Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3771/9202 anonim ***** válasza:
57%

DRÁGA IRSZIKE! ISTENKE ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG ÉS TELJESÍTSE MINDEN ÁLMODAT, VÁGYADAT!!!! :)

Meli

2013. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3772/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi, szájban nyelv alatt mérem mindig 5 percig:)
2013. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3773/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok van egy történetem :)

Gyerekápoló vagyok,ma nappal dolgoztam és az egyik anyuka meghallotta mikor mondtam,hogy nem jön össze a baba.Most az a nő 28 hetes cuki kismama a második babájával:) elmesélte,hogy volt 2 beültetése,ami nem maradt meg,majd amikor türelmi időn voltak és már mentek volna vissza,felkereste a dokit,hogy baj van,mert nem akar megjönni:az a baj egy 9mm-es kisfiú volt :) spontán magától sikerült,jah és még a lényeg,hogy osztott és 2szalagos méhe van így sok orvos mondta nem lehet gyermeke.Ezzel a kisbabával pedig ahogy a szoptatást befejezte következő hónapba terhes is lett :))

Van remény:))

Pusz

2013. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3774/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi voltam :)) bocsi mindig elfelejtem
2013. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3775/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi en is olvastam a vonzas torvenyerol egy konyvet aztan meg a szandek hatalma-a kovetkezo kotet nagyon jo imadom olvasgatni!Mikor naon rossz passzban vagyok elolvasom az utobbit mindig :-D mert annyit segit!Nagyon szeretem!Akkor ugy nez ki bevalik neked a bogyo na most tuti sikerul a babo!!:-)Szurkolok!Vica akkor mar csak egy het drukkolok nagyon!Mmmm fini gyumi torta :-) en holabdat sutottem meg toltott langost :-)Evi koszonjuk a tortenetet naon jooo:-)ugy szeretem ezeket mert kicsit olyan jo belegondolni h.mindenki azt mondja valakiknek h.nem lehet babajuk es szegenykek kuzdenek annyit...nem sikerul aztan pedig a termeszet ad egy ajandekot pontosan akkor amikor annak eljott az ideje egyebkent is!:-)Nagyon szuper!!:-)en is mar naon vagyom ra:-))Csajok nekem most mult el a mensim es tovabbra is szurkal a mehem lent kozepen!Ugyh.nehogy bedoljetek a szurkalasnak!:-)Puszikak!!
2013. ápr. 15. 05:38
 3776/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislányok!

A szülinapom jó volt, átjöttek a barátaink, kaptam én is gyümitortát, meg egy csomó féle édes diabetikus süteményt a férjecskémtől! Édes hogy erre is gondolt!!!! :-)

Sok kiültethető virágot kaptam a kertecskémbe, szerencsére mindnek örültem is (már nincs túl sok hely...), meg mindenféle ajándékokat.

Bográcsod pörit ettünk nokedlivel, olyan fincsi volt!!!!! És a drágám elfelejtette beletenni a gombát, úgyhogy rántott gomba lesz ebédre! :-)

Én egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel a jön ha jönni akar dologgal és a bevonzással is, mert én állandóan szeretettel, nem görcsösen gondolok rá, és nem igazán történik semmi. Bár azon is gondolkodtam, hogy lehet hogy másra kellene gondolnom, mondjuk hogy a férjem gyógyuljon már meg, mert addig nem is tud jönni szegény babánk...

Krisztike, és mindenki aki szedi a Clostit, nagyon szorítok!!!!!!!

Lányok, nekem ultrahangos átjárhatóságim volt, nekem nem fájt, én csak ajánlani tudom, bár 40.000Ft..... Nincs megterhelő RTG sugár (igyekszem óvni a méhem és a kis petefészkeim), és a hajlékony gumi katéter sem olyan érzés mint az a rideg fém...

