Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3551/9202 A kérdező kommentje:
Ja Livi!nagyon tetszett a "bóti" teszt :-D:-D:-D:-D:-D
2013. márc. 28. 16:44
 3552/9202 A kérdező kommentje:
Na mindent elfelejtek.Meli koszonjuk a tudositast Szilvusroll!!Nagyon izgis h.mikor indul meg a szules es varjuk a fejlemenyeket :-))
2013. márc. 28. 16:46
 3553/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok!A "bóti" tesztel apa poénkodott,ő mondta :D Már kínunkba ma egész délután röhögtünk,nem lehet ezt idegekkel bírni,nagyon beleéltük magunkat.Hiába mondta a doki hogy ne teszteljek még bírjam ki....még csak holnap kéne megjönni! :) De 3 év után az hogy először látok saját pozi tasztet...hát ki ne élné bele magát.Másról se tudunk beszélni.Ráadásul tegnap volt a 3. házassági évfordulónk(igaz 14 éve vagyunk együtt :))..de szép évfordulós ajándék lenne!Holnap sztem kiderül lányok!Gina ne keseredj el,abból még bármi lehet!Izgulok nagyon! :)))És mindenkiért izgulok,és köszönöm hogy ilyen édesek vagytok!Puszi,Livi! :)
2013. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3554/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és a képen igen olyan szürkés a teszt,de amúgy rózsaszin szabad szemmel! :)Livi
2013. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3555/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Sajnos nem jó híreim vannak.Reggel leesett a hőm...és megjött. :(( Nagyon nehéz most,nehéz lesz ilyen remények után újrakezdeni...de még van egy adag closty.Viszont mostmár tudom,hogy valamivel meg kell segíteni azt hogy a baba meg is maradjon.Majd a doki megmondja mivel.Drukkolok mindenkinek lányok,kicsit össze kell szednem magam,aztán újúlt erővel belevágunk.Puszi mindenkinek,vigyázzatok magatokra Livi!
2013. márc. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3556/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi mar hogyne elnetek bele magatokat!A pozi teszt az pozi!!Halvany vagy nem le van tojva akkor is pozi :-Dakkor meg baboca van a pocakodban aki egyre csak novekszik!:-)Igy kell hozzaallni es nem felni hogy mi lesz mert a vegen az ember csak annyit aggodik hogy szepen magahoz vonzza a bajt!Ugyh.oruljetek csak nyugodtan es ne is gondoljatok rosszra!Jo?!Jaj de boldogsagossag h.babad lesz :-))))en is nagyon orulok :-))Mikir mesz a dokihoz?Irj le mindent :-)
2013. márc. 29. 08:00
 3557/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Kriszti!Olvasd el azt is hogy mit írtam utóljára! :( Puszi Livi!
2013. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3558/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnálom Livi :( Tovább kell menni!!!!!


Lányok, reggel 7 óta hívom Szilvusunkat, de ki van kapcsolva.

Ez jó jel :) Biztos már a szülőszobán van a kis Lilikével és küzd, hogy végre megszülessen a kicsilányka :)


meli

2013. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3559/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi nagyon sajnálom. :(

Nem értem ,akkor miért mutatott pozit a teszt ha ma megjött neked.

Lehetet baba csak nem tapadt meg rendesssen?

remélem a dokid,tud erre megoldást.

Nekem még 2 nap van a nem vártig.

Gina

2013. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3560/9202 anonim ***** válasza:
57%
Azért mutatott pozitívat mert ott volt,tegnap már idegesítően erős görcseim voltak este,még most se jött meg rendesen...legalább megjönne vagy valami,de a hőleesés az nem jót jelent.:( Livi
2013. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!