Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3731/9202 anonim ***** válasza:
80%

Hűűűhaa ez a Hold állás felkeltette figyelmemet:)))Hátha segít már rajtunk:)

Évi voltam

2013. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3732/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!:-)Na mindenkinel meg volt a lepedo-akrobatika?:-))Belolem meg mindig jon a ver de azert mar csokkent.Mi ebbol a tanulsag?Hogy nem szabad hinni a megvastagodott mehnyalkahartyanak SEM. :-D naná! Majd a szivdobogasnak en mar csak.Hiperszuper ido van sut a napocska:-)Mindenkinek szep napot:-)
2013. ápr. 11. 07:28
 3733/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Kedves Gitta, Évi, Encsi sok szeretettel köszöntelek én is titeket.:)

Gyögyörű az idő valóban, és bár tegnap múlt el a menzeszem, azért szex volt, mert hát ki tudja.

Lívi neked tuti pozi teszted lesz, és most úgy is marad!!

Ja és Vicának is!:)Decemberi mami leszel tuti:)

Gina úgy örülök hogy jól vagy, csodás érzés lehet:)

Egyébként Kriszti én sem hiszek már el semmit, csak, ha hallom a szívdobogást:)

Gitta ebben a ciklusban én is csak a cickát iszom, úgy döntöttem pihizek Closty nélkül. Hátha segít, régebben ittam és csinált is peteérést, remélem most is.

Ittad már korábban is?

Kriszti neked csinált ovut, amikor ezeket ittad régen?

Szép napot mindenkinek!

Lilla

2013. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3734/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást,nagyon jól esik! :)

Livi,legyen igazad! :) Micsoda véletlen...az én párom is 35 lesz ebben a hónapban,pontosabban 27-én! :D

Kriszti,a teákról én is csak jót hallottam,így hát ártani nem árthat! Főleg mert mióta próbálkozunk a babóval totál megzakkant a ciklusom,rendszertelen lett... :(

Neked mik voltak egyébként a tapasztalatok a teákkal?

Lilla! Korábban még nem próbáltam,mert rendben volt minden,de most pfff..

Nagy bizalmat fektetek a teákba,remélem nem hiába...


Nálunk nem süt a napocska! :( Sőt..reggel mikor kinéztem az ablakon full köd volt!

2013. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3735/9202 anonim ***** válasza:
28%

Sziasztok

Én is meg akartam a teát próbálni,mert tesóméknak a harmadik hónapban jött csak össze mikor ezeket itta,lehet nem sok köze volt hozzá,de szerintem igen :)))Most sajna hogy meg se jött feb.23óta,amióta a clostylt beszedtem azt se tudom mikor kéne inni:(( várom a progi krém hatását és hogy a férjem katonái erősödjenek:))ma már nem vett cigit,ENNEK LEGALÁBB NAGYON ÖRÜLÖK :))))))))))))

Itt is süt a nap én meg főzök,takarítok időm sincs kimenni és 16-kor indulok dolgozni.

Háááát ez a lepedő mutatvány nem jött össze,mert drága párom elaludt:((

Puszi nektek

Évi

2013. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3736/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Nem baj Évi, nekünk is kimaradt, de majd legközelebb! Aki talál ilyet csajok, az feltétlenül írja meg, én már minden szalmaszálba kapaszkodok!

HA tegnap olvastam volna... Belőlem még dől a vér, úgyhogy Krisztike sajna megjött. Hát igen, persze hogy elhittem volna, csak próbálom magam felkészíteni rá, hogy a hasamban bármit is érzek, ne higgyem el, mert ugyanazokat érzem mielőtt megjön is. De ha végre kapom majd a Merionalt, akkor tuti elhiszek megint minden fura kis érzést... :-) <3

Telefonáltak, a KOC-ból, hogy áttették az időpontunkat másnapra, mert nem ér rá a doki... Nem hiszem el! Nekem át kell szerveznem a melómat emiatt!!!! Ki van már a ...kukkancsom ezzel az egésszel lányok, de komolyan!

Szóval május 09. Legalább nem egy héttel tolták el, nem igaz? Hogy én ennek sem tudok örülni! ;-)

Kíváncsi vagyok hogy most mit mond, hogy egy hónap múlva miért kell megint mennünk...

Tuti hogy az első stimus hónap után rábeszélem a dokimat az inszemre!!!!!! Nem fogok szórakozni, hogy aztán ha végre meggyógyult, megint visszaromoljon az eredménye. Biztos lesz valami kis sumákság a dologban, és a doki nem biztos hogy úgy kezeli ki, olyan alaposan ahogy kellene.... :-(

Mi a neve a progi krémeteknek? A párod keni???? Én is azt kenem! :-) Irszi

2013. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3737/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem sajnalom h.megjott :-\ :-( remelem.mar jot mond a dokitok.A Dragadnak is rossz lehet mar ennyi ideig gyogyszert szedni :-\ Csajok a tea...1 db ciklusban ittam :-)ugyh.erdemben nem tok nyilatkozni rola sajna.De gyogynoveny...termeszetes es csak pozitiv hatasa lehet!:-)Szep almokat!:-))
2013. ápr. 11. 22:21
 3738/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Irszi a krémet csak én kenem nem tudom pasiknak is lehet e.?Women's creame a neve.

Én is minden hajszálba kapaszkodom.Születési időmhöz lett kiszámolva hold naptári fogamzóképesség egy évre de eddig semmi,néha meg elfelejtem:((

Most tudom hogy segíteni fog ez a 23ezer forint amit kiadtunk a sok vitaminra és progikrémre:))) jön az éhezés:) legalább fogyok és az is jót tesz :D Lassan megyek aludni,mert éjszakás voltam.

puszi

Évi

2013. ápr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3739/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi ez tök jó,hogy tesódéknál ilyen pozitív hatása volt a teáknak,én is hiszek benne!

Egyébként mire kezdte el inni? vagy csak úgy?

Kriszti azért köszi... :)

Csajok leszek én akkor a kísérleti nyuszi,ha végre elmúlik a mensim,akkor bele kezdek a teakúrába! :)

Vár a takarítás... :(

Gitta

2013. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3740/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Gitta

Azért kezdte el inni,mert már 2 hónapja próbálkoztak és nem jött össze,így elkezdte inni és azonnal babás maradt :)

Ha meg jön lehet én is kifogom próbálni,csak jönne már:((( lassan 2 hónál tartok,hogy nincs.

Puszi

2013. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!