Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3671/9202 A kérdező kommentje:
Lilla pont egyszerre gepeltuk.Ugy sajnalom :-(((mar aggodtunk nagyon erted!Elhiszem h.most mi ki vagy bukva :-(( :'( nehez ilyenkor mit mondani.De.fogjuk fel ugy h.legalabb halamy teszted volt ami eddig meg nem es majd most ebben a honapban sikerul.Vagy most akkor tutira megjott egyaltalan?!Lehet megis el kellene menned a dokihoz hatha terhesseg mellett mensizel kicsit igy az elejen ahogy olyan sokan masok is!En is elmegyek sztem annak ellenere h.jon egy kis ver belolem mert sosem lehet tudni mivel meg volt vastagodva a mehnyalkahartyam...csak akkor nem megyek ha nagyon dol majd a ver belolem.Nem akarlak biztatni de mi van ha te igy vagy terhes?!Sose lehet tudni!Fel a fejjel Lillus es dontsd el h.mit csinalsz nyugodtan.Mert a csikod ott volt lehetsz babas mar az is jo h.azt tudjuk.Egyszer nekem is volt egy halvany szaradasi vonalam idon tul de az sztem nem volt igaz.Hiszen el is voltam zarodva.Vigasztaljon mwg a Parod is most nagy szukseged van ra!:'(
2013. ápr. 7. 09:02
 3672/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Lilla, sajnálom hogy megjött, bár ha már negatív a teszted, nem hinném hogy terhes lehetsz, valószínű elindult valami. Lehet neked is kémiai terhesség volt, mostanában egyre több ilyen van:(

Jaj lányok én most nem tudom mi újság, mert azt hittem most lesz ovum majd, de úgy tűnik már megvolt?


[link]


Meliii, neked lesz igazad!!!De nem baj ha lassan emelkedik csak és nem hirtelen?

Szóval így a 20. napon vagyok

2013. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3673/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, drukkolok hogy ne jöjjön meg jobban!!!!

Irszi drága, remélem hogy az álmaid mielőbb megvalósulnak:)

2013. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3674/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam
2013. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3675/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica szerintem megvolt az ovud.

A hőm nekem nem szokott felmenni azonnal hirtelen, hanem fokozatosan, és általában az ovu utáni 2-3. napon megy 37 fok fölé. Ez ultrahanggal, és hőmérőzéssel is igazolt több cikluson keresztül.

Nekem mindig azt mondta a dokim, ha progit kellett szednem, de nem voltam biztos benne, h megvolt-e, és ultrahangra sem tudtam menni, akkor várjam meg az első 37 fokos napot, mert akkor már tutira megvolt. Nem késő akkor sem elkezdeni, ha meg nem megy fel 37 fokig vagy fölé, akkor nem volt ovu, és már nem is lesz ilyen késői ciklusnapon, de ez az én esetem 30 napos ciklusokkal.

Szerintem várj még 1-2 napot az Utrogestannal.

Igen sajnos a ma reggeli tesztem negatív volt, és piros a vérzés is:(

Én úgy gondolom, hogy beágyazódási problémák, vagy esetleg génhiba miatt nem sikerült, mert még soha nem volt ilyen tesztem. Sok nő nem is tudja, hogy terhes volt, mert nem akar babát, és ha pár nap késéssel megjön, nem is gondolja, hogy baba volt, mert nem tesztel, ezért is mondják, hogy meg kell várni, amíg 1 hetet késik, az már nagy valószínűséggel meg is marad. Dehát mondják azt egy régóta gyereket akaró nőnek, hogy ne tesztelj, aki már azt sem tudja valójában hányadika van, mert ciklusnapokban, és dpo-kban éli az életét. :(

Lilla

2013. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3676/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti én is drukkolok, nagyon és a Viktor nagyon szép név, nekem is az egyik favoritom:-)

Pálma is gyönyörű.

Nekem Kitti, Alexandra, Dániel, Dávid nevek nagyon tetszenek:)

Lilla

2013. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3677/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lilla remélem igazad lesz és feljebb megy:) Várok még az utroval, ha egyértelmű lesz, akkor kezdem el:)
2013. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3678/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, kész vagyok, nagyon bíztam benned :( Sajnálom...

Tudom mit érzel :(


Vica, mondtam, hogy megvolt az ovud :)


Krisztikém, drukkolok, hogy ne jöjjön meg jobban!!!

Írj azonnal, hogy mi volt a dokinál!


Meli

2013. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3679/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, úgy sajnálom!!!!!!! Szörnyű lehet most neked, el hiszem hogy össze vagy zavarodva, de nagyon ügyes vagy, hogy nem esel kétségbe. Sajnos lányok ha egy teszt negatív, akkor ott már nincs baba, főleg ha még vérzés is van, akár mennyi is.

Kérj majd te is Utrogestant, meséld el hogy mi történt, sőt, szerintem vidd el a tesztedet is megmutatni!

Ilyenkor azt szokták mondani, hogy szörnyű ami történt, de legalább már annyit tudunk, hogy sikerülhet neked is, és ennek kell örülni ilyenkor.

Sőt, azt is mondják, hogy nagyon gyakori hogy az ilyen ciklus után rögtön terhes marad a nő, mert a szervezetben még élénken él hogy mit is kell tennie, hogy még terhes.

Szorítok neked hogy májusban sikerüljön, és szép, erősödő teszted legyen!

Vica, én nem értek a hőhöz, így nem tudok nyilatkozni. A nyákra nem tudsz alapozni? Én LH tesztet is használok amikor stimulált ciklusom van, így könnyű rájönni hogy mikor lesz ovu, csak ajánlani tudom. Csak időben kell elkezdeni!!!! Ez elég fontos.....

Gina, szuper hogy veletek minden rendben, és azt is megértem amit mondasz, hogy félted a fiatal terhességed a vizsgálattól, sajnos én is hallottam már ilyenről, hogy utána volt gond.

Nem vagyok ám nagy jós, Szilvinek és Kininek is kisfiút jósoltam, aztán kislányuk lett /lesz. De lehet hogy fordítva kell értelmezni, ha azt mondom hogy kisfiú, akkor tuti kislány, ill. ha lányt mondok, akkor tuti fiú! :-)

Majd úgyis írom ha lesz valami gondolatom, egyenlőre nincs.

Neked a gyerkőcöd fiú vagy lány? Van aki úgy tartja, egy fegyverből egyféle töltény jön :-)

Én ezzel nem értek egyet (vagy ugye ellenpélda, kb. 50-50%), de jópofa elképzelés.

Melike, mi újsága, Én is támogatom az intézményváltást, de tudom hogy úgysem váltotok, szóval már nem piszkállak vele :-)

A második már sikerülni szokott, nekem legalábbis a 2. vagy a 3. az, amire azt gondolom hogy nagy általánosságban sikerül. Sok erőt hozzá! Mikor lehetne leghamarabb egyébként?

Kriszti! Én 33 vagyok, a férjem 35. Szóval mi már vének vagyunk, főleg első gyerekhez! De ez van!

Akkor egyszerre babásodunk? Én benne vagyok! :-D

A nyár tökéletes! Mindig nyáron szerettem volna szülni, mert akkor mindenki látja hogy micsoda gyönyörű nagy pocakom van! De ma már azt gondolom, a babának és nekem is jobb lenne ha tavasszal születne -szóval nyáron kéne teherbe esnem- , mert akkor már szép lassan melegszik az idő, sokat lehet a szabadban lenni. Persze van aki az őszi / téli szülésre esküszik, mert akkor érnek a zöldségek gyümölcsök, amikor elkezdődik a hozzátáplálás :-)

Tényleg, én kitaláltam hogy egy csomó gyümit fogok lefagyasztani idén, hogy majd kismamaként is legyen sok -sok saját vitaminforrásom! Barackot, epret, dinnyeturmixot... ilyesmit! Mindent turmixolva, sok mindent jégkockatartóban! Natúr joghurthoz isteni!

Pixi, Emerencia, veletek mi van? Kinike, te is nagyon eltűntél! Puszi csajok! Irszi

2013. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3680/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, valaki kérdezte hogy ki hol tart: nekem még kb egy hét, és megjön. Irszi
2013. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!