Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3831/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló lányok!

Nagyon szépek vagytok. Ne haragudjatok, de én sem szeretném kitenni a fotómat, mert hát olyan kicsi a világ, bárki ide tévedhet, nem beszélve a munkahelyi gépemről az előzményekbe, ha belenéz valaki, rájön ki vagyok.:)

Párszor már elképzeltem ki hogyan nézhet ki, szóval jó volt látni titeket. Nekem hosszú szőke hajam van, barna szemem, és átlagos testalkatom:)

Kriszti drukkolok neked nagyon, hogy jobbról jöjjenek a tüszők:) Ugye jól emlékszem jobbról vagy nyitva? A sex segít repeszteni, bár tudom ilyenkor fáj, nekem is szokott.

Jól tettétek, hogy mulattatok tegnap,én holnap este megyek a barátnőimmel egy kis pletyi-partira, de sajnos nem ihatok, mert antibiotikumot szedek. Tegnap reggel voltam az én nőgyógyászomnál, és az mondta, h nőgyógyászatilag minden ok, de tuti gyulladás van (nyirokcsomók miatt), ezért ma vérvételen is voltam, és elkezdtem az antibiotikumot, ja és hosszú idő óta először védekeznünk kell, fura lesz:(

Ma vagyok a 12.cn-on és nagyon el vagyok kenődve, mert éppen tüszőm is érik (doki látta tegnap), Closty nélkül, de ez a hónap sem fog összejönni. :(

Ha meggyógyultam megyek doktorbácsidhoz, és kikönyörgöm a Clostyt;)) Remélem menzesz előtt még sikerül elmennem hozzá, és meg is gyógyulok addigra .


Vica:( Még nincs veszve semmi.

Kinek mikor nem kell megjönni??

Puszi Mindenkinek.

Lilla

2013. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3832/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Ma egy nagyon kevés nyúlós nyákom volt!!! Szerintetek már lehetséges,hogy ilyen hamar?? Még csak a 9-ik napon vagyok....vagy a gyógyszer miatt?? Holnap megyek orvoshoz, remélhetőleg már fog látni valamit.Szerintetek?


Encsi.

2013. ápr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3833/9202 A kérdező kommentje:
Lilla szegenykem be vag gyulladva?nem is mondtad h.faj valami vagy mondtad csak kiesett?gyogyulj meg hamar!miert kell vedekezni?az antibiotikum miatt?!nemar ez miert fugg ossze?!Encsikem a biologiaban barmi lehetseges :-D mindig azt momdja a dokim :-))de a tied is megmondja holnap a tutit :-))nekem nem fajt annyira a szex jo volt rosszabbra szamitottam sokkal :-))most kisparnak a popsim alatt es pihi van :-))Apajelolt tv-zik en meg nektek irok :-D:-Dpuszikak!!!
2013. ápr. 18. 21:57
 3834/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Mi a helyzet?:-))en ugy erzem magam mint egy nagy lufies felelmetes h.mikor robbanok fel.De tenyleg.Pedig a"Regiek:-)" tudjak h.csak akkor szokott fajni a hasam nagyon mikor megrepedek a clostis honapban...de most eros feszulest erzek elotte /nem szoktam/ hat eleg sz*r :-\:-) na de legalabb mukodik a testem orulok neki csak lenne mar vege :-))Most minden aldott nap szexelunk a doki tanacsara 2 nap meg volt most meg van 3 :-) alkalom :-))Vasarnap itthon lesz a Szerelmem es megyunk a Dunapartra setalni es kacsakat etetni!Imadjuk.Leulunk valahova ahol csak mi vagyunk es dumcsizunk es iszunk egy kis sort :-))Fuj de faj a hasam.Naon feszit.Na puszi Csajok irjatok sokat :-))<3
2013. ápr. 19. 07:31
 3835/9202 A kérdező kommentje:
Vicus remelem felugrott a hod!?
2013. ápr. 19. 07:33
 3836/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Velem nem sok minden van...Sajnos a férjem ma reggel ment dolgozni, és csak holnap reggel jön meg...:S Ma megyek a dokihoz olyan 10 óra fele indulok. Drukkoljatok,hogy használjon valamit a gyógyszer. Az a furcsa,hogy eddig mindig a bal oldalon fájt a petefészkem amióta figyelem magamat, és most pedig a jobb oldalon fáj!!! Remélem ez már jó jel...:)


Encsi.

