Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3631/9202 A kérdező kommentje:

Szuper MEli köszönjük az infót Szilvusról...szegényke biztos nagyon fáj neki a hasa de ott van Lilike és felviditja:D Jöhetnének már haza :) :))

Ja Meli nálam nem tom mi van..épp keresem az okokat hogy mitől vastagodhat meg még a méhnyalkahártya... mióma meg ilyen borzalmak is okozhatják...vagy valami hormon zavar...nem tom ..kiderül majd.

2013. ápr. 3. 12:51
 3632/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Remélem mindenki jól van. :)Várom minden nap az újabb pozi teszteket! :)Na,ma hívtam a dokimat,elmondtam mi volt,úgyhogy hétfőn felir egy kis progeszteronpótlást!Ez az utolsó hónap closti...sikerülni kell.! :) Puszi nektek!Szép estét,Livi!
2013. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3633/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvuskánk, és Lilikénk, annyira de annyira örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

Meli, egy angyal vagy hogy megosztottad velünk a jó hírt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÉS hogy még a képeket is.......... :-DDDDDDDDDDDDDDDD

Imádom ezt a szépséges mibabánkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Igen, tüncikék az ujjacskái!

Én is minden nap elmondtam a férjemnek, hogy jajj, remélem ma jól megszületik:-)))))))))

Látjátok? Annyit mondta neki anya hogy ne bújjon ki (Amíg felújítanak) hogy jól szótfogadt!

Aztán jajj, fordulj be, nem akarok császárt... hát jó, befordult, mert ő jó kislány, de ő meg császárt akart! :-)

Már most igazi egyéniség!

Cicizett már???????????????????? Szilvike, hogy lehet a sebed? Biztos nagyon fáj! Puszi neked!!!!!!!!!!!!!

Meli, légy erős!

Most tudom hogy csak úgy vánszorognak a percek, az órák, a napok. Egy droidnak érzed magad, de ezen túl kell lenni, időt kell adni magadnak. MAjd lessz jobb is, most ilyen és kész. Próbáld meg kényeztetni magad egy kicsit valamivel, vagy menjetek el együtt ketten valahová -mozi, vacsi, 2 éjszaka valahol... Mi annó elszöktünk 3 napra az Isten háta mögé; nem bírtam elviselni az embereket. JA, és nekem segített a jó (sok) bor............

Vica, az én anyósom is irtó ostoba vén kígyó, szóval ha szidni akarod a sajátod, itt megértő fülekre találsz :-)

De most az ovuddal foglakozz! Nekem a természetgyógyászom egyébként kutyult valami anti anyós stressz cseppeket, és elég jól beválik. Olyan mint a lesz...-om tabletta, és működik! Le... akármit is csinál. Sokkal kevesebb ideig idegesít mint régen.

Krisztike, nagyon szorítok, remélem valaki lapul odabenn, és nem a hormonjaid.......... Olyan jó lenne, már rátok is nagyon rátokférne! :-) Drukk ezerrel!

Én kivagyok, de lesz...-om, nem tudok mit csinálni.

Legközelebb jól kiosztom az andrológust, hogy mos tmár ne húzza az időnket.............. Bár ahhoz pénz is több kéne, de nem érdekel.

Gina, hogy vagy????????????????????????? Gólya, boldogság :-)

Livi, drukkolok neked is ezerrel, sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi csajócák! Irszi

2013. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3634/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csajok! 3 napja itthon aerobikozom, napi fél órát! Mindenem fáj, de egészen úgy érzem hogy kezdek megújulni! Irszi
2013. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3635/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Kislányok!

Meli! Ez a tegnap délutáni tesztem, de annyira halovány, hogy Ti szerintem fotón nem is látjátok majd. Sajnos a ma reggeli nincs meg. Szabad szemmel látható volt, a férjem is látta, de mondom nagyon halványka és vékonyka a csik, viszont ott van, ahol elvileg lennie kell. Nem tudom mit gondoljak.

[link]

Lányok megy a drukk mindenkinek, Lívi tuti rendben lesz minden egy kis progival;)

Irszi milyen bacitok van még mindig? Hogy-hogy ilyen nehéz kiírtani??

Ez nagyon gáz, hogy emiatt ennyit kell várnotok. :(

Magán andrológusotok van?

Gina kismamink Te hogy vagy??

Ja és csajok Sz.....tok le az anyósotokat. Döbbenet amiket írtok, hogy ilyen gonoszak:(

Lilla

2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3636/9202 anonim ***** válasza:

Szép reggelt mindenkinek!


Irszi, Lilla köszönöm kérdéseteket.

Jol vagyok, pici hányingerem van,meg a mellbimbóm nagyon érzékeny.

Még valahogy mindig nem tudom fel fogni,hogy sikerült.

Ami nekem nagyon furcsa,hogy most a kv-t kivánom a kisfiamnál az illatátol is rosszúl voltam.

A bodza szörptöl most megy a hasam és görcsöltem, másik terhességnél meg mindig azt ittam, most az édességet kívánom , a kisfiammal meg semmit.

Lilla én kinagyitottam a képet és látszik a második csik is, kimaradt mensi után tesztelj egy héttel tuti erösebb lesz.:)

Én már le... anyosomat, át nézek rajta.

Livi a progi biztos segiteni fog,mert most is hajszálon múlt.

Kriszti veled együtt várom a hétfőt,hogy mit mond az orvosod, izgulok érted.

Kini hová tünt el?

Vica mindent bele adtatok apával? :)

Meli nekem nap mint nap az eszembe vagy és együtt érzek veled, bizom benne ,hogy keresel egy másik dokit és fogtok még probálkozni, nektek is össze fog jönni én érzem.

