Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3691/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok!

Szilvi olyan gyönyörű a babád, őszintén gratula, és köszi, h leírtad mi történt.

Én bevallom császár "párti" voltam, mert biztonságosabbnak gondolom a baba szempontjából, mint a hagyományos szülést, de azt hiszem, most megváltozott a véleményem.

Mennyire tudsz mozogni?? Csak a babát tudod még ellátni ugye? Fáj még nagyon??

Irszi de ügyes vagy, nagyon szépek a fánkjaid, cukiban sem lehet venni szebbet:)

Kriszti tök jó, hogy tisztulsz, 16.cn-on ovud lesz, és a 30-on pozit tesztelsz, ikrekkel:-) Ja és egyszerre fogunk pozit!! tesztelni, mert nekem meg tegnap jött meg:-))))

De jó:D

Végre süt a nap, szép napot mindenkinek!

Lilla

2013. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3692/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szia, kedves utolsó, nem baj, hogy írtál.

Milyen vizsgálataid voltak? Teljes hormontükör megvolt? A 10. napi nem ér szinte semmit.:( 3.14.21. napon kell vizsgálni, persze 28 napos ciklusokra. Neked hosszabb ezért csak a 3.napi a biztos, a többit egyénre szabva kell, de hát ezt egy jó orvos tudja.

Vaktában nem szabad Clostyt felírni, és beszedni, mert ha nem követte egyik ciklusodat sem, akkor nem tudhatja, hogy van-e peteérésed. Hődet méred? Ovutesztet használtál már?

Párodat vizsgálták?

Lilla

2013. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3693/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia.Igazából nekem kb 27 naposak a ciklusaim. A férjem volt már tavaly vizsgálaton. Nála mindent rendben találtak. Néztek teljes hormon profilt nálam, meg csináltak 5 pontos terhelést is. Igazából nekem az volt a fura,hogy az FSH és LH szintem nagyon eltérő. Az LH sokkal magasabb lett, és én úgy tudom,hogy 1:1 arányban kell lennie... De írtam itt neten egy orvosnak, és megnyugtatott,hogy mivel kb középidőben voltam a vizsgálaton ezért ugrott meg az LH szintem, és ez így jó, minden rendben van a leletemmel... Hát nem tudom...Én már annak örültem,hogy végre valaki csinál valamit velem, és ír fel egy gógyszert hátha segít, mert eléggé el vagyok keseredve. Még csak azt sem tudom biztosra mondani,hogy lehetek terhes, csak esetleg elvetéltem... mert még soha nem voltam terhes...
2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3694/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj bocsi nem tudom, hogy miért gondoltam, hosszabbak a ciklusaid, talán abból, hogy írtad mindig késik.

A 27 nap szuper, és ha mindig annyi lenne, akkor nagy valószínűséggel ovud is van.

Én is úgy tudom, hogy az LH FSH aránynak a 3. napon kell 1:1 arányúnak lennie.Nekem is volt 9.napi és az LH magasabb volt,ez így jó a közelgő ovu miatt.

Ovu teszt? Az mutatja, ha van ovud?

Átjárhatóságid nem volt?

Clostyt nem is szabadna felírni enélkül, mert feleslegesen stimulálnak, ha esetleg el vagy záródva. Én el voltam mindkét oldalon 1 év sikertelenség után derült ki. És én is kaptam Clostyt feleslegesen:((

Dobtam is az orvost:D

Azért remélem a 12.napon visszarendelt, hogy legalább lássa hat e a gyógyszer.

Lilla

2013. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3695/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia kedves új tag, én Vica vagyok:) Előttem már Lilla mindent leírt, kíváncsi vagyok az 5 pontos terheléses eredményeidre megírod nekem?

A hőmérsékleti görbe vezetése egy nagyon hasznos dolog, abból aztán minden kiderül.

Néztek neked TSH értéket?

2013. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3696/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia kedves új tag,Livi vagyok.Hozzád hasonlóan én mi is 3 éve próbálkozunk,kisebb-nagyobb intenzitással,most elég nagy intenzitással,én is clostit kaptam a dokimtól,a 10.napi eredmény valóban semmit nem ér.Én azért kaptam a clostit mert így utólag kiderült hogy peteérés nem mindig volt de ha volt akkor meg nem volt tüszőrepedés,bár a dokim állítja hogy minden oké amúgy velem...3.closti kúrámnál járok.2.sikeres volt pozi tesztel,de sajnos nem maradt meg úgyhogy progeszteronpótlásra is szükségem lesz.Furcsa az orvosod kissé,hogy nem tájékoztat téged rendesen(bár engem sem mindig,viszont én ilyen szempontból nehéz eset vagyok,mindennek utánakérdezek és olvasok),úgyhogy néha mosolyog is hogy mennyi mindent tudok. :DDD Remélem használni fog a closti én azt mondom hogy szuper gyógyszer! :) Puszi csajok!
2013. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3697/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Szilvike! Csodaszép a kislánykád, mennyire látszik a kis pofiján hogy nem gyötörte meg a szülés! Anya szenved(ett) helyette :-)

Szegény, én azt hittem csak utálsz bent lenni, azt nem hogy sírdogálál is...

