Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3471/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Irszi de édes ez az ikres torta!!

Kora nyári kismami leszel Irszi, indul a stimu, és akkor hipp-hopp összejön a babátok. Holnap azért tesztelj megint, , igaz piros vérzésed is volt már,de kevés, és hát ki tudja.:) Utrot abbahagytad, vagy az mellett pecsételgetsz?

Igen a Hycosy is beavatkozás szinte ugyanolyan, mint a HSG, még ha nem is annyira drasztikus. Lehet ezért nem jött még meg rendesen.

Gina örülök, h a pici fiad jobban van.

Ti Livivel egy ciklusnapon vagytok ugye? Jaj de jó együtt izgulhatunk már hárman hó végén, bár én két nap csúszással hozzátok képest. 17.cnapon vagyok:-)

Kriszti mi ujság? Van valami változás?

Jó éjszakát lánykák:-)

Lilla

2013. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3472/9202 A kérdező kommentje:
Szasztok Babak:-)!melikem Istenke eltessen sokaig amig fuled nem er a bokadig:-)teljesuljon minden vagyad!Boldog Szulinapot kivanok en is :-).Simizd meg a nevemben a babocaidat is !!!:-)<3Jujj Csajok nagyon egyszerre vagytok Lilla Gina es Livi :-)megy a drukk es a sok pozitiv energia!:-)Irszikem nem tom mi van...ha nagyon keves akkor sztem meg attol sikerulhetett...ha nem vagy biztos abban h.ez most mensi akkor tesztelj megint!Drukkolok h.kiguvadjon a szemed a legkozelebbi teszteleskor es kiabald h.pozitiiiiiiiiv!:-) Hajra!:-)Erdekel az a d-vitamin krem!Mire jo?Hol vetted?Mi a neve?:-):-D Ja Irszi...remelem nincs semmi baja a Babas Vicanknak es szep terhessege van...csak mikor valaki igy eltunik mint szurkeszamar a kodben es mindig aggodom h.valami baj van vele...de remelem nem.Vagy csak siman o nem erzi ezt a kotodest ami koztunk van es elbattyogott elvezni a terhesseget nem tudom...de en remelem a legjobbakat.MEG nem babas Vicank remelem gyurtok a babara :-)mikor lesz ovud?Szilvuuuuuus es ti Lilikevel egyben meg?Kini irj valami jot a kis Kíra sokat mocorog?:-)Nalam semmi valtozas :-D ez azert mar nem semmi...Koltozunk el a hetvegen...ugyh.mar most megorulok majd abba a sok pakolasba :-\ :-) csak lennenk mar tul rajta.Szombaton lesz a nagy pakolas vasarnap meg az atcuccolas es kipakolas.Brrrrr semmi kedvem hozza de muszaj mert igy tobbet tudunk majd sporolni mert az uj tulajunk nem olyan penzehes viszont a szinvonal ugyan olyan.Na a lenyeg h.jobb lesz csak mar menjunk.Ugyh.most marha nagy meloban leszek...es utana is meg vagy 1 hetig minimum mire azt tudom majd mondani h.az utolso kis ajtofelfa darab is le van fertotlenitve.Hiaba takaritjak ki,nekem mindenen at kell mennem Sanytol-lal es Domastossal meg az imadott Cillit Bang-el hogy jol erezzem magam.Addig meg majd takaritok allandoan.:-\ :-D Ugyh.ez nem csak a hetvegerol szol...ja meg fel kell furni a polcainkat....mert rengeteg viragom van....szoval lesz melo vele boven.Na puszi Mindenkinek Csajok...sztem a mensim nem fog megjonni max majd a cipekedestol...de ha nem jon akkor irany hetfo delutan az en cukker dokibacsim :-)
2013. márc. 22. 07:16
 3473/9202 A kérdező kommentje:
Jajjj Meli kicsi m-vel irtam a nevedet!Bocsanat!!! :-)
2013. márc. 22. 07:17
 3474/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!!!!


Irszike, nagyon cuki az ikres torta, nagyon szépen köszönöm!!!

Krisztike, Neked is nagyon köszönöm a köszöntést, mindenkinek köszönöm szépen!!!!!!!!


Csajok, nem bírtam ki. Elivleg két héttel ezelőtt volt a punkció, ezért ez a 14.dpo. És ellőttem egy 10-es tesztet.


FULL NEGATÍV :( Nem sikerültek a babák :(


V É G E M V A N :'(


Meli

2013. márc. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3475/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajszikák!

Még mindig egyben vagyunk...

Egyik doki szerint mára,a másik szerint holnapra vagyok kiírva!

Borzalmas napom van,semmi nem jó,fáradt és kedvtelen vagyok,egész nap feküdnék...

Néha már fájdogálok,de nem rendszeres...

Jó jönne a drukk csajok,ha van egy kis időtök rám:)

Melivel üzenek rögtön ahogy van valami:)

Megy a drukk mindenkinek és a szülöágyon is gondolni fogok rátok,igérem:)))

Aztán jövök haza és mesélek:))

Melim!

