Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3511/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok itt ulok az sztkban az eredmenyt varom.most kezdik el kiadni csakhogy vannak elottem egy csomoan :-D Melikem akkor most feladod?Te tudod ezt is meg lehet erteni egyebkent.Tenyleg erre nem lehet mit mondani ez olyan szomoru :'( Draga Meli ha megis ugy dontesz hogy tovabb mesz mi akkor is ugyanugy itt leszunk melletted.Fel a fejjel Meli?Most csak pihend ki a dolgokat!!Na adjak az eredmenyt...sorba allok :-)puszikak!!
2013. márc. 26. 16:02
 3512/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

A kórházból jelentkezem,ma feküdtem be,mert Lili még mindig nem akar kijönni:S

Semmi jó nincs:S

Megvizsgált a doki,uh is volt és napi 2 nst van....

De a doki még a méhszájamat se éri el,annyira fennt van és még mindig teljesen zárT:(

Magzatvizet se tudnak igy nézni,tiszta ideg vagyok:S

Mellelseg semmit nem csinálnak:S

Holnap megyek a főorvoshoz,majd ő is megvizsgál és majd dönt mi legyen,hogy inditja meg....

Bár ki tudja vár e még:S

Már most unom ezt a procedurát,mert ez igy marhára nem fasza:S

Krisztikém!

Drukkolok neked :)))

Meg mindenkinek lányok:))

Szilvi

2013. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3513/9202 A kérdező kommentje:

Negativ persze. Annyira tudtam.

Szilvus ugy orulok h.irtal!!!Akkor onnan mar kettesben jottok ki :-DElhiszem hogy mar feszko van benned...Lilike nagyon makacskodik:-))mi lesz kesobb?!:-DNagyon szurkolok h.induljon be es nyiljal meg hagy jojjon ki a kis Hercegnonk :-) Olyan boldogsagossag ez :-))Veled vagyunk Szilvi fogjuk a kezed a labad a homlokod a hajad a trded mindenedet es nagyon szoritunk h.induljon meg kifele a Kislany :-))

2013. márc. 26. 17:41
 3514/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti nagyon sajnálom, hogy negatív.((((. Annyira bíztam benne pedig, hogy örömhírt írsz ide.

A dokid mit mondott, mit tesz, ha nega? Nem írt fel gyógyszert, ami meghozza a menzeszt?

Gina, amíg nem jön meg ne keseredj el, még lehet baba...:)

Lívi veled mizu, mikor tesztelsz?

Szilvi megy a drukk nagyon, hogy a kisasszonyka magától elinduljon már kifelé;) Szegény ebben a ronda időben nem akar kibújni.

Puszi lányok!

Lilla

2013. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3515/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sajnálom Kriszti :( Szilvikém drukkolok nagyon! :)Én meg várakozó állásponton vagyok.A derekam leszakad úgy érzem,mondjuk tegnap a lábamat is szerettem volna levágni.3 nap és kiderül hogy a doki mit is látott.Imádkozom minden este hogy végre sikerüljön!És most ma olyan érzésem is van mintha lázas lennék...37 volt a hőm,délután miután felébredtem,mert aludtam én aki nem igen szokott.Mindenkinek kitartást kívánok és senki ne adja fel.Puszi Livi!
2013. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3516/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Lilla!Tesztelnék én már de inkább kivárom azt a 3 napot türelemmel. :)Livi
2013. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3517/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Hat holnap megmondja a doki h.mi a kovetkezo lepes Lilla.Gondolom norcolut vagy valami ami meghozza.Hjajj pedig meg soha eletemben nem volt ilyen vastag a mehnyalkahartyam...nah mindegy igy jartam.Azt hittem mar nem tudok ujabb meglepit kapni a testemtol,de igeeeen :-):-D:-\ Nah mindegy. Livi drukkolok h.baba legyen sztem tuti sikerult neked nem veletlen van a felritkulasod!!!:-D Jaj de izgi!!
2013. márc. 26. 20:55
 3518/9202 anonim ***** válasza:
57%

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2013. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3519/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Sziasztok lányok ma reggel ezt teszteltem még két nap lenne vissza a nem vártig. Puszi Livi! Halvány pozitívnak látom! :)

2013. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3520/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


És ez egy másik kicsit közelebbről! :)

2013. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!