Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3721/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok:-)!Itt mindenki boldog kismama lesz elobb utobb :-)Evi es Encsi orulok h.csatlakoztatok izgulhatunk egyutt minden honapban egymasert!:-)Evi szegenykem rossz hirt kaptal:-( tenyleg ki kellene probalnotok az a gyogyszert amit Irszi irt sztem hatekony en is hallottam mar rola...asszem Melinek is ezt szedte/szedi a Parja es meghokkentoen pozitiv eredmenye van.Lilla,Livi mi ujsag van veletek?Keszuljetek lassan az ovura!:-)Vica neked mar tuti sikerult :-D csak varni kell a pozi tesztre:-)Irszikem de jo lenne ha most nem jonne meg neked es nem baj ha nem egyszerre szulunk csak sikeruljon minel hamarabb:-))Ugyis bizakodsz a lelked melyen ahogy mi is minden honapban es ez igy van jol!:-)Gina hogy erzed magad friss kismamakent?Megy meg a 3in1 kave?:-)Kinikem es Kira baba sokat mocorog a pocidban?:-))Remelem igen!Pocifotot akarunk!:-))Melikem te hogy vagy Draga minden nap jobb remelem.Mikor lehet csinalni a kovi lombikot mennyi idot kell kihagyni???Szilvus!!!:-)))Hogy van a kisbabank a kis Lilikenk?Gyonyoru szep a kep amit kuldtel rola!Varjuk majd a tobbit :-))Sebed?Gyogyulgat?Kitartas Szilvus gondolom nagyon faj de ez is naprol napra jobb lesz es utana gond nelkul elvezheted a boldogsagot!Gondolom a Parod se gyoz betelni Lilivel :-))Milyen aranyosak lehetnek ilyenkor a pasik:-DKis nyuszikank nekunk Lilike sok puszit kuldenek a sok keresztanyadek azaz mi csajon innen az eteren keresztul :-DJaj ugy oda vagyok!!!:-))))Babas Vicank is irhatna valamit.Pixi,Klau,es Emerencia is eltuntek nagyon...remelem nincs semmi bajuk.Nah puszikak Mindenkinek Csajok szep napot es babasodjatok csak pozitivaaaaaan!!!!!!Mindenki babas lesz es punktum!:-))<3
2013. ápr. 10. 07:44
 3722/9202 A kérdező kommentje:
Irszi imadom a kepviselo fankodat :-)<3
2013. ápr. 10. 07:47
 3723/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok, Vica vagyok

Mától elkezdtem szedni az utrogestant:)))ILyen a hőm

[link]


Decemberi babát akarok:))))


Csajok ezt találtam nektek, hátha valaki hisz ebben


2013. április 10-én, szerdán különleges újhold lesz az égen: nemcsak a Nap és a Hold fog együtt állni a Kos jelében, hanem a Mars és a Vénusz is.

Ez egy valódi megtermékenyítő bolygóállás: ugyanis a Nap az apa, a Hold az anya jelölője. Ráadásul a Mars szimbolizálja a kezdeményezést és a hímivarsejtet, míg Vénusz a befogadást és a petesejtet. Ezek együttállása/találkozása gyermekfogantatást jelenthet. Olyan babák foganhatnak meg, akiket évek óta várnak a szülők. És olyanok is, akiket most nem terveztek.

Szerencsére az asztrológiai előrejelzés segít mindkét esetben: akik vágynak babára, azok sikerre számíthatnak; akiknél épp nem aktuális az utódkérdés, azoknak viszont meg kell tenniük a szükséges óvintézkedéseket.

Forrás: [link] /20130408/megtermekenyito-ujhold/

:)))))

2013. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3724/9202 anonim ***** válasza:
57%
Atyaisten Vica!Ez nagyon szuper amit találtál! :))))))))Tegnap lett épp full pozi az ovutesztem,úgyhogy ma vagy holnap nagyon esedékes a dolog.Hőt is mérek majd felteszem,de dolgoznom kell este írok csajok!De ez csodás amit találtál! :DD Livi
2013. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3725/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vettem terhes vitamint csajok, Pharmaton Matruelle-t:)) Mi is együtt leszünk ma is, sose lehet tudni semmit lányok:)))

Vica vagyok

2013. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3726/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Első sorban Szilvi,szeretnék gratulálni neked Lilikéhez,nagyon szép kislány.

