Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3531/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini, én már abban is kezdek kételkedni, hogy biztos jó volt, hogy csak a 18.napon szívták le a petéket a 14.nap helyett?


És az, hogy a 23.napon kaptam vissza őket..... Normál esetben is a 13-14.napon tüszőrepedés van és ha hozzáadunk 5 napot, akkor is a 19.napon kéne tapadniuk, nem elhúzva a 23.napon.


gázos ez az egész így :(


Meli

2013. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3532/9202 A kérdező kommentje:
Hello!:-)Livi olyan jo h.mindenfelet erzel :-)gondolom madarat lehet veled fogadni es elhiszem h.sokkot kaptal :-D en is azt kapnek az tuti!:-)Vica sajnalom az anyosoddal tortenteket :-\ ez nagyon kellemetlen :-( probaljatok valahogy megoldani a problemakat bekesen.Nem lehet vele szepen elbeszelgetni?Lehet a szep szoval tobbet ersz el.Vagy csak azt akarja h.figyeljetek ra jobban.Nem hiszem h.rosszbol csinalna,nem?Voltam a dokinal...nem irt norculotot mert azt mondta ebbol meg barmi lehet 2 het mulva kell mennem ultrahangra.:-)Mondtam neki h.ha megjon szedhetek-e clostit mert attol tuti van peteeresem.A valasza nem nekem jott hanem amint kimondtam mondta az asszisztensnek h.irja.meg a receptet:-) olyan edes ez a doki :-)rogton csinalj amit akarok:-D milyen jo ferj lehet :-D:-D:-Dde tenyleg egy cukimano :-) Na szoval kivaltottam a clostit...most pedig varunk.-mondta a doki.Varunk es varunk.Ha 2 het mulva se jon meg akkor jo lesz mert most elindulhatott valami :-)vagy nem.tom csak remelem :-)Gina es Lilla drukk a kobon :-D Melikem koszi az infokat Szilvuskarol es Lilikerol nagyon nem akar Anyatol elszqkadni a Hercegno :-)) szegeny Szilvus azert mar ki lehet...sajnalom is meg irigylem is :-)de leginkabb irigylem :-))csak minden rendben menjen az a lenyeg.Liliket is meg Livi babajat is a nyuszi hozta :-)Irszikem nagyon eltuntel!!!Mi a helyzet?Remelem jol vagy?!en.amugy el vagyok ...valami iszonyat modon zabalok...de csak edesseget.Tegnap ota tart...joghurt..csoki...baban...eper...puding...megint csoki...es igy felvaltva.Hat szeretem az edesseget neha ...de ez valami brutalis most mennyire akarom enni ezeket.Az epret is vastagon cukorba martogatva :-)lehet valami cukor hianyom van. komolyan.vagy mert negativ lett a vizelet teszt?!karpotolom magam?!ki tudja.Na puszi Csajok!
2013. márc. 27. 19:06
 3533/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,igen Kriszti mindenfélét érzek csak ilyeneket szoktam érezni mensi előtt is.Nagyon be vagyok parázva hogy maradjon meg,mert tudom hogy a pozitiv az pozitiv,de az örömöm még nem határtalan... :)Remélem neked is 2 hét múlva valami jót mondanak!Megérdemelnéd már te is! :) Lányok puszi mindenkinek,ha van új fejlemény írjatok,én is írok. :) Livi
2013. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3534/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Krisztikém ez olyan jó, mert ha a doki azt mondja, hogy várjatok még, mert bármi lehet, akkor reménykedhetsz. Általában az orvosok jól tippelnek;). Ne jöjjön meg, és kívánom, hogy a Closty felesleges pénzkidobás legyen;). Mert úgy emlékszem kiváltottad ugye? Édességet édességgel naná, h gyanús vagy:-)

Tényleg jó fej a dokid, mit gondolsz elmehetnék hozzá? Az enyém is az, de olyan szájhúzva írja fel a Clostyt nekem, ő azok közé az orvosok közé tartozik, akik ellenzik. Jövő hónapra már nincs is:( Semmi kedvem rimánkodni neki:)Esetleg ha priviben megírnád az elérhetőségét? Ő sztk-s, vagy magán?

Ma vagyok a 8.dpo-n izgi, de azért inkább a negatív tesztre készítem fel magam:(. Fáj a mellem, illetve a mellbimbóm de nagyon. Fáj a derekam, és néha beleszúr a hasamba. Az előző menzesz előtt semmit nem éreztem, fura volt, mégis megjött. Most érzem ezeket, de nagyon. Étvágyam nincsen.

Vica én is azt mondom neked, hogy próbálj beszélni az anyóssal, muszáj rendezned vele a kapcsolatodat, jaj el sem tudom képzelni milyen lehet ez. Nekem olyan nagyon rendes, tündéri anyósom van, hogy ha van is konfliktus a ficskája és köztem, akkor is a női oldalt erősíti.:-))))

Köszönöm drukkot amit kaptam tőletek, amikor nyelvvizsgáztam, SIKERÜLT!. Megvan a felsőfok angolom írásbeli, májusban szóbelizek:))

Úgy látszik könnyebben összehozok egy felsőfokú angol nyelvvizsgát, mint egy pozi tesztet, szánalom:(

Melike ha végleg lemondtál a lombikról sajnálom nagyon-nagyon, de megértem mert neked kockázatosabb, mint egy átlagos nőnek. Viszont én talán még elmennék csak egy konzultációra, ha másra nem is pl a Kaáliba, hogy kikérjem a véleményüket arról, h jó napon történt e a punkció, és/vagy a visszaültetés.

Irszi minden ok?? Már én is hiányollak:-)

Lívi nagyon örülök neked még egyszer, Gina tesztelj Te is, egy napra nem vártátok ugye??

Puszi Csajok

Lilla

2013. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3535/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok! Most csak "helyzetjelentek; jól vagyok, csak rengeteg a tennivaló az oviban így húsvét előtt; most jöttem haza....

Lilinak jó megszületést, Kininek jó babahordást, a töbebiknek meg jó babásodást...

Gina, nem is vettem észre hogy nem Irszizel :-) Irszi

2013. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3536/9202 A kérdező kommentje:
Irszikem van egy pozi tesztuuunk!!jaj bizti nem olvastad pedig hogy orulneeel :-)Livi mindent irj le majd h.miket erzel,jo?:-))Termeszetes h.parazol!Lilla!Nem titok,sot csak javasolni tudom mindenkinek a dokimat nagyon meg vagyok vele elegedve!!!Ors vezer ter sztk-ban rendel Dr.Kiss Gyorgy a neve es kedves aranyos figyelmes mindent megcsinal amit akarsz es turelmes es odafigyel rad :-))nagyon imadom:-DNyugodtan menj el hozza.Hol laksz?Mert majd az ellatashoz kell zugloi haziorvos /es /vagy (nem tom) bejelentett tartozkodasi hely vagy allando lakcim.Most nem tom h.Pestiekre hogy ervemyes...en at kellett jelentkezzek ide es elotte sperma vizsg.kert a doki es aztan nekikezdtunk :-)Megirