Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3481/9202 anonim ***** válasza:
57%
:) Köszi Vica!Nagyon drukkolok neked is,én személy szerint nagyon bízom ebben a gyógyszerben! :) Puszi mindenkinek! :)))Livi
2013. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3482/9202 anonim ***** válasza:
72%

Livi! Abszolút egyet értek Vicával a görbéddel kapcsolatban!

Vica! Szuper, akkor ez (is) egy nagyon izgi hónap lesz!!!!!!!!!!!

Nekem mindig hőhullámaim voltak a Clostitól:-)

Irszi

2013. márc. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3483/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
72%

Kedves Csajok!

Meli én is annyira bízom benne, hogy korai volt a teszt, nem hiszem el, hogy negatív :'(, nem lehet az, annyit szenvedtél,igazán szívből kívánom neked, hogy legyen az még pozitív:-)

Szilvi drukk megy ezerrel, h Lili végre elinduljon kifelé, szex nagyon nem??

Lívi tuti volt ovud, és minden ok lesz. Elcsíptétek. ;)

Mi eddig ovu környékén nem szexeltünk mindennap, csak másnaponta, h termelődjön elég sperma, de akkor ezek szerint 24 óra is elég? Ti mit gondoltok erről?

Jaj Irszi sajnálom, régebben én is mindig beképzeltem, h terhes vagyok, most már inkább homokba dugom a fejem, ha érzek valamit nem akarok tudni róla. Olyan nagyon rossz csalódni.:( Az Utrotól nekem sem jött meg, régebben szedtem, h a luteálist kicsit támogassuk, nem volt elég vastag a méhnyálkahártyám, és miután abbahagytam rá 2 napra jött meg.

Juj a Clostytól én is nagyon szenvedtem, hőhullámok, hiszti, depi... szörnyű:) de remélem lesz eredménye. Ovut tényleg csinál, de hát sajnos annyi minden máson is múlik a teherbeesés. Szóval Kriszti neked is kell:-))

Jó éjszakát lánykák, vigyázzatok magatokra!

