Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3521/9202 A kérdező kommentje:
Juj Livi!!!Vegre!!Gratulaloooook!!!:-))))Jaj de jooo!Mondtam h.sikerult!!A felritkulas mar extra gyanus volt :-))Na mit erzel?Lelkileg es testileg?Gondolom leszedted otthon a vakolatot :-DCsajok vegre van egy pozi tesztunk :-D Na ez nagyon jo hir!Szebb lett az en napom is Livi koszonjuk a kepet es nagyon nagyon orulok neked :-))Hanyas tesztttel csinaltad?Mikor mesz dokihoz?:-))) Dejodejo!!:-)) Itt a kovetkezo kisbabank :-D
2013. márc. 27. 07:41
 3522/9202 anonim ***** válasza:
57%
10-es Vaterás teszttel csináltam, tehát ez nagyon érzékeny teszt. 12 nappal vagyok PÉ után és gondoltam megpróbálom...de még nem szeretném elkiabálni, meg amúgy is sokkot kaptam úgyhogy nem tudok még nagyon semmit mondani! :D Menstruáció szerű görcsök vannak három napja, megvan érzés, mell feszülés, meg két napja olyan fura a gyomrom mintha állandóan üres lenne. Dokinál hétfőn voltam és azt mondta hogy húsvét után menjek ha pozitív lesz a teszt. :) Puszi nektek. Kriszti köszi az örömöt! :)))
2013. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3523/9202 anonim ***** válasza:
72%

Livi gratulálok,ez nagyon jó hír.:)

Szuper húsvéti ajándék.

Én megvárom a 31dikét hogy mi lesz, igaz nagyon hasonloak a tüneteink, na de majd kiderül.

Kriszti sajnálom,hogy negatív,de azért menj vissza a dokihoz .

Gina

2013. márc. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3524/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Lívi ez pozitív, gratulálok!!! Kismama leszel!:-) Nagyon vigyázz magadra, nem tudom mit dolgozol, de ne emelgess, és ne stresszelj!

Puszi mindenkinek!

Lilla

2013. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3525/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok, Vica vagyok:)


Totál kibuktatott anyósom, egy munkahelyen dolgozunk, ami nagy baj szerintem, én 12 éve vagyok ott és soha egyetlen vitám se volt senkivel, és most anyósom úgy bekavart, hogy az az érzésem, hogy össze akar ugrasztani a vezetőmmel

Nem hagyom Totál kivagyok, úgy szeretek bent mindenkit, olyan jó a kapcsolatunk, miért kell tönkretennie csak mert ő nem fogadja el amit a munkával kapcsolatban mond??? Miért ilyen? A férjemet úgy felbosszantotta, hogy tiszta ideg, frontint kellett bevennie, soha nem szedett még ilyet, a vérnyomásra 160/90 és a pulzusa 120 volt!!! Most mértem neki lement 127-re a frontin után, a cukrom éreztem hogy vagy felszökött az egekbe és hirtelen le, mert remegtem, be kellett kapnom egy kockacukrot, megmértem 1 óra múlva de csak 5.6 volt. Megmértem én is a vérnyomásom, 150/86 a pulzus 100, hát ezért fáj a fejem, majd szét robban!!!

A férjem kérdezte hogy szeretem-e?? Hogyne szeretném, mondtam neki, nekem csak Ő van, ő a mindenem Miért kell ezt csinálni miért??????

Holnap beszélek a csoportvezetőmmel, ők is már korábbi dolgok miatt ki vannak rá akadva

Bocsánat hogy így kifakadtam, de kiborultam teljesen Tönkre akarja tenni a kolléganőimmel a jó viszonyom, miért???

Sose lesz már nyugtom? Szerencsére beszéltem a vezetőmmel, azt mondta hogy kevés ő hozzá hogy minket összeugrasszon, úgyhogy efelől nyugodt lehet. De olyan rohadt kellemetlen az egész!!!!


Lívi, halkan gratulálok!!!Meli nagyon sajnálom a beteg babákat:(

Szilvus megy a drukk!

Krisztikém én pedig már azt hittem amit te, szerintem norcolutot fogsz kapni az két héten belül meghozza:(

Puszi mindenkinek lányok, ma vettem az utolsó szem clostim erre a hónapra:)

2013. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3526/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm lányok!3 év után nehéz elhinni úgyhogy még tesztelnem kell párat hogy elhiggyem! :) Livi!
2013. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3527/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!


Livi annyira örülök, nagyon gratulálok!!!!!!!

Kismama vagy :)


Legalább van egy babánk a hónapban, a húsvéti nyuszi hozta :)


Vigyázz nagyon magatokra!!!!!!


Szilvusunk még egyben van, Lili még véletlenül sem akar világra jönni.

Semmi fájása nincs, kőkemény és zárt a méhszája, szinte el sem éri a doki, annyira magasan van.

Délután megint hívom, és jövök a hírekkel!!!!


Meli

2013. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3528/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, nyugi sajnos az anyósok már csak ilyenek :(


Meli

2013. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3529/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, ma nem teszteltél? Vagy még várni szeretnél egy napot?


Meli Drága: el ne hidd, hogy csak minden 25-dik lombik sikerül!!!!!!!!!! Én nem tudom elhinni, hogy nem sikerül egy olyan helyet találni, ahol nem szúrják el a dolgokat!

Ne haragudj, de ezt érzem! Ha nincs az a sok felesleges inszem (rengeteg idődbe és energiádba telt, nem beszélve a pénzről) akkor most sokkal magabiztosabb lennél és tele lennél hittel! Nem azt mondom, hogy a spermák tökéletesek voltak, és ebben igazuk lehet, de eleve normál esetben nem várják meg, amíg 3 cm-es lesz a tüsző..... nem akarlak bántani ugye tudod? Azt szeretném, ha ott lenne a kis baby a méhedben!!!


Szilviről van újabb hírünk???


K.

2013. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3530/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi vagyok, teszteltem ma reggel tettem is fel két képet a tesztecskéről :)
2013. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!