Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3681/9202 anonim ***** válasza:
57%
Irszi, ovuteszt nálam felejtős, állandó pozitív a Pcom miatt, mert emelkedett az LH szint. Talán nyák alapján csütörtökre tenném, elég átlátszó volt a folyásom, meg pénteken is kicsit:)
2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3682/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Lánykák a kedves a szavakat.

Meli a könyved felét már elolvastam.

Nagyon tetszik:)

Amire rájöttem közben, hogy nekem a stresszt, és a negatív gondolatokat kell kiűznöm, mint például az úgysem sikerülhet érzés, és a bűntudat(a miattam nem jön össze érzés, mert a férjem tökéletes spermával van megáldva hála az égnek), amit érzek, amikor megjön:) Megfelelési kényszerem is van a családom, a barátaim, és a férjem felé.

Na ezeket kiverem a fejemből.

Relaxálni fogok, és megpróbálom nem streszelni magam, de komolyan.

És a legfontosabb, h nem nyírom ki a férjem az én mindent megteszek te semmit kezdetű hisztikkel, ami azért néha-néha előfordul. A könyvből sajnos sok ponton magamra ismertem.

Szóval változni fogok, és nem sírok többet, ha megjön:))), ezt magamnak ígérem meg:)

Vica milyen ovuteszteket használtál eddig? Ha normál érzékenységűt akkor az valóban nem jó PCOS-ben, de már van 30-as és 40-es is, azokat nem próbáltad? Én innen szoktam rendelni a teszteket,nagyon jó árban vannak, és kombinálhatom, a csomagokat terhes tesztekkel.

fastest.hu

puszi lányok

Lilla

2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3683/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicces hogy fas...(z) teszt :-)

Vica, az ovulációs mikroszkóp is rossz lehet szerinted? Lehet hogy akkor ez is állandóan páfrányos lenne.

TAlán tényleg jók az érzékenyebb tesztek.

Én a nődokimnál veszem a teszteteket, 200Ft/ db, de most megnézem ott ahol te is írtad.

Sütöttem képviselőfánkot csajok, ilyen lett:

[link]

Igen büszke vagyok magamra hogy sikerült! :-)

Puszi! Irszi

2013. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3684/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztom Csajok:-)Gyors leszek mert kesesben vaok.Tegnap mar jol megindult a mensim...ma reggel is dol a le!Jo nagy nyalkahartya darabokkal!Ugyh.nem vagyok szomoru kicsit sem mar letettem a baborol az elso erosebb kibugyannaskor tegnap.De most tenyleg uj eselyt kaptam...bedobtam az elso szem clostit es ma nem megyek a dokihoz.Folosleges lenne mert omlik a cucc.De egyebkent jo erzes hogy kitisztul minden ott belul es johet a baba :-)Na majd most a closti csinal nekem ikreket :-D Mindenkit imadok szep napot nektek!!
2013. ápr. 8. 07:42
 3685/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok kislányok!

Végre itthonról irok:)

Szombaton kijöhettünk a kórházból délelött:)

Már alig vártam,szinte már benntlakásosnak éreztem magam,már a szülésznőkkel is barátnők lettünk:D

Gyorsba leirom mi hogy történt,már ha érdekel valakit:)

Kedden fektettek be,aznap semmi nem történt,főorvosi vizsgálat,zárt méhszáj és a doki azt mondta a méhszáj még éretlen a szülésre....

Ezt nem is értettem,hisz még a fogamzás napját is tudtuk,igy elszámolva se lehettem,de persze ezt hiába mondja a dokinak az ember....

Aztán naponta 2x nst,uh és vizsgálat.

Igy telt a nap:S

Majd eldöntötték az okosok,hogy 2 naponta inditják a szülést oxytocinos infuzióval.

Ez ugy zajlik,hogy elötte nap éjféltől már se enni,se inni nem szabad,mert ki tudja beindul-e és mi lesz a vége....

Tehát este már pánik roham,hogy milyen is lesz stb...

Hajnalban irány a szülőszoba,vizsgálat,beöntés és felfeküdni a szülőágyra,indulhat a móka:)

Bekötötték az infuziót és az nst-t,hogy közben figyeljék hogy a baba hogy reagál az oxy-ra.

Hát nekem sehogy sem reagált:)

Ezt kétszer megismételték,de semmi.

2 naponta lehet cska inditani a baba miatt....