Együtt érzek veled,mert én a kisfiammal a ki irt napjától 25 napig voltam bent a korházban, 5 ször kaptam 2 naponta opt indítot és semmit nem ért. Engem azért császároztak meg,mert a kisfiam vissza forult az 5dik inditó után farosba. Tudom,nem egyszerű a fel gyogyulás,de Lili kárpotolni fog mindenért. Ja és van a tv-ben a neugranormonos reklám és ott a babát Lilinek hívják,mindig te jutsz az eszembe. :)


Kriszti köszönöm kérdésed, a 3in1ben kvt még mindig kívánom, a mai napig semmi bajom nem volt még furcsálottam is. Na de fözés közben olyan szédülés és émelygés jött rám ami még most is tart. Pici babóm rendezkedik oda bent. Még 3hét és megyek orvoshoz és minden kiderül. Várom már,hogy lássam ahogy dobog a pici szíve.


Csajok Vica, Irszi, Livi, Lilla na és nem utolsó sorban Kriszti mindent bele,ha ma van a megtermékenyitő hold hatása, meg hozza a babákat. :)


Köszöntöm az újjakat Évi és Encsi üdv a csapatban!

Kívánom,hogy mielöbb babásodjatok ti is.

Én 29 éves vagyok a férjem 37. Kb 1,5 hónapja csatlakoztam A CSAPATHOZ és nagyon szeretem a lányokat. Én vagyok a friss kismami,aki 6hetes és a 9dik héten megyek orvoshoz, a második babámat várom. :)


A képviselőfánk magáért beszél,el fogadnák belöle hiszen mindig csak édességet ennék.

Gina voltam

2013. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3727/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Egy ideje már napi szinten olvaslak benneteket,látom van két új lány,így vettem én is a bátorságot,ha nem bánjátok csatlakoznék én is hozzátok! :)

Jó lenne egy ilyen összetartó,erőt adó csapathoz tudni magam!

Igaz, mi még nem túl rég próbálkozunk a babával,de már nagyon jó lenne pozitív tesztet látni saját kézben! :)

Holnap múlik el a mensim,úgy döntöttem megpróbálom a cickafark és palástfű teákat!

Gitta

2013. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3728/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok csajok!Szia Gitta!Egy olyan jó kis pozitív csapatba kerültél,hogy itt mindenki nagyon hamar babázni fog! :))Láttam mindenki leírta hány éves,azt hiszem én még nem írtam...33 éves vagyok férjem pedig 35 lesz ebben a hónapban,úgyhogy nagyon szeretném neki a legszebb szülinapi ajándékot átnyújtani,egy pozi tesztet!:) Ebben a hónapban sikerülni kell.Tegnap pozi volt az lh teszt a mai már nem igazán,úgyhogy még egy nap és én is elkezdhetem a Duphastont szedni!Izgulok mindenkiért,puszi! Livi
2013. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3729/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ilyen a hőgörbém most,a múltkorinál a hőm jobban lement,de az lh teszt mutatta hogy pozitív.Puszi Livi

2013. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3730/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gina jo hogy irtal :-)Akkor minden rendben :-) en is akarok szedulniiii :-)))De jo neked mar varom h.ird h.sirtal oromodben a szivdobogasatol!Na ha en.meghallom majd a babamet tuti potyognak.mqjd a konnyeim :-D Gitta helobelo udv a Csapatban!:-))A teak.jok az en dokim szerint is...bar en mar reg nem iszom...meguntam...mondjuk en mar a terhes vitamint se szedem regota...minek.Majd ha sikerul szedem...annyi de annyi gyumit meg zoldseget eszek h.csak na :-))Livi szuper hogy ovud van jajjjj a hold remelem babat hoz Csajok:-))Vica tok jo h.megirtad nekunk...lehet el is kapom Apajeloltet :-D:-D:-D Akkor hajra Csajok a nagy megtermekenyito csillagallasok is a kezunre jatszanak most :-)Drukk mindenkinek!Belolem meg mindig jon a ver...elkepesztoen meg van most a mensim...meg erzem mikor egy nagyobb darab levalik...elotte jol beleszur :-\ de legalabb kitisztul a mehem rendesen.Szedem a clostit ezerrel...nem.vagyok most tole zabos (még) remelem nem is leszek :-D Na puszikak!!
2013. ápr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!