Lilla

2013. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3484/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Meli ez nem igaz!!De most en azt nem tudom hogy a lombik utan mennyi idovel mutatja ki a teszt a babickakat??????Fogalmam sincs h.ilyenkor mikor lehet erdemben tesztelni!!!De Szilvus meg mindenki azt mondja h.koran teszteltel!!Elhiszem h.nem birtad ki megertm Meli de ne stresszeld magad most ez nagyon komoly dolog csak akkor tesztelj amikor kell h.ne okozz magadnak fajdalmat ha negativ mert a lelkiallapotod is kihat a beagyazodasra!!!Drukkolok h.pozitiv legyen,amikor annak kell lennie!Remelem nem vagy szomoru Meli!!!!?Mikor mutatja ki a lombik utan??Megirod nekem?Mert errol fogalmam sincsen.Ja!es ilyet ki nem jelentesz meg egyszer ha meg nem biztos h.nem sikerult meg megharaplak!Ha kijelento modban gondolkozol arrol ami meg nem tortent meg es ki is mondod vagy irod akkor be fog kovetkezni!!!Ugyh.pozitivan Meli kerlek!Nagyon fontos h.sikeruljenek a babok es veget erjen a hisszu hosszu kuzdelem es h.megkapd amit megerdemelsz mar nagyon nagyon.Drukkolok Melikem!!<3Szilvuuuuuus ugy imadom h.mindjart szulsz!!!Tudom h.picit felsz meg minden de nem sokara a kezedben tarthatod a Legnagyobb Csodat!!!:-)Lilike mar "varja a buszt"kifele igyekszik es lassan indul!Beszelgess vele sokat!:-)Jajj de izgi en is annyit gondolok ratok h.vajon mikor bujik ki a Kisasszony :-))Jaj de fogunk sirni oromunkben...huha en mar most nem latok...osszeszaladt a konny a szememben...jaj es ha meg kibujik!!!:-)))))Irszikem akkor megjott neked mostmar tuti?!Ahogy irtad az is valami kezdodhet az uj remeny!!Nekem latod meg se jott...mar egyaltalan nincs megjon erzesem se.elmult.Majd megyek hetfon a dokihoz Szilvus koszonom h.irtad!!!Irszikem mit ki nem talalnak mar 6000Ft -os vitaminkrem...betojok.Bezzeg az osember meg potyogtatta a babakat...mondjuk volt eleget a napon is!:-)A baba vagy a hetkoznapi multivitaminodban levo mennyiseg sem eleg?Gondolom...mert akkor nem irtak volna fel.Hat az endodoki biztos tudja mit kell szedned.Csak mar hozna eredmenyt legalabb az a rengeteg penzkidobas komolyan akkor en is kennek barmit:-)Lassan majd a Parocskaddal is mentek vissza az andrologushoz!Mimor is lesz az???Remelem jot mond es akkor meg jobban belehuzhattok:-))Livi en most megint irom h.sajna abszolut nem ertek a hőhoz!De ha a tobbiek szerint jo akkor joooo:-)))Drukkolok nektek!Vica es Gina neked is!!!Lilla atyavilad kerdeztel valamit...de kiesett pedig akarok valaszolni na mindjart...
2013. márc. 23. 07:11
 3485/9202 A kérdező kommentje:
Jaaa igen!Szilvus is ugy lett babas Lilikevel<3 hogy minden nap szexeltek ovukor!!Nekem is azt mondta a dokim h. ; ciklus 2.napjatol 5 napig closti.Majd a 11.ciklusnaptol a 15.-ig minden nap szex de csak EGYSZER.11.ciklusnap elott pedig 4!!!nap szexmentes napok h.erosek legyenek a spermak!!!!Ezt nekem igy mondta szo szerint.Aki kesobb kezdi a clostit ertelemszeruen hozzaad annyi napot rendes csuszasban h.jo legyen es kesz !Meli is azt szokta tanacsolni h.minden nap ovukor!De csak egyszer ;-) Nagyon faradt vagyok es meg mi var raaaam:-\ jajjjj aludni meg persze nem birtam nem is akkor ebredtem amikor hetkoznap kelnem kell hanem fel oraval hamarabb :-\:-\ :-( na mindegy ez mar igy van.Ma nagy pakolas lesz holnap meg a koltozes nem tom mikor mert tegnap hivott az ingatlanos es annyira le vagyok terhelve most a gondolataim...meg nem fogadott hivas sok volt a telefonomon..meg tegnap egy baratom jott el egesz delutan es este vele foglalkoztam..hogy elsiklottam az ingatlanos hivasa felett:-( este 11-kor jutott eszembe h.nem hivott pedig igerte. Jaj dehogynem csak egyszeruen mar annyi fele vagyok h.nem hinnetek el...na mindegy.Nyugalmat akarok egy hetig tok egyedul lenni es ugy h.senki a vilagon ne szoljon hozzam.Mindjart bevonulok szerzetesnek :-Dkomolyan.Na puszi Csajok!Gondolok ratok mindenki babasodjon aki meg mar babas anna puszi a pocakjara :-)
2013. márc. 23. 07:22
 3486/9202 anonim ***** válasza:
72%
Sziasztok lányok!Lilla,szerintem ha a spermák egészségesek akkor mindegy hány naponta szeretkeztek.Ennek több helyen is utánaolvastam,ahol neves szakemberek írták le hogy TÉVHIT az hogy várni kell.Úgyhogy mindenki akciózzon a termékeny napokon minél nagyobb esélye legyen.Ma vagyok a 21 ciklusnapon és menstruáció szerű görcseim voltak egy ideig,most elmult,nagy gond hogy dohányzom...de ma 1 szálat szívtam el...nem kellett,ez érdekes.Az a 6 nap nehezen fog telni ami még ebből a ciklusból hátra van.Mindenkinek sok puszi és írjatok!Livi
2013. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3487/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Nemreg keltem :-)De mar fenn vagyok egy oraja kb...ja meg ejjel 3-kor felebredtem nem birtam visszaaludni tobb mint egy orat azon agyaltam hogy mit hova teszek az uj lakasban.:-\na ma atcuccolunk 10ora-korul kezdunk es mar utana legalabb nem agyalok remelem:-D Livi szuper hogy ilyeneket erzel!!A dohanyzasos "nem kell a cigi"jelet en is nagyon varom mindig de meg nem fordult elo sajnos :-\ de akkir ez mar neked egy nagyon jo jel!En sajnos imadok dohanyozni de mar alig varom h.babas legyek es dobjam a cigit a francba:-)Ez eleg nagy indittatas ha kivanom majd ha undorodok tole.Azzal is megsporolok majd havi 10.000-et :-))tudom h.hatraltathatja a teherbeesest meg blablabla de sztem ez hulyeseg mert annyi mindenki cigizik elotte meg alatta!is sajnos...megis egeszseges babaik szuletnek.Ugyh.drukkolok h.a baba miatt legyen h.nem kell!!:-))Na Csajok pusszantas mindenkinek....nalunk dobozokban es zsakokban a lakas nem sokara megnyomjuk a playt es kezdunk :-)Puszi!!!
2013. márc. 24. 08:40
 3488/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Minden oké? Meli mi újság? Szilvus egyben vagy még?

Én nekem lassan múlik, kezdődhet lassan a durr bele, ez a 2. clostis napom, ovu után pedig utrogestan 2x1. Remélem hamarosan sikerül:)))

Vica voltam

2013. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3489/9202 anonim ***** válasza:
57%

MA REGGEL 6 NAP KÉSÉSSEL MEGJÖTT :( BELEHALOK, NAGYON FÁJ A LELKEM.

NEM LESZ BABÁNK :(


Meli

2013. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3490/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla! Hogy érted azt hogy régen neked is kellett mert vékony volt a nyálkahártyád?????????????? Azóta nem kell? Miért; most már normális vastagságú?

Azért is érdekel nagyon, mert ugyanez a helyzet, hogy eleinte 4 mm volt amikor Clostit szedtem középidőben, aztán volt hogy 6 mm volt, és amióta már Merionalt kaptam, 8.9 mm lett középidőben!!! A dokim szerint 8 mm -től már tökéletes, de én ragaszkodom az Utróhoz, és mivel amúgy is kell a progeszteron krém is, ő támogatja.

Szóval lehet hogy egyszer csak normális vastagságú lesz magától a nyálkahártyám?

15 évig szedtem fogamzásgátlót, és azt gondolom ez a legnagyobb baj. Már bő 2 éve nem szedem.

Livi, Kriszti! Ez nagyon csúnya dolog ám hogy dohányoztok!!!!!!!! Irgumburgum! Mind a kettőtöknek nagy koki a feje búbjára!

Én is dohányoztam sztakközép óta, és rengetegszer próbáltam letenni; ideig -óráig sikerült is.

Aztán az adta meg a végső lökést, hogy elhatároztuk, kb. egy év múlva nekiállunk a gyerekprojektnek. Az óta nem gyújtottam rá, zavar a füst, és nagyon mérges vagyok mindenkire aki dohányzik... Drága, és amúgy is káros.

Lányok, nem jön össze a baba, kell ezt még tetézni a cigivel?

Amúgy a férjem sem tette még le, bár kevesebbet szív, de rendszeresen "szívom a vérét" miatta. Bár az andrológus szerint belefér napi pár szál...

Gondoljatok a petesejtjeitekre, azokra is kihat minden egyes elszívott cigaretta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha nem teszitek le még most, tuti hogy el fogtok szívni 1-1 szálat terhesen, vagy akár csak beleszívtok, vagy dohányossal egy levegőt fogtok szívni. Aztán ha allergiás lesz a baba, vagy sokszor lesz felsőlégúti betegsége, vagy bármi, kell az hogy csak egyszer is felmerüljön bennetek hogy ezért lehet hogy magatokat (is) kell okolnotok?

Én szívesen segítek bárkinek abban hogy letegye, már amennyit így tudok, de higgyétek el, annyira büszkék lesztek magatokra ha nem dohányoztok! És igen, sokkal könnyebben sikerül annak aki nem dohányos. Adjunk meg minden esélyt....

Bocs ha valakit megbántottam, nem az volt a szándékom, de ha egy picit is elgondolkodtok rajta, már megérte.

Szokjatok le együtt! :-)

Livi, egyébként én is remélem hogy ez a cigiundor szerű jót jelent, mert biztos hogy a szervezet jelzi azt hogy ne vigyél be mérget. Szóval nagyon szorítok neked!!!!

Kriszti, belőlem ömlik, úgyhogy megjött, bár a tünetek maradtak. Érdekes. Ha nem jönne ennyi, tuti tesztelnék a 28. napon, de így felesleges.

Milyen az új lakásban???? Remélem nem viseli meg a szép virágaidat!!!!!

Melike, nagyon szorítok neked! Hétfőn kiderül valami?

Szilvi????????????????? Olyan nagyon sokat gondolok rátok! Hogy mi lehet, hogy vajon sétálgatsz -e már kínlódva a fájásoktól fel. alá....

Képzeljétek, alföldön voltunk a férjemmel a hétvégén, és láttunk egy gólyát!!!!!!!!!!!!! Igazit, ott állt a vetésben, és csipegetett!!!! :-) Én majdnem elsírtam magam!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Fogtuk egymás kezét... jajj, remélem jön nemsoká!!!!!!!!!!!!!!!!

Irszi

2013. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!