De már otthon vagytok, ez a lényeg!

Lilla drága, édes vagy hogy ezt így kitaláltad! Régen nekem az volt a fixa ideám, hogy augusztusban szülök, de tavaszi babánk lesz Krisztivel :-)

Vica, Livi, Melike, hajrá, most megint csak itt vagyunk jó sokan (ti, + mi Krisztivel) akik várjuk a zebrát, szóval hajrá!

Kedves új leányka! Kérlek írj valami becenevet, mert így nem tudunk normálisan megszólítani! Az átjárhatósági tényleg kéne, addig felesleges a hormon, de sok orvos nem így gondolja. Én is szedtem annó Clostit! Nekem nem jött be, én Merionalt szúrok he épp stimulálnak -most a férjecskémet kezelik, mert baci van az ondójában, és addig nincs stimu.

Köszi a kedves fánkdícsérő szavakat! Isteni volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha valaki érez magában kellő erőt, adok receptet szívesen.

MA bagettet fogok sütni :-) ztán nekiugrok a kenyérnek (sütőben). Már próbáltam párszor, de nem igazán lett jó, én egyszerű receptet keresek, amihez csak liszt kell, élesztő, víz és só, de ezekben van egy csomó más baromság, és nem is finomak.

Kriszti, hajrá, úgy örülök hogy megint szeded a Clostit! Akkor most ketten vagytok Clostis csajok! :-)

Puszi! Irszi

2013. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3698/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok:) nemrég hallottam,hogy jó kis csapat van itt nálatok.Én is szeretnék babát csak a betegségeim kicsit összetettebbek.Most diétázok és várom az időpontot,hogy elmenjek egy doki magánrendelőjébe.IR,PCO,Pajzsmirigy alulműködésem van:(((

Utolsó van egy jó kenyér receptem,diétás boltba kapható a kenyérfaló liszt,annak az oldalán van egy recept és én annyit változtattam rajta,hogy az élesztőt tejben futtatom és amennyi tejben annyival kevesebb vizet teszek bele,majd a végén egy kanál olíva olaj és iszonyat fini a kenyér:))))én a kifli receptedre vagyok kíváncsi ???

Puszi nektek Évi voltam

2013. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3699/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Évi, én is Évi vagyok, de itt csak Vica néven futok:)))

Mi lassan 6 éve próbálkozunk, Pcos és diabéteszes vagyok, és volt már két terhességem, csak elvesztettem őket, egyiket a 8 hetesen, másikat 22 hetesen. Most telt le az egy év februárba, és most nagyon bizakodóak vagyunk:)


CSajok megy szépségesen felfelé a hőm, úgy örülök, annyira :)))

[link]

2013. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3700/9202 A kérdező kommentje:

Szilviiiiii!Jaj de jo h.vegre irtal!!!Hat ilyen sok megprobaltatast kellett atelned Uristen nem irigyellek meg olvasni is rossz volt...mondjuk barki szult csaszarral mindenkitol azt hallottam h.sokkal rosszabb mint a termeszetes ut...de hat en ugy felek a vajudastol:-\:-D Lilike olyan nagyon nagyon gyonyoru h.elolvadtam tole teljesen!!!Milyen jo kislany h.alszik ejszaka!Szerencsed van :-)Szilvusom en nagyon nagyon gratulalok ehhez a kis Tunderhez nektek es millio puszit kuldok!Megcsinaltuk!:-))Annyit gondoltunk rad nagyon sokat!!:-)Meg Anyukam Apukam es a Parom is drukkolt mindig foleg mikor jott a hir Melitol hogy visznek csaszarozni!Veled volt az egesz csalad is :-)Nem is volt semmi baj hala egnek es Lilike gyonyoruuuu!Most ez van ki kell birni remelem mar nem fog sokaig fajni a vagasod!!Puszi Nektek!:-))

Csajok megy a drukk Mindenkinek udv az ujaknak!Kriszti vagyo-a kerdezo :-D mi is probalkozunk mar masszivan egy eve...mert elotte nem jott a baba 3 evig spontan.Closti+stb...de most volt februarban wg hsg :-\ mar nyitva vagyok jobb oldalon :-) Most megint szedem a clostit...irjatok becenevet a vegere mert nem tudjuk ki kicsoda :-)Megyek mert elkesek!Puszi Mindenkinek!

2013. ápr. 9. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!