2013. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3837/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Huuuu de sokan vagytok már:)

Remélem mielöbb azt olvasom hogy valaki pozit tesztelt:)

Krisztikém,most már te jössz,nőnek azok a tüszők szépen:)

Irszi!

Drukkolok az eredményért:)

Uj lányok,még nem sikerült megjegyezni a neveket,de olvaslak benneteket mindennap!

Mindenkinek szivből drukkolok:)

Nálunk nincs különösebb változás,Lili baba jó kislány,éjjel egyszer kel fel enni....

Tejem sajnos nincs sok,igy lassan el kell jutnom a tápszerig pótlásnak....

A műtét miatt még lábadozok,a sebem fáj,néha beleszúr olyat majd összeesek,de már sokkal jobb azért...

Csak nehéz Lilihez ugrálni igy:S

De megoldom:)

Iszonyatos fáradtság van rajtam,anyukám szerint ez még mindig a műtét miatt van,hisz mégcsak 2 hét telt el és ez is változni fog!

Már 14 kiló minuszban vagyok,hurráááááá:)

Nem igen eszek,csak muszáj a tejci miatt,de nem kivánom a kaját:S

Ez sajnos van akinél szülés után igy van:S

Küldök Liliről képet nektek:)

Puszi csajok és megy a drukk!!!!!

Szilvi

2013. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3838/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3839/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilike nagyon cukor!!!!! Egyre szebb, de komolyan!!!!! :-D <3

Szilvi, a Közművel szemben van egy kínai, a négysávos másik felén, a volt bútorbolt /bútorraktár mellett. Tudod melyik?

Mindenből lejön 40%!

A barátnőm tegnap vett magának szoptatós melltartót (egy simát meg egy csipkéset), 790Ft volt az eredetije, és még abból jött le...

Ha tudsz, menj el, vagy küldj el valakit, érdemes!

Kriszti, de jó nektek, hogy már itt tartotok!!!!!

Csajok, tényleg babásodni fogunk, biztosan jó hatással van a tavasz mindenkire!!! :-)

Az antibiotikum miatt kell védekezni? Ezt én sem tudtam! :-( Szegénykém...

Melike, mi van veled???????? Mikor lesz végre a második beülti??????? Olyan jó lenne!!!!

Lányok, én tegnap bikiniben napoztam kint, annyira durva!:-)

Legalább már őszig nem kell D vitamin krémet vennem végre, egy kis spórolás! :-)

Május 09.-én doki, de jóóóóóóóóóóóó! Most tényleg megpróbálok vele érdemben elbeszélgetni a jövőről, bár egyszer már azt mondta, ha pozitív eredményt kapunk, akkor is "csak hetek- hónapok (azóta ez a 2. hónap...)-at kell várni, és meggyógyul a drágám.

Ki vagyok lányok, ez a h...lye várakozás, és hogy esélyünk sincs már háromnegyed éve, ez kiborít!!!!!!!! De lagalább süt a nap, és csicseregnek a madárkák! :-) Irszi

2013. ápr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3840/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Nálunk is javában zajlik az akciózás! :P

Elkezdtem inni a cickafarkot,meglepő módon nincs rossz íze! :D Eddig még nem érzek semmit,de remélem rá segít a dologra.. :)

Vica,Livi a görbétek nagyon szép és biztató,kívánom,hogy pozi teszt legyen a vége! :)

Szilvi!Lilike egy igazi tündér,nagyon büszke lehetsz ám rá! :)

Este végre kiengedem a gőzt..összeülünk a barátnőimmel,iszogatunk-pletyizünk... :P

Szép hétvégét mindenkinek Lányok!

Puszi,Gitta!

2013. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!