Puszi!

Gina

2013. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3637/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi a progipotlastol most mar tuti lesz a baba drukkolok nagyon :-)Irszikem vagy mondjatok meg az andrologusnak h.irjon masfajta gyogyszert mert ez ugye nem hat!Betjok mar h.meddig szorakozik veletek...vagy ha nem tudja meggyogyitani adja vissza a diplomajat komolyan.Felbosszant.Nem igaz h.ennyi ido alatt nem mult el az a baci!!!!!Tonazz csak Irszike jo a testmozgas :-)nekem is ra kene venni magam :-D Lilla szuper a teszted ez ami mar a fenykepen is igy latszik nagyon gyanus :-)))ugy orulok!!Tesztelsz meg kesobb es csak erosodni fog :-)Most akkor mikorra varod??Vagy hogy van?:-))de izgi :-))Nekem ha ilyen tesztem lenne mar kiugrottam volna az ablakon oromomben :-Dmeg ilyet magamnal nem lattam...:-)Gina orulok h.jol vagy es vegre eleget tettel a keresemnek es leirtad h.miket erzel:-)hat igen nem minden terhesseg egyforma...de olyan jo h.sikerult :-)))Szilvusunk babazik :-)Melikenk puszit kuldok es legy eros,tudod!!Nem fogod te azt feladni mert igazan akarod!!!Nagyon drukkolok h.kikecmeregj a mostani rosszbol es ujult erovel vagjunk bele megint!!Klau veled mi a helyzet?!Remelem nem korhazban vagy a veseddel!:-\ nem irsz mar nagyon reg ota!Irj valamit h.jol vagy-e legalabb!Kini hogy van a baboca a pocakodban?:-))Na Csajok indul a melo...vege a szabinak ...megyek keszulni :-)puszikak<3<3<3
2013. ápr. 4. 07:41
 3638/9202 anonim ***** válasza:
59%

Sziasztok drág Lányok!


Lilla, ez szép pozitív teszt, kinagyítottam és simán látni. Élőben meg még sokkal erősebb lehet!!! Gratulálok!


Látjátok, azért jönnek itt a gólyák :)


Most akkor megint van két új kismamink, hurrá!!!!


Krisztikém, Irszikém, szedjük össze magunkat, már régi rókák vagyunk, most már nekünk is pocakosodni kellene!!!!


Livi, Neked is nagyon drukkolok!!!!!!!


Itt MINDENKI BABÁS LESZ! ÉN IS!!!! Nagyon megtaposva érzem magam és nagyon egyedül (páromat mintha meg sem viselte volna az egész, komolyan olyan, mintha nem is történt volna sikertelen lombik).

Még idő kell, mert most még nagyon fáj :(


DE ismerem magam, iszonyatosan akarom azt a kicsit, és addig megyek, míg meg nem kapom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Lányok, fel a fejjel, Irszike és Krisztike és Lilla és mindeniki aki próbálkozik teherbe esni, hajrázzatok!!!!!


Szilvusomból már kivettek két csövet (a pocijában volt), de nagyon fáj a vágása :(

A kicsi Lilike tündéri aranyos, csak úgy áradozik róla :)


Imádnivaló kicsi lány :)


Majd ma is felhívom.


Puszi mindenkinek!!!

Meli

2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3639/9202 anonim ***** válasza:
64%

Sziasztok drága lányok Vica vagyok!

Szerintem közeledik az ovum, tegnap este már nagyon görcsölgetett a hasam, vagy inkább húzódott mert nem is ilyen görcs, inkább nyilalgatás. A hőm még változatlan, este mikor mentem a mosdóba, már látszódott egy kis tojcsis nyák:))))


[link]


Szorgoskodunk mint a méhek:))) A timmermann oldalán azt mutatja hogy legvalószínűbb napok a teherbesésre április 4-10-ig, úgyhogy hajrá:)))

A múlt havit is megcsináltam, és ott lekéstük a tüszőrepedést az jött ki, hmm lehet igaza van. Na de csak előre, sose hátra!


Melikém biztos vagyok benne, hogy hamarosan nektek is összejön a kicsi, most még fáj, tudom, de ne add fel!!!

Szilvusunknak nagy cuppancs és Lili babának is:)


Lili, én is látom a csíkot!!!!Mikor is kellene megjönnie neked, hányadik ciklus napi ez a teszt?


Az egyik barátnőm 3 éve vár babára, neki eddig még csak kémiai terhessége volt, 2-szer volt már hogy pozitív volt a tesztje és terhesség sehol. Kémiai terhesség vagy mi szösz.

Most volt hiszteroszkópiája, átjárhatóságija, és pozitív lett a terhességi tesztje, 3 féle is, és még a digitális clearblue tesztje is. Viszont vérezgetett, mondtam menjen el orvoshoz, 1 hét múlva el is ment, és képzeljétek nincs terhesség, és az orvos csinált ott egy tesztet és nem terhes, na ezt adjátok össze, pedig erős csíkja volt és pozitív volt a digitális is, ilyenkor mi a fene lehet? Én már arra is gondoltam, mivel ez a harmadik eset, hogy nem lehet hogy valami genetikára kéne menniük meg immunológiára, meg összeférhetetlenség kivizsgálásra? Említettem neki, hát majd bekapott, sőt inkább azt mondta hogy nem akar több gyereket, és elege van. Most mélyen kussolok, mert már nem tudok mit mondani:(

2013. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3640/9202 anonim ***** válasza:
64%
Vica, nagyon jókor voltatok együtt, lehet hogy holnapre felmegy a hőd!!!!!!
2013. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!