)Szoval Irszi drukk!:-)Livi mar nem sokara kuldheted a pozi tesztes kepedet!De szuper!Irj h.mit erzel foleg ha szokatlan.:-)Encsikem majd megnonek a tuszoid mire kell es jo lesz!!Vegyel E vitamint gyorsan meg igyal kicsi voros bort estenkent ez igy a tuti en is igy tudom.Egy idoben szedtem en is E vitamint de csak.egy honapig.Aztan mindent letettem mert meguntam.:-))de tuti segit!!Ha csak ez a baj.Gitta hajra drukk neked is es Evi neked is :-)))Szexeljetek mint a nyulak!Kotelezo babasodni!Melikem draga most honnan vetted h.osszeferhetetlenek vagytok?!ezt mondtak diagnosztizaltak nalatok?!nem is mondtad meg?!vagy igen??Biztos van ra megoldas...asszem pont a lombik mert akkor nem kell olyan helyen lennie a spermaknak.h.megoljed oket!Lombikozzatok mihamarabb es konyorgom beszelgessetek mar rola!!!Sokkal konnyebb lesz utana!Beszeljetek rola!!!Ezt egyutt kell feldolgozni is es egyutt belevagni a kovetkezobe amig sikerul!!

Nekem mar nagyin faj a hasam levert vagyok es szomoru.ugy erzem magam mint a lufi de nem tom mar mikor durran ki komolyan mar alig birok mozogni ejszaka alig aludtam nagyon feszit!!!bocsi Csajok h.igy ratok zuditm de annyira elegem van belole!!olyan vagyok mint egy hordo :-( nah mindegy ez van.csak mar elegem van.vajon mekkorak.lehetnek es miert feszitenek ennyire es mikor repednek mar meg?!:-( hat ovu elott meg kicsit se szoktam ettol szenvedni lehet h.most nagyon tul lette stimulalva vagy nem tom mire gondoljak.Puszi Csajok irjatok!<3<3<3

2013. ápr. 20. 08:47
 3857/9202 A kérdező kommentje:
Vicuskam most meg a hod fent van azt mondtad akkor meg hatha a beagyazodastol barnazol,nem??Drukkolok!!
2013. ápr. 20. 08:56
 3858/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Jajj Meli látom te is a vörös bort írtad.:) Szerintem ki fogom próbálni.:) Lehet,hogy hülye kérdés, de a nyúlós nyák pontosan mit is jelent?? Ezzel mindig bajban voltam,hogy mikor mit jelent a nyúlós,ragacsos, és krémes... Valaki felvilágosítana,hogy pontosan melyik nyáknál kellene nagyon belehúzni??:$ Meli pontosan milyen összeférhetetlenségetek van? RH, vagy genetikai??! Tényleg jó lenne ha beszélnél a pároddal, mert mindketten csak őrlődtök és saját magatokat rágjátok...együtt könnyebb lenne.:)


Encsi.

2013. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3859/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)) én is ki fogom próbálni,ma iszunk is :))) szép estét nektek

Évi

2013. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3860/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, tudod még lombiknál derült ki, mikor ráengedték a több millió spermiumot a petesejtemre, hogy még véletlenül sem mentek egymás közelébe, reggelre a csésze egyik felében kuporogtak a spermiumok, a másikban meg a petesejtem.

Erre mondta az embriológus, hogy taszítják egymást és ezért volt hiába a sok inszemináció is, hiszen látod, rátették, rádobták a petémre a spermákat és elszaladtak onnan.

Természetes úton soha nem termékenyül meg a párom spermiumjától a petém, csak ICSI lombikkal, amikor erőszakkal belefecskendeznek egy szem spermiumot a petémbe.


Erre voltam kíváncsi, hogy ez az állapot vajon mindig fenn áll, azaz állandó, vagy csak az az adott adag spermium taszította a petémet.


Mert ha állandó, akkor reménytelen, hogy valah spontán összejöjjön a baba :(


Meli

2013. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!