De ez mind idő sajnos,lelkileg kicsinált,volt hogy egész nap csak pityeregtem:S

Jövőképem nem volt,hogy láttam volna magam szoptatni vagy éppen azt hogy megyünk haza:S

Borzasztó volt ez a tehetetlenség....

Magzatvizet nem tudtak nézni,annyira fennt volt a méhszájam és annyira zárt voltam,hogy ugy fogalmazott a doki,hogy még ujjbegynyire se vagyok nyitva:S

se joslófájás,se feszülés,semmi nem volt.

Már szinte minden doki megvizsgált aki az osztályon volt:S

Jött a husvét,természetesen főorvos nem volt,igy dönteni se tudtak,mi legyen velem.

Aztán a Jánoska főorvosnő husvét hétfőn megvizsgált,detto azt mondta,hogy el se éri a méhszájamat,igy inditani is felesleges,kell méhszáj érlelő zselé és talán ugy beindul....

Aztán jött a kedd,ujra fél 6-ra szülőszoba és elindult a várakozás hogy akkor most császár vagy zselé:S

Jöttek a szülésznők is folyton,beöntés és társai.

Akkor már 1 hét alatt 3x kaptam beöntést,remek volt:S

És szépen lassna készitettek elő császárra....

Főorvos is nagy nehezen előkerült,megvizsgált és közölte:

Asszonyom ez egy nagy nulla sajnos,császármetszére készüljön:)

Akkor jött a katéter,penicillin próba,ami baromi csipős és fájdalmas volt az alkaromba,infuziók tömkelege stb stb....

papirmeló,baba neve és ilyenek.

Délután kettőkor toltak a mütőbe,hát mint a filmekbe:S

Egy egész team várt rám:S

Gerincszuri,3x próbálkozásra sikerült beadni,igy 4x szurták a gerincem:S

A sok érzéstelenitőtől a vérnyomásom leesett,rosszul lettem,50/12-es vérnyomás,süritett oxigén,vizes borogatás,infuzióba gyogyszer és várakozás hogy stabilizálódjon a vérnyomásom,addig neki se álltak...

Aztán hajrá:)

Mikor felvágtak,nem tudták a babát kiemelni,mert a méhembe miomát találtak:SElőbb azt vették ki,majd utána a babát:S

Gyönyörű baba,ezt hallgattam egész műtét közbe:))

Sírt nagyon mikor kiemelték,de apa már várta a folyosón és végig kisérhette a fürdetést meg mindent:)

Aztán visszahozták nekem,felöltöztetve és odarakták hogy puszilgassam meg,hát bőgtem mint a csacsi:D

Aztán ment tovább a műtét,mivel a főorvos felajánlotta igy el is köttettem magam,ugyhogy megcsinálták azt is.

Több mint egy órát voltam a műtőbe,a szokásos fél óra helyett:S

Miután kitoltak,feküdni kellett,semmit nem éreztem deréktól lefele,3 litert inni kellett folyamatosan,ami elég nehezen ment....

Pelenkáztak a szülésznők,emelgették a lábam,lemostak,katétert cseréltek stb....

Hát valami borzalom volt na,kiszolgáltatottnak lenni...

Nézegették a vérzésemet én meg csak mint egy fa feküdtem,hisz mozogni nem birtam...

Aztán szépen lassna ment ki az érzéstelenitő és jöttek a pokoli fájdalmak:S

Kaptam fájdalomcsillapitót infuzióba,majd szuriba is,de hát ezek mellett a fájdalmak mellett tényleg csak csillapitotta....

Ahogy eltelt a 8 óra,ha tetszik,ha nem,ha fáj,ha nem,fel kell kelni és elmenni mosakodni:S

A nővérke segit,de akkoris fel kell kelni,hát azt nem irom le milyen:S

3 cső volt bennem,ugy kellett kimásznom:S

Megtanitottak,hogy kell felülni,elindulni stb....

Egyszer segitettek,utána már magadtól kell megindulni,nem igen hagynak pihenni az összenövések miatt....

Nagyjából igy zajlik....HA valakinek kérdése van szivesen válaszolok:)

Azóta egy fokkal jobb a helyzet már:)

Már nem fáj a hasam,csak a seb ahogy huzodik,de nem a méhem görcsöl....