Nagyon kis vékony volt, akkor kellemetlen amikor felrakják, de ennyi. Nem volt vérzés utána, semmi. Persze van akinek ez is fáj, szegény Melinek nem voltak ilyen jó élményei vele, de én tényleg ajánlom.

Szerencsére mindkét oldalon átjárható vagyok, és a méhemet is feltöltötték kontrasztanyaggal, és az is szépséges, tökéletes. CSak a hormonjaim huncutkodnak....

A Women's Creme biztosan jó lesz, állítólag pár hónap mire érezhető a hatása. Nekem nem mérték a progit sem előtte sem azóta, de annó még tini koromban amikor elkezdték szedetni velem a fogamzásgátlót, akkor azt azért kaptam, mert nagyon durva progi hiányom volt, és az okozott ecs csomó cisztát. Szóval a helyzet nem hiszem hogy javult, és amikor elkezdtük a babagyártást, mindig pecsételni kezdtem a 20. nap körül, és ez is a progihiány jele. A dokim szerint a krém segít megtartani a babát, és az én hormonjaim még egy évvel a gyógyszer (15 évig szedették velem...) abbahagyása után is olyanok voltak, mintha akkor is szedtem volna a fogigátlót. Szóval nekem kennem kell, nem kell ellenőrizni, mert isten tudja mikro áll helyre a dolog.

Annyi biztat, hogy hiába is várunk most, legalább én szépen lassan, természetesen helyre jövök addig valamelyest...

Szilvuskánk, hogy telnek a napjaitok? Kezd kialakulni valamilyen napirend? Milyen baba Lilikénk?

Meli drága, nagyon hallgatag vagy! Mikor lehetne, és mikor szeretnéd a következő lombikot? A párodnak közöld tényként szerintem, és minél előbb, amikor el lehet kezdeni, hajrá!

Puszika csajok, és babásodást mindenkinek! Irszi

2013. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3777/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Irszike, én most próbálom csitítani a háborgó lelkemet :(

Vissza kell állnom a normális mókuskerékbe, mert különben bedilizek a kudarc miatt.

Most muszáj pihiznem. Igyekszem a feljött kg-okat letornázni, nehezemre esik de keményen járok ugribugrizni :)


Nem tudom, megyünk-e tovább. Nem beszélünk semmit sem róla. Sajnos minden létező leletem lejár most a hónap végén, elölről kellene mindent kezdeni, aids, hepatitis, mell UH, stb, belgyógyász, ekg és minden!!! ami anno 2 hónapot vett igénybe.

Tehát eleve csúsznánk nyár végére.


Még meggondolom......


Szilvikénk nagyon elfoglalt Lili miatt, a kiscsaj imád enni, kis zabagép :) Éjjel egyszer kel fel, ha szerencséje van Szilvusnak, akkor visszaalszik, de nem mindig van így :)


Sokszor puszilok mindenkit!!!!!


Meli

2013. ápr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3778/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Ez most gondolom OFF-olásnak számít, de új vagyok itt. Egészen véletlen bukkantam erre a kérdésre. Aztán beleolvasgattam a hosszú-hosszú levelezésbe, és csak azt szeretném mondani, hogy nagyon jó ilyen összetartást látni. Ne hallgassatok senkire, akár ismerős, akár itteni ismeretlen, aki olyanokkal traktál titeket, hogy "nem szabad rágörcsölni" stb. Gondolom már volt dolgotok ilyennel. Van akinek számolgatással jön össze a baba, van akinek anélkül, de a lényeg, hogy bízzatok a saját megérzéseitekben. Sikerülni fog! Hajrá hajrá mindannyiótoknak!

2013. ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3779/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Így alakultam ma, éreztem egy kis hasszurkát most délelőtt, de semmit nem tulajdonítok neki, mert a múlt hónapban is éreztem, drukkoljatok, úgy szeretném ezt a babát!


[link]

2013. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3780/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Vica! Izgulok érted nagyon! :))) Hány naposak a ciklusaid 31? Livi
2013. ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!