Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3571/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök Livi hogy ilyen ügyesen viseled, tudom hogy nagyon nehéz lehet!


LÁNYOK!!!!! SOS!!!!!!!!!!!

Hü...lye vagyok???? Most őszintén.....

MA este, 30. ciklusnap, felbontottunk egy üveg bort. Nehéz napom volt, jól esett volna. Előtte megittam egy kis pohár sheryt, aztán a második felénél iszonyúan elkezdett mensisen fájni, görcsölni, szúrni -nagyon határozottan - a méhem. Akkor már vagy 3* voltam pisilni a piától, de gondoltam na jó, megnézek egy tesztet, megnyugtatom a lelkem, bár ugye most menstruáltam.

Megittam egy csomó ásványvizet, és az utolsó pisi után kb fél órával -a pisim majdnem átlátszó volt!!!!!!!!!!!!- csináltam egy tesztet.

Nem csak én látom a rózsaszín elszíneződést, a férjem is.

A pia miatt látjuk????? Nem, ugye? De rossz helyen van, és nem is csík!!!!!!!! De esti pisiből volt, fél órával előző pisi után... Mi mástól színeződhet el???? Valaki könyörgöm mondjon valamit, de jó lenne ha mindenki megnézné és hozzászólna......

[link]

[link]

Nekem soha sem színeződött el eddig amikor nem volt miért, szóval nem tudom hogy mit gondoljak... De nemrég volt vége a mensimnek!!!!! Több napig pecsételtem, utánna több napig élénken, normális mennyiséget véreztem! Most teszek fel megint egy Utrót, és megnézem 2 nap múlva újra.... JA, 10-es teszt volt. Irszi

2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3572/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi tényleg ott a csík! :-DD Jó ég még a hideg is kirázott:-D

Nem ott van ahol lennie kellene, de látszik, és igaz nem egyenes az első, de ott van!!!!!!

Én is nem egy ilyen olcsó tesztet ellőttem már, de soha nem volt sehol semmilyen csík, tiszta hófehér volt mindig!

Holnap sztem vegyél egy másik megbízhatóbb tesztet, sé azzal is tesztelj!!!!

Drukk a századikon!!

Lilla

2013. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3573/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, reggeli első vizeletből tesztelj, mert ez a teszt hibás, drukkolunk!!!!:)

Vica

2013. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3574/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi nem igaz ez most komoly??!!Bocsanatot kerek en valamiert nem lattam amit utoljara irtal mielott irtam!!:-( De most megjott rendesen?!Nem hivtad a dokidat?Nem lehet h.meg lehet meg menteni?!Tudod van aki menstrual a terhessege alatt!!Most mi lesz?Mar teljesen vege van szerinted?En ezt nem akaroooom.Valami tortenjen Livi hiszen pozi lett a teszted en mar rohannek a helyedben dokihoz!!Irszikem en mar Livi utan nem merek semmit mondani a tesztedre :-( Reggeli vizeletbol csinalj egy masikat es kiderul!!Drukkolok h.pozi legyen!Barmit produkalhat a szervezeted,tudod!Gina megy a drukk es neked is Lilla ezerrel :-) Nalam most van egy pici mellfeszko -meg is lepodtem-meg a bimbom neha olyan mintha egne.De ennyi.Neha pici hasgorcs jobbra-balra-kozepen-de ez is olyan h.mindig van.Lehet h.eg fog jonni...cicifeszules miatt irom...mert mensis hasfajasom meg nincsen.Februar elsejen jott meg utoljara...most mar tenyleg megjohetne ha nincs baba...taskamban a closti :-))Lilla mikir mesz a dokik gyongyehez?Hogy tervezed?:-)Bar most biztos babas vagy es nem is kell doki :-Dde akkor is mehetsz hozza attol fuggetlenul mert figyelmes es barmit kerdezhetsz tole majd :-)Sztem amugy azert nem irta fel a norcolutot mert eddig mindig (meg amikor tobb mint 60napig se menstrualtam)a mehnyalkahartyam 7.5-8 mm-es volt.Most meg 13:-) lehet h.ugy gondolja h.meg lehet terhesseg is csak annyira kezdeti h.nem mutatta ki a vizelet teszt.Hat ha nem jon meg a napokban Csajok qkkor tenyleg sanszos a cicifeszules miatt.Apr.8.-an kell mennem ultrahangra ha addig nem jon meg.Akkorra kaptam idopontot.Olya sz*r h.most mar oda is idopont kell.Eddig akkor ment az ember amikir csak akart beugrani.:-\ Nah mindegy!Azert most meg drukkolhatok nekem is kicsit...bar nem latok ra eselyt a vastag nyalkahartyan kivul...mega pici cicifeszulesen kivul...de jo lenne ha nem jonne meg es megiscsak sikerult volna :-)Puszikak!!Ja Meli irj ha tudsz valamit Szilvusrol!Szerintem mar megszuletett Lili :-))))<3<3<3
2013. márc. 30. 10:13
 3575/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi lányok! Kíméletlen őszinteséget várok, el, én is inkább rossznak vélem a tesztet, de azért meglegyintett a remény szele, hazudnék ha nem ezt mondanám.

Holnap reggel kiderül :-)

Krisztikénk, nagyon szorítok, akkor bármi történhet?????

A cicis dolog jól hangzik!

Most én is érzem hogy mintha rosszul esne a lépcsőzés nekik, de tuti már megint beképzelem, nem is törődök vele.

Szilvi Lilla babája szerintem is már megszületett, talán már tegnap este!!!!!! :-) Olyan izgalmas!!!!!!

Köszi lányok még egyszer, és puszi!

Megy a drukk ezerrel annak is aki még nem várja, annak is aki izgul, és... száguldanak felénk a gólyák, majd meglátjátok!!!! Irszi

2013. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3576/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Irszi holnap tesztelj ujból és meg lesz ez a zebra csik.:)

Kriszti a cici fájás jó jel lehet. :)

Csajok velem az a helyzet,hogy tegnap szapora szivdobogás jött rám,majd este hajat mostam és amikor bele hajoltam a fürdökádba, ugy bele nyilalt valami a méhembe,de csak egy pillanat volt szerencsére.

Aminek nagyon örülök,hogy nincs mensi elött 2nappal szoktam barnázni meg görcsölni.

Remélem nem is lesz,fél óránként járok wc-re és nézem.

Képzeljétek mentünk bevásárolni húsvétra, én vezettem egyszer csak mondja apa nézd ott van 2 gólya, hát én ugy meg örültem.:)

Mikor a kisfiammal voltam terhes akkor a kéményünkre szállt le. :)

Lilla hogy vagy?

Meli veled mi zujs? Szilviröl és Lilikéröl tudsz valamit?

Holnap jelentkezem a fejleményekkel.

Szeretnék mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánni,sok locsolot és jó pihenést nektek.

Gina

2013. márc. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3577/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok!Irszi tesztelj ismét inkább reggel az a biztosabb! :)Kriszti,sajnos már nem lehetett volna tenni semmit velem kapcsolatban.Először is még a menstruáció előtt teszteltem,amit megkért az orvos hogy ne teszteljek csak ha nem jön meg.Tudtuk hogy beágyazódás van,de elmondta azt is hogy még ne éljem bele magam.Egy dologra rájöttünk:az egyik hogy a closty segít,ami az ő dolga volt maximálisan megtette,mi is megtettünk mindent.De a beágyazódás valami miatt nem sikerült.Nekem már furcsa volt az hogy 36.6-nál nem megy feljebb a hőm,márpedig ez alacsony volt.Azt hiszem ez a hónap abból a szempontból sikeres lesz,hogy iratok fel a dokival egy olyan gyógyszert is ami segit a babát megtartani.10 évig szedtem a fogamzásgátlót,20 éves koromtól-30-ig!!Egyszerűen elfelejtette a szervezetem hogy nő vagyok....sajnos,és most ezen kell javítanom.Ma már jobb,nem is sírtam,most arra koncentrálok hogy ez a hónap sikeres legyen! :)) Lányok nagyon izgulok értetek,hogy sikerüljön mindenkinek!Aztán meg nyitunk egy kismamás fórumot! :))))Ez a rövid távú terv,úgyhogy húzzunk bele! :))) Puszi nektek!Kellemes Húsvétot mindenkinek! :))))
2013. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3578/9202 anonim ***** válasza:
57%
:)))Ja Livi voltam!
2013. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3579/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Irszi, ez hihetetlen, totál babás vagy, hurráááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sikerült!!!!!! Tudtam, mindig is bíztam benned!!!!!!!!


Szilvusunknak a tegnapi indító infúzió sem indította meg Lilit kifelé. Nagyon ragaszkodik Szilvus pocijához, esze ágában sincs kijönni.

Szilvus azt mondta ma, hogy holnap reggel valószínűleg megint kap egy adag indító infúziót.

Remélem, most már nem húzzák tovább Szilvus idegeit és megcsászározzák vagy nem tudom, csak már végre szüljön meg a dárgám.


Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!!!


Meli

2013. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3580/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Kislányok!

Köszönöm a kérdéseteket, én szokásos menzesz előtti dolgokat érzek, mellfeszülés, derékfájás ilyesmik. Márc 2-3-a körül kell Nem megjönnie:-)

Hétfőn leszek a 13.dpo-n és tesztelni fogok.

Krisztikém úgy gondoltam, hogy kedden felhívom a rendelőt, megnéztem a számukat, és megkérdezem, hogy fogadnak-e úgy is, ha nem vagyok kerületi, és aztán kérek időpontot doktorbácsidhoz:-))

De nagyon remélem, hogy tényleg nem kell újabb adag Closty.;-)

Bízni kell a kis csodánkban (neked is):)

Irszi mi újság????

Örülök Lívi, hogy így fogod fel, helyes!!

Valaki már írta előttem, h a progeszteron szinte minden ciklusban más, nem mindig termelünk annyit sajnos, amennyi kellene, és mivel nem is nagyon ment a hőd 37 fok fölé, ezért nem is volt elég belőle szerintem, legalábbis :( Jövő hónapban összejön tuti, egy kis progi pótlás, és rendben lesz minden.

Puszi lányok, Boldog Húsvétolást mindenkinek!:-)

Lilla

2013. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!