Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3741/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!


Sajna csak most jutottam gépközelbe, hulla fáradt vagyok!

Ilyen a hőm

[link]


Puszi mindenkinek!!!

2013. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3742/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!Vica nagyon ígéretes a hőd,izgulok érted nagyon.Az enyém igy alakul,ma elkezdtem a Duphastont is :)


[link]

2013. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3743/9202 anonim ***** válasza:
57%
ja bocsika,Livi voltam :)
2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3744/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, ha még fent marad 3-4 napig, megvolt az ovud:))))

Vica

2013. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3745/9202 anonim ***** válasza:
57%
Remélem hogy úgy lesz,bár azt olvastam hogy a Duphaston fenn tartja a hőt mindenképen. Livi
2013. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3746/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kriszti, én már nem is tudom hogy mit gondoljak.... Tuti megint visszarendel, de én most jó megmondom neki hogy lassan már éhezünk (na jó nem, de ha így megy akkor tényleg ez lesz), és találjunk ki valamit, mert így nem mehet tovább hogy megyünk havonta mint a jógyerek, és semmi változás.

Évi, végre valaki! Én is a Women1s Creamot kenem!!!!

Te hogy kened? Én írtam a múltkor is, de megint leírom: a 12. naptól kell a 26.-ig reggel és este egy nyomásnyit, vagy amíg megjön (nekem 22 napos ciklusaim vannak).

Sajnos eddig nem sokat használt szerintem, a ciklusaim nagyon rövidek (most pl. 20 napra jött meg, és általában pecsételek előtte 1-3 napig (most ez viszont kimaradt).

Igazából azért kezdtem el kenni, hogy ha összejön a baba, akkor segítsen megtartani a terhességet, de épp nem stimuzunk amíg a férjemnek van ez a prosztatagyulladása vagy mi...

A dokim viszont azt mondja kenjem, mert ez csak jó. Hát, jó drága, az biztos!

Örülnék ha meg tudnánk osztani a tapasztalatainkat vele kapcsolatban, mert nem sok embert ismerek aki keni (egy lány van, neki az első hónapban csodát tett, de azóta semmi.).

Puszi csajok!

Holnap leszek 33 éves...... :-) Kicsit most szomorú vagyok, jó lett volna már pocakosan ünnepelni -akkor lehetett volna egy babaváró buli is... :-(

Puszi csajok! Irszi

2013. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3747/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Hát 3 nap késéssel megjött 10-én.... csak annak örülök,hogy végre elkezdhettem szedni a Clostilbegytet!!:) 2x1-et kell szednem. És mint valami szertartást,úgy csinálom a beszedését. Nézem az órát,hogy na akkor mikor vegyem be, mikor lenne a legjobb.:) Ahhoz képest,hogy rá van írva,hogy fáradékonyságot okoz, hát én úgy felpörögtem tőle,hogy csak na..:) Csak az a baj,hogy rettentően megvan... óránként kell cserélnem..:S és borzasztó görcseim voltak az első 3 napban.. Na nem baj! Holnap végre,egy kis SZÓRAKOZÁS LESZ NÁLUNK.:P A férjem nem dolgozik,így eldöntöttük a szép időre való tekintettel,hogy elmegyünk az állatkertbe!!!!:) Jajjj olyan rég voltam...:D és ugye születtek kicsik is..:P alig várom.:D olyan vagyok mint egy 10 éves kisgyerek. Imádom az állatokat. Na remélem ti is jól vagytok. Csak nem tudtam gépezni,mert elromlott a monitorunk... és venni kellett egyet. :)Puszi!


Encsi.

2013. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3748/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj Irszi! Látom ma van a szülinapod.:) Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kívánok Neked, és mielőbbi Gólyát.:)
2013. ápr. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3749/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi

elsősorban BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ÉS HIDD EL A KÖVETKEZŐT MÁR VAGY KISMAMAKÉNT VAGY ANYUKAKÉNT FOGOD ÁTÉLNI :)))

4 napja kenem a krémet és nekem már másnap feszült a hasam és nyilallt elég erősen a petefészkem.Kicsit meg is ijedtem.Csak este kenek egy adagot,de lehet reggel este kéne,főleg hogy ilyen nagy bajok vannak nálam.Lassan 2 hónapja nincs meg mióta beszedtem a clostylbegitet,de a tesztek negatívak és igazából semmi tünetem a néhai cici fájdalmon kívül.Egyet sajnálok,hogy beszedtem úgy,hogy a férjem ki se volt vizsgálva,így kétszeresen potyára szedegettem,mert nem sok esélye volt így már tudjuk,hogy összejöjjön és szerintem szép kis cisztákat növesztettem :(((de a dokim azt mondta a 3 hónapot meg kell várni és meglátjuk addig megjön e?...

Encsi én is 2*1et szedtem és befejeztével volt 2 napom mikor meg se tudtam mozdulni annyira fájt a derekam ahogy stimulált,bár megtenném újra ha kell,de nem használt úgy ahogy kellett volna:((Most mi várakozunk és erősödünk...Plusz 1 hónap múlva megyek az edokrinológushoz,benne minden bizodalmam,ha ő nem segít nem is tudom mi lesz velem,velünk..Sokat kell fogynom..

Szép napot nektek :) Itt borús idő van :((((((((((((((((((

2013. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3750/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszikém!!!!!

Boldog szülinapot kivánok neked:)))))

Szilvi

2013. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!