Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3841/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok,na zajlanak az események!Kriszti örülök hogy ti is elkezdtétek ebben a hónapban.Nekem 5 nap van még,semmit nem érzek,vagyis tegnap egy apró szurka,ma reggelre mikor feljebb ment a hőm egy enyhe alhasi nyomást éreztem,nem tudom megmagyarázni milyen.A Lilike gyönyörű :)))) Vica!Mi a helyzet??,sokat gondoltam rád este is.Remélem visszament a hőd.


[link]


Az enyém igy alakul.Puszi Livi

2013. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3842/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, ez nagyon babagyanús görbe, de jó :)


Irszike, köszi a kérdésedet. Sajnos nálunk úgy áll a dolog, hogy mióta volt a sikertelen lombik, azóta egyszer sem beszéltünk róla :(

Szinte kínos csend van.


Ezért nem tudom neked megmondani, hogy egyáltalán lesz-e még egy lombik valaha.

De úgy érzem, nem küzdök tovább :(


Meli

2013. ápr. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3843/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok! Nem sok jó hírem van, a hőm maradt 36,8, de barnázok, úgyhogy ezt a hónapot tememtem sajna:((ahogy az eddigieket is!


[link]

2013. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3844/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jaj Vica, pedig nagyon drukkoltam :(
2013. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3845/9202 anonim ***** válasza:
39%

LÁNYOK, VALAKI ESETLEG TUDNA SEGÍTENI?


UTÁNA TUDNÁTOK NÉZNI, ÉRDEKLŐDNI, HOGY HA EGYSZER KIDERÜLT, HOGY A PETESEJT ÉS A SPERMIUM NEM SZERETIK EGYMÁST (ÖSSZEFÉRHETETLENEK), AKKOR EZ EGY ÁLLANDÓ ÁLLAPOT ÉS NEM VÁLTOZIK, VAGY CSAK AKKOR VOLT ÍGY? (ANNÁL AZ ADAG SPERMIUMNÁL)???


köszi előre is, ha tudtok segíteni!


Meli

2013. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3846/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Meli én úgy tudom,hogy az összeférhetetlenség végig jelen van. Nem csak annál az "adagnál". Ezt találtam,remélem segít:

"És végül - bár ezt nyilván egyetlen párnak sem jó hallani, létezik a páron belüli összeférhetetlenség is. Vannak olyan egészséges párok, akik meddőségben szenvednek, holott kimutatható ok nincs. Sőt! A nőnek már volt megelőzően terhessége, vagy a férfi már bizonyított egy korábbi kapcsolatban. Milyen okai lehetnek, hogy külön-külön mindkét fél termékeny, mégis csak nehezen jön össze a terhesség? Például fennállhat immunológiai összeférhetetlenség, amikor a spermium elleni antitestek vannak a méhnyak váladékban, ami így nem épp barátságos a környezet a spermiumok számára. Aztán előfordul vércsoport összeférhetelenség, de a spermiumok pH érzékenysége is hátráltató tényező: ugyanis a hüvelyben lévő savas kémhatás megbénítja az ondósejteket. Szomorú élethelyzeteket okozhat a genetikai összeférhetetlenség, amikor a teherbeesés ugyan megtörténik, de egyes hordozott hibás gének szerencsétlen konstellációja életképtelen embriókat hoz létre."


Hát voltam az orvosnál...nem sok jóval dicsekedhetek... 5mm-es nykh. jobb ovariumban 10mm-es tüsző, bal ovariumban több 6mm-es tüsző látható egymás mellett!

Na már most a múlt hónapban is megvizsgált, akkor mensi előtt 5 nappal voltam nálam és az eredmény: 6mm-es nykh. mindkét orvariumban több 6mm-es tüsző látható szorosan egymás mellett... tehát nem sok minden történt, max. annyi,hogy a jobb oldalon már nagyobb a tüsző, és ezt éreztem is, de a nyálkahártyám nagyon elszomorít... jövőhét kedden kell visszamennem du.4 és 6 között. Bár nem tudom miért pont abban az időpontban... de lett volna kérdésem az orvostól, de mire felöltöztem addigra eltűnt a doki, és csak az asszisztens nyomtatta ki a papírt... Nagyon kevés ez az eredmény closti után a 10. napon ugye??:(


Encsi.

2013. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3847/9202 anonim ***** válasza:
51%

Szilvi nagyon szép lányod van :)) bár csak már mi is a képeket mutogatnánk :)) de eljön az is:) most kezdtem el hőgörbét vezetni pár napja eléggé 36,7 és 37 között mozog,de nem tudok mihez viszonyítani,mert feb 23 óta meg se jön :(( nagyon el vagyok keseredve és ma is a bal petefészkembe úgy telenyílalt azt hittem ki se áll belőle...Kenem a progi krémet szépen ugyan abba az időben és fáj a cicim de nem nincs az a tünetem mint amikor megjön...vagy meg akar jönni..nem merek tesztelni félek a sok negatív tesztektől már:((( adok még neki egy hete és meglátjuk:) puszi nektek napozzatok :))))

Évi

2013. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3848/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, köszi a segítséget. Hát akkor az utolsó reményem is elszállt :(


Soha nem lesz természetes úton babánk a szerelmemmel. Bele kell törődni. 8 éve várjuk :(


Másik!

A nyálkahártyádat kitűnően vastagíthatod napi 3x1 szem E vitaminnal. (100mg-os!!! zselés kis golyó)

És a vörösbor is szépen vastagítja. Ez komolyan helyrehozza, mire beágyazódásnak kell jönnie!!!

Saját tapasztalat, nálam mindig bevált!!!!!


A tüszőcskédnek meg drukkolj, hogy gyorsabban nőjenek! Kb. 1 hét múlva lesznek akkorák, hogy repedjenek.


Meli

2013. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3849/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja!!! A closti köztudottan zabálja a nyálkahártyát!

Amint abbahagytam, ezerrel elkezdett szépen vastagodni.

Ne ijedj meg, hogy most csak 5 mm volt. A clisti miatt van ez.

Meli

2013. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3850/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli köszönöm szépen a választ. De kb 23-án kellene ovumnak lennie úgyhogy nem tudom...:S De esetleg elmehetnél egy genetikushoz, és akkor tőle megkérdezheted,hogy mi a teendő ilyen esetben!! Ne add fel!!


Encsi.

2013. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!