Ne add fel,nagyon korai volt még,de ezt te is tudod legbelül:)

Irszi!

Ne foglalkozz a pecsétekkel,ez nem biztos hogy mensi még...

Kriszti!

Irány a doki hétfőn!!!!

A 3 csajszinak is drukkolok,majdnem egy időben tesztelhettek:)

Ne hari ha valaki kimaradt,de nem is igazán vagyok képbe:S

Puszi mindenkinek!!!

Kini!

Jelentkezz,mi van veletek!!

Szilvi

2013. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3476/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Lilla, aranyos vagy!!!!!!!!!!:-) Az is olyan nagyon jó lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt hiszem ez már mensi, bár éjjel megint nem volt semmi, de reggel a pisinél.... szóval nem is pazaroltam a tesztet, és az óta is normális vérzésem van.

Legalább rendesen vérzek, ez is valami :-) Pedig olyan szépen indult :-)

Istenemre, nem szabad elhinni ezeket a hasdolgokat (legalábbis nekem nem szabadna), mert én ezek alapján lányok határozottan terhesnek éreztem magam! De nagyon. Hiszen még rosszul is voltam, ez a legdurvább :-)

Tegnap este már nem Utróztam, de addig igen.

Én úgy emlékszem hogy nekem az Utró nem engedte megjönni annó, amikor még nem tudtam hogy abba kell hagyni a 26. ciklusnapon :-) Akkor meg azért hitem hogy terhes vagyok... :-D

Kriszti, együtt érzek :-)

A költözés pedig tök jó, főleg ha ti is örültök! Nekem is rengeteg virágom van, úúúúúúúúúúúúúúgy imádom őket!

Bár amióta itt lakunk kertes házban, valahogy nem olyanok, és az orhideáim... na azokról ne is beszéljünk!

Régen vagy 10 volt, állandóan virágoztak. Most már csak 3 van (most nyúvadt ki a mini orchideám pár napja dobta le az utolsó levelét is...).

TAlán ha ide hozok újakat, akkor megint lesz egy álomszép orhidea gyűjteményem....

A D vitamin krémet azért kaptam, mert az endokrinológusom nézetett a véremben D 3 vitamin szintet, és épp a határ felett volt egy icipicivel, de azt mondta kell ahhoz hogy terhes legyek, így kenem mint a jókislány. Én nála veszem, 6.000Ft egy doboz. Eleinte pár hónapig napi 2* kellett kenni, már csak napi 1* kell, és csak nyárig, mert nyáron ha sokat vagyok a napon, az elég. Itt lehet rendelni, de előtte érdemes megnézetni (5.000Ft a vérvizsgálat maszekon, a kórházban a nődokim viszont nem is hallott erről hogy mi ez és miért kell....)

www.d3krem.hu

Meli, nagyon szorítok neked hogy korai legyen a teszt, hidd el hogy ott vannak azok a szépséges babák, és majd a Dévényi dr bácsi jól meg is mondja neked! Mikor kell menned hozzá???? Mi lesz, Uh vagy vérviszgálat??????????????????????????????????????????????????????????????????? Minden jó lesz, nyugi, dobd ki azt a tesztet a francba!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Szilvus, nekem már melóban is az eszembe jutottál többször!!!!!!!!!!!!!!!! NAgyon bízom Lilikében hogy kikopogtat végre hogy jönne :-) Próbáltad a bábakoktélt, vagy a mellbimbózást? Hát, lehet hogy megpróbálkoznék a helyedben is egy gyors szexel, csak a cél érdekében... nem hangzik valami romantikusan, de lehet hogy segít. Tudom, azt gondolod hogy onnan csak egy út van, mégpedig kifelé, de azért aludj rá egyet;-)

Livi, Vica, Gina, annyira örülök hogy most már ti is -és Lilla ia) velünk vagytok!!!!! Lassan összeáll ám a kép a fejemben hogy ki hogy áll, Krisztit szoktam is irigyelni hogy ő már hogy tud mindent!

Kini, tényleg! Mocorog a kisasszony???? Irszi

2013. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3477/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3478/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok ez a hőgörbém,segítenétek igy alakul jelen pillanatban.Több szem többet lát.Nagyon szurkolok én is mindenkinek! Puszi lányok! :)
2013. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3479/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Livi vagyok :)Feltettem a hőgörbém,vetnétek rá egy pillantást,így alakul eddig,tudjátok több szem többet lát! :) Nagyon szurkolok mindenkinek,puszi csajok!! :)
2013. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3480/9202 anonim ***** válasza:
57%

Helló csajszik!


A görbéd nagyon szuper, megvolt az ovu, a tüszőrepi és jókor voltatok együtt:))

Vica voltam:)

Meli remélem én is hogy korai volt a teszted:)

Drukkolok mindenkinek lányok, holnap kezdem a clostit:)))

2013. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!