Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3461/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli!Isten éltessen nagyon sokáig,és minden jót amit csak kívánsz az életedbe én is kívánom neked!Szurkolok a pozitiv tesztért :)Livi
2013. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3462/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli Boldog szülinpot kívánok szombati pozi tesztel! :)

Livia én a 19napon vagyok és én is szurkálodást érzek,de nem tudom ez mitöl lehet.

31dikére nem várom, és nekem mensi elött a combjaim szoktak fájni és most is olyat érzek,pedig még több mint egy hét van 31dikéig.

Nem tudom mi ez.

Kriszti jövöhéten remélem neked is valami jot mond az orvos mint Vicának.

Szilvi hogy vagytok? Még egyben?

Szép napot mindenkinek!

Gina

2013. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3463/9202 anonim ***** válasza:
57%
Gina!Te is Clostit szedsz?Nekem a ciklusaim 27-28 naposak.Arra gondoltam hogy beágyazódásnál is lehet ilyet érezni,csak én már annyiszor éreztem annyi mindent és mégsem sikerült,hogy nem is gondolkodom ezen! :)Livi!
2013. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3464/9202 anonim ***** válasza:
72%

Livi én nem szedek semmit,nekem is szabályos 28 as a ciklusom.

Nekem van egy 2 éves kisfiam és most ez a második probálkozos honapunk,tesot szeretnénk.

Én is félek,hogy ez csak valami kamu szurkálodás,mert mensi elött 1-2 nappal szoktam ilyet érezni,addig meg van még böven 1 hét.

Majd 31dikén kiderül,hogy mi is ez az érzés.

Szurkolok neked,hogy min

2013. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3465/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi a kisfiam el küldte.:)

Szoval szurkolok,hogy minél hamarabb babás legyél.

Gina

2013. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3466/9202 anonim ***** válasza:
57%
Értem :)Akkor viszont te kicsit tapasztaltabb vagy abban hogy mit kell érezni terhesség előtt,vagy hogy ezek normális dolgok-e ha ilyet érez az ember.Lívi
2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3467/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lehet,hogy tapasztaltabbnak kellene lennem,de két terhesség sem egyforma. És attol félek,hogy mivel nagyon szeretnénk ha össze jönne lehet,csak képzelödök. Na majd kiderül. Gina
2013. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3468/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina! Remélem sikerül, olyan jó lenne ha hipp-hopp jönne a tesó hozzátok!!!!!!!!!!

Livi, Vica, nagyon izgi hogy mindketten Clostiztok, így megnőnek az esélyeitek. Már én is nagyon várom a stimulálást!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, úgy tűnik velem is ki....b...ott a mensi, mert tegnap dél körül szinte már enyhe vérzés volt nem pecsét, de el is múlt, alig volt estig valami maszat. Éjjel megint szinte már enyhe (vagy dupla pecsét), aztán nap közben tisztaságival voltam, alig volt valami. Majd dél körül megint átment szinte enyhe vérzésbe, de az óta megint csak 1-2 csepp.

Akkor ez már a mensi, lányok????????????? 23. ciklusnapomon vagyok, és 4 napja szórakozik velem az a valami....

Amiből csak egy kell Kriszti, az D vitamin, és egy krém, amit az alkaromra, arcomra (Ahol vékony a bőr) kell kenni :-)

Szóval nem tudom, de talán nekem is mensinek lehet ezt elkönyvelni, mert már 2. napja piros a vér, bár nagyon nagyon kevés.

Nem is érdekel. Nyári kismama leszek -vagy őszi :-) Én ezt érzem.

Egyébként vicces, mert a "tünetek" ugyan azok, a hasamban megy a buli, a cickóim fájnak, stb... Nem mensis érzés egyáltalán....

MElike, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Látod? Erre mentünk a nagy megérzésekkel :-) Lehet hogy a te babáid sumákolnak :-)

Milyen pulcsikat kaptál? Mit vacsiztatok?????

Szilvikénk, mi a helyzi veletek?????????????

Lányok, szerintem kismama Vicánk is jól itt hagyott minket, mint Évi miután kismama lett :-(

De hát van jobb dolguk is, örülnek a babájuknak :-)

Kini, hogy vagytok? Kik tudják már a nevet?????????????

Nekem áprilisban van a szülinapom!!!!!!!!!! :-)

Puszi! Irszi

2013. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3469/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melikénk! Engedd meg, hogy ezzel is had kívánjak neked nagyon -nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))) Irszi

[link]

2013. márc. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3470/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ja, és lehet hogy nekem is az a baj, hogy a hycosi bekavart????

Mégiscsak odbenn kotorásztak, nem? Irszi

2013. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!