Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3601/9202 A kérdező kommentje:
Juuuuj Gyerekek akkor most nagyon szoritsunk Szilvusunknak :-Djaj de jo vegre meg lesz Lilikenk lehet h.mar meg is van:-)Dejodejooo!!:-)))Gina nagyon szepen erosodott a teszted gyonyoru latvany kepzelem milyen boldogsag lehet ez most neked :-D:-D:-D :-)))Gratula az erosodo teszthez is :-)Irszikem gyere a hirekkel remelem jokat mondott az andrologus :-)Vagy nem tom hany orakor mentek de majd irj minel hamarabb hagy kezdodjon a stimu nalatok:-) Nalam semmi kulonos mindegy ugy van ahogy volt...fajdogal a hasam lent kozepen...neha icipicit a cicim is furi...tegnap este 2*meg a huvelyembe is ugy belenyilallt h.csak lestem...amugy meg meg 2 napja sokat jarok pisilni is ugy h.nem is ittam delelott pl.semmit megis folyton pisilni jartam.Ezek miatt persze azt hiszem h.sikerulhetett a babo...de hat komolyan a szervezetunk kepes mindenfele tunetet produkalni.Ma mar hajnalban is ki kellett mennem pisilni.De most tudatosan nem iszom annyit megis pisilek :-\ de leginkabb csak az inger van de azert jon is pisi csak azt nem tudom honnan ha alig iszom.Amugy sokat iszom de most direkt kiprobaltam h.nem iszom.:-\ Nah mindegy...ugysincs baba gondolom...csak szorakozik velem a testem es nagy oromet leli benne :-)Jah meg tegnap tegnapelott azt hittem megjott mert reggel ebredes utan kozvetlenul ahogy fordultam az agyban kibuggyant mindket reggel valami viz...belolem azt hittem ver de odakaptam es csak viz.Na ennyi ami velem van...es ha nem tudnam h.meg van vastagodva a mehnyalkahartyam nem is remenykednek.De igy talan kicsit igen...aztan meg majd a nagy semmi :-Dpuff.Nem baj majd a xlosti besegit ha vegre megjon.Azert jobb lenne ha most babas lennek :-)Majd megorulok h.csinaljak egy tesztet...de meg birom :-) Nincs is itthon teszt...venni most nem fogok mert nincs kedvem kocsiba ulni :-)ugyh.jol birom:-)Meg Anyaeknal vagyunk videken csak holnap delutan megyunk vissza.A dokim is azt mondta h.ne stresszeljem magam az otthoni tesztekkel...de majd lehet h.nen birom ki :-DApr.8 meg olyan messze van :-Dakkor kell mennem az ultrahangra :-D
2013. ápr. 2. 10:06
 3602/9202 A kérdező kommentje:
Az egesz Csalad drukkol Szilvusnak Anyukam Apukam es a Parom is velem az élen :-D
2013. ápr. 2. 10:17
 3603/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj, megy a drukk Szilvusnak, szerintem már túl van rajta de jóóó:)))

Velem minden oké, én nekem most ragacsos szerű folyásom van, ez jelzi, hogy hamarosan érkezik az ovu:))

Krisztikém, drukkolok hogy babuka legyen a dologban:)))

Vica voltam:)

2013. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3604/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Vicus!Te pedig kapd el Apat :-)) hajra drukkolok h.vegre megfoganjon a picitek :-)
2013. ápr. 2. 11:33
 3605/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli köszönjük a hireket Szilviröl.

Már biztos meg van Lilike,mert ha el kezdik a császárt 15 percen belül meg van a baba, csak még utánna egy jó óra mire vége a mütétnek.

Nekem is igy volt a kisfiammal.

Kriszti nagyon szurkolok,hogy ott legyen a babó. :)

Vica ma kapd el apát meg holnap vagy holnap után is,mert nekem az ovum reggelén volt ilyen ragacsos folyásom. :)

Lilla, Irszi veletek mi zujs?

Én kicsit émelygek,meg enyhe hányingerem van, meg édességet ennék egyfolytában.

Igaz a kisfiamnál csak egy tesztet csináltam,de most még van itthon egy kazettás tesztem,azt is el lövöm hétvégén.

Ha minden rendben lesz akkor a 9-10 dik hét körül megyek orvoshoz.

Vasárnap reggel fel kelltem 5kor mert pisilnem kellett és meg csináltam a teasztet, akkor nem mutatott semmit,nem is foglakloztam vele,majd 10perc mulva ki mentem a fürdöbe és ott volt a második csik,alig akartam el hinni.

Apa ment melozni és amikor fel ébredt,meg mutattam neki,nagyon örült.

Anyumék jöttek vasárnap és el mondtam neki,nagyon örül de félt is. Reménykedik,hátha kislány lesz. Én is. :)

Anyosom az már kevésbé fog örülni,de neki el sem mondjuk majd csak késöbb,mert ugy is azt mondaná,hogy biztos azért kellett,hogy ne menjek dolgozni. :(

Az elsö gyerköcnél már 6 hetessen mondta adjam be a bölcsibe,mondetam majd én és apa el döntjük.

Tegnap voltunk vadasparkban, na ott aztán volt gólya rendessen. :)

Meli szolj,ha tudsz valamit Szilviékröl.

Szép napot nektek!

Gina

2013. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3606/9202 anonim ***** válasza:
72%
Drukkolok csajok mindenkinek!:))) Gina,rendes anyósod vagy atyaég!! Livi!
2013. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3607/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina, rajta vagyunk az ügyön:)))))) Igazad lehet, mert most voltam mosdóba és kezd átlátszó színű lenni, vagyis az ovu tuti itt van már a sarkon:))))))))))

A 9-10 hét nincs késő? Nekem mondták hogy legalább a 6-7 héten mindenképp menjek, hogy méhen belül van e és megfelelő szabályos-e a petezsák!

Mennek a drukkok!!!!!

ÉN azt kaptam anyóstól hogy jó lenne ha még 1-2 évig nem szülnék, mert felújítják a klinikát....no comment tényleg, főleg amiken átmegyek:((


Meli drága hogy van a kis lelked??

2013. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3608/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja Vica voltam:)
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3609/9202 anonim ***** válasza:
57%

drága Vica!


Köszönöm kérdésedet.

az én lelkem darabokban van. Néha már azt gondolom, pszichológus kellene, mert nem élem túl. Soha álmomban nem gondoltam volna, hogy ennyire meg fog viselni, hogy elveszítettem két picikét.

14 napig voltak velem a leszívástól, picit anyának érezhettem magam. És elveszítettem őket.


Naponta többször kifakad belőlem a zokogás. Képtelen vagyok normálisan élni. Nem tudok figyelni a munkámra sem, egyszerűen iszonyat fáj a lelkem és nem tudok nem erre gondolni.


BELEPUSZTULOK. Nem tudom, hogyan lesz tovább :(


Meli

2013. ápr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3610/9202 anonim ***** válasza:
57%

EZT AZ ÜZIT KAPTAM SZILVUSTÓL:


"LILI HANNA 3530 GR, 48 CM ÉS GYÖNYÖRŰ SZÉP :)"


Megszületett a kis Lili :) hurrá csajok!!!!


meli

2013. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!