Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3811/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok, köszi a képeket, nagyon szépek vagytok mind :)

Meli

2013. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3812/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt!Vica vagyok. Kriszti megértelek, nem is tudom milyen indittatásból tettem fel a képet, csak úgy jött, de most már tudok arcokat kötni, mindenki nagyon nagyon szépséges:)Kriszti megy a drukk nektek, nálam ha fent marad a hőm akkor szombat vagy vasárnap reggel tesztelek. Ilyen a hőm

[link]

Livi milyen a tiéd?

2013. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3813/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Én is félig inkognitóban szeretnék meredni a Kriszti által említett okok miatt, úgyhogy ha nem baj, csak ilyet mutatok, de így mégis van egy kis fogalmatok rólam is:-)

[link]

Velem minden rendben, a hasam úgy csinál, mintha most kéne lassan tesztelnem, pedig még tegnap pecsételtem (most múlt el...) a kis hamis! :-D

Nem tudom már ki írta a cigit, hogy jót tett a lecseszés, de gratulálok!!!!!!!!!!!! Csak így tovább! Ha megy hogy csak 2 szálat szívsz, akkor tedd le, magad és a petefészkeid, a petéid, a születendő gyerkőcöd miatt! Két hét múlva már rettenetesen büszke leszel magadra! Amit cigire költenél, azt meg tedd el valahová, és egy hónap múlva költsd magadra! Jó lesz!!!! :-)

Puszi csajok! Irszi

2013. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3814/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszike, köszi, köszi, köszi a képet!!!! Annyira cuki csaj vagy :)

Meli

2013. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3815/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Vica!Ilyen a görbém,ma lement egyet...egyáltalán nem tetszik hogy lement de tudom nem gáz ennyi.Amúgy nyelv alatt 36.8 volt.Tegnap volt egy kis szurka,ma már semmi.Szépek vagytok csajok!Puszi Livi

2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3816/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica,hányingered volt ma?Jujj de izgulok,én már nem bírnám csinálnék tesztet! :))) Nagyon szupi a görbéd! Puszi Livi
2013. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3817/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok. Lehet,hogy ma én is teszek fel képet, de majd csak este fele. Nagyon fáj a hasam, és olyan szintű remegés jön rám tegnap óta, meg hányinger és szédülés,hogy néha megijedek... Attól félek,hogy nem lett volna szabad beszednem a gyógyszert, mert lehet,hogy mégis van peteérésem... de mivel az orvos ezt írta fel,ciklusvezetés nélkül nem tudom mit gondoljak... örültem,hogy van végre valami ami talán segít, de félek,hogy csak nagyobb bajt csináltam...


Encsi.

2013. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3818/9202 anonim ***** válasza:
57%
Encsi! Az mondjuk nem jó ha ennyire fáj a hasad meg rosszul vagy,szerintem hívd fel a dokibácsidat,én minden,még a legapróbb butaságokat is megkérdezem tőle!Hivd fel,beszélj vele.Puszi Livi
2013. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3819/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, ilyenkor még nem gond a hőleesés, csak mensi előtt ne zuhanjon az a lényeg!

A hányinger nem tudom mitől volt, elmúlt hál isten, mondjuk mikor terhes voltam akkor is mindig elmúlt a reggel után. de okozhatja ezt az utrogestan is, majd meglátjuk:) Szombatnál előbb nem tesztelek, és akkor is csak akkor ha fent lesz a hőm szombat reggel:) A múlt hónapban korán teszteltem, igaz nem is voltam terhes, de legalább hagy maradjon bennem a remény:))))))))

2013. ápr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3820/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az utrotól hányingerem volt és szédültem

Meli

2013. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!