Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3451/9202 A kérdező kommentje:
Szisztok Csajok!Az orvosom 2 hetente rendel azon a napon-ezt kijavitom :-D meg a folosleges pontokat amiket odairtam csak siettem :-) es ez a telefon olyan erzekeny neha ha szunetet akarok rakni pontot irok veletlen :-D:-D na mindegy ertitek. :-))Mindenkit pusszantok!Nalam a vilagon semmi nincsen.De igazan megjohetne mar a mensim az ujabb remeny miatt.Puszikak!!:-)
2013. márc. 21. 07:24
 3452/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!!!!


Tegnap nagyon jó napom volt, mert szülinapomra apa meglepett egy hatalmas virágcsokorral, két pulcsival és elvitt vacsizni. Imádom a szerelmemet :)


Szombaton tuti ellövök egy tesztet, az lesz a 14.dpo. Muszáj valami halványat látnom, ugye????????


Nagyon türelmetlenül várom a tesztelést!


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy ennyire várjátok a babánkat, mert ugye ez is közös baba, ahogyan Szilvus és Kini babája :)


IMÁDLAK TITEKET!!!!

2013. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3453/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és Vica babája!!! az is közös baba, csak Vica nagyon eltűnt mostanában :(
2013. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3454/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Reggel felhívtam az orvost, mert nagyon megvan, és nagyon fájt is és féltem hogy nem-e elkezdődött valami, csak nem tapadt meg rendesen, és ugye kvára félek a szövődményektől. Azt mondta hogy menjek be reggel. Mivel ugye egy metró megállóra van, és nagyon "szeret" engem, még hasi Uh-on is megnézett és hála a jó istennek semmi baj nincsen. Azt mondta hogy az átlagosnál vastagabb a méhnyálkahártyám, és pontosan azért mert nekem a ciklusaim hosszabbak mint egy átlagos ciklus, nem 28 hanem 35-36 nap. Ami nem probléma mert látta hogy volt peteérésem, vittem a görbém is, ja és mondta hogy ne aggódjak, viszont be tudjuk lőni az ovut mert szabályos 20. nap körüli, tehát előtte, és ezt hangsúlyozom ovuláció előtt kell együtt lenni:))) Nekem nem árt már ha a 15. naptól ráfekszünk a témáraMegbeszéltük hogy megpróbáljuk megint a clostit úgyhogy 2 havi adagot kaptam. A görbe alapján megmondta hogy semmi gond nincs a progeszteronnal sem, így nem kell mellé utrogestant szedni, csak akkor ha pozitív a teszt, akkor viszont rögtön kezdjük

Úgyhogy szépen ha eláll az eső kiváltom a clostilbegytet. Megdícsért amiért ennyit sikerült lefogynom, hogy látja hogy én ezt tényleg komolyan is gondolom

A furcsa meg az , hogy amióta meg visszaértem, már nincs meg olyan erősen biztos megijedt a szervezetem:))

Ráadásul hátrahajló a méhem, de azt mondta ne kezdjem el a rémtörténeteket a neten olvasni, mert ez egyáltalán nem gond nagyon sok nőnek ilyen a méhe:))


Most olyan boldog vagyok hogy újra clostit kaptam úgy örülök, meglátjátok nekem is lesz hamarosan babám:))


Meli drukkolok a szombati pozitív tesztért, húúú én biztos nem tudnám ezt kibírni, de teljesen megértelek, két vastag csíkot fogsz látni, főleg mert ketten vannak:))))


Vica voltam:))

2013. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3455/9202 anonim ***** válasza:
57%
ÚGY LEGYEN :) ÁMEN
2013. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3456/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Meli!

Isten éltessen utólag is, és a legszebb ajándékot a Sors Neked szombatra tartogatja:)

Vica örülök, hogy picit jobb kedved, és nem adod fel, így van küzdeni kell, amíg lehet. A Closty majd segít.

Lilla

2013. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3457/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok!Nagyon izgulok mindenkiért,hát tündéri egy csapatba csöppentem :) Nem tudom elégszer elmondani.Én hétfőn megyek a dokihoz megnéz,hogy mi a helyzet odabenn.Most a 19 napomon vagyok,még kilenc nap és kiderül hogy hatott-e a closti vagy sem....Remélem igen.Múlt hónapban állandóan fájt a derekam.Ebben a hónapban hála az égnek nincs ilyen.Hát kíváncsi vagyok mi is lesz,tegnap szurkodott alul,az nem tudom hogy ilyenkor jó-e vagy nem.Nagyon szép napot mindenkinek,puszi lányok! :)
2013. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3458/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi Livi voltam,mindig kimarad! :)
2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3459/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Lilla!


Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést és jókívánságot. Tényleg egy pozitív teszt lenne életem legszebb szülinapi ajándéka :)


Szörnyen izgatott vagyok már :)

Meli

2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3460/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, nagyon drukkolok Neked is! Remélem ezek a szurkálások jót jelentenek :)

Meli

2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!