A felállás és mozgás még nagyon nehezen megy,főleg ha elfekszek,de napról napra jobb lesz állitólag:S

A tejem megindult a 3 nap,igaz szedem a homeós bogyokat és iszom a szopis teát,remélem egy darabig lesz is tejci,na meg fejem is mint az állat:D

Lilike jó kisbaba,eszik és alszik,éjjel is csak egyszer kelt fel,megeszi az adagját és már alszik is vissza:)

Hát lányok,kemény futam volt ez nekem,sajnos lelkileg nem tudtam még feldolgozni ezt a császáros témát,holott én akartam nagyon a császárt,mondván,hogy szültem már spontán és annyira féltem a vajudástól,hogy a jó istenhez könyörögtem a császárért....Megadta,hogy lássam a különbséget,hálás vagyok érte neki.de most már látom sajnos:S

Tehát ha valaki megkérdezné,igen,spontán kell szülni!!!!!

Ki kell birni a vajudást,de ahogy vége,már semmi baj nincs,hallottam egy jó pár szülést amig bennt voltam,hallottam ki hogy viselte,hallottam,ki hogy üvöltött,de addig amig én feküdtem mint egy fa,ők már futottak:S

Szóval spontán,mint császár:)

Ennyi a történetem,de ha érdekel még benneteket bármi más,szivesen mesélek róla:)

ÉS ezt nem rémtörténetnek akartam beállitani,ne értsetek félre,hisz van egy gyönyörű babám,aki mindent megér:))

De sokan azt hiszik,hogy a császár nem szülés,hát tévednek:)

Na meg persze,egyik szülés sem csodálatos és szépséges,max a végeredmény:)

De felesleges terleni,hogy nem fáj,és minden tökéletes,mert sjanos nem igy van.

Ezért szülnek a nők és nem a pasik,ők ezt nem bírnák ki:))

Ennyi lányok,vissza olvasok igérem és látni fogom,ki hogy áll jelenleg,de most ültem még cska ide,gondoltam gyorsan irok:)

Puszi nektek és köszönöm a sok drukkot,eljutott hozzám:)))

Édesek vagytok,imádlak benneteket:)

Jaaaaa és maradok ám:)

Szilvi

2013. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3686/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ez egy mai friss kép,csak nektek:))

2013. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3687/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Vica vagyok!

Szilvusom gratulálok Lilikéhez nagyon tündéri, sajnálom hogy ilyen fájdalmakon kellett átesned, de még ha spontán akartál volna szülni se tudtál volna, mert nem volt fájásod. Remélem mihamarabb begyógyul a sebed és rendbe jössz!


Meli tutira megvolt az ovu, ma reggel már 36,8-at mértem, a fertillity szerint pedig 18. ciklusnapon, holnap még várok hogy fent lesz-e és akkor kezdem az utrogestant:))))Sikerülnie kell!!!!Valószínű az együttléteken nem múlt, mert ahogy csak tudtuk 2 naponta együtt voltunk, előtte is utána is, alatta is, szóval tényleg remélem hogy sikerült!!!


[link]


Kriszti, örülök hogy azért végre megjött normálisan, ha már mindenképp meg akart jönni, azért ilyen darabos mert nagyon vastag volt a nyálkahártyád. Meglátod a closti után sikerülni fog, hiszen már átjárható is vagy:)))))

2013. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3688/9202 anonim ***** válasza:
57%

IRszi, ez a fánk isteni jól néz ki, biztos nagyon finom is volt:)))

Lányok én eldöntöttem decemberbe akarok szülni, decemberi babát akarok, vagyis a mostani hónapomnak sikerülnie kell!!!!:)))))

2013. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3689/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica volttam
2013. ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3690/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok. Remélem nem baj,hogy írok, de már mi is nagyon szeretnénk babát. 3 éve nem jön össze...:( Voltam már vizsgálatokon azok rendben voltak, bár én úgy tudom,hogy a hormon vizsgálatot a ciklus 3-5. napja között kell csinálni, hát nekem a 10. napon lett csinálva. Már 2 hete ott áll a polcomon a Clostilbegyt,és várom,hogy elkezdhessem szedni, de már tegnap meg kellett volna jönnie. Mondjuk általában mindig késik. Van,hogy két hetet is... szóval én már nem reménykedem abban,hogy most sikerült(de azért a szívem mélyén még mindig várom a csodát)! Az orvosom nem tudom,hogy mire fel adta nekem a Clostilbegytet, mert nem követte egy hónapon keresztül a ciklusom,hogy van-e peteérésem. Szóval ez ilyen próba szerencse lesz,hogy használ vagy nem. De már teljesen ki vagyok borulva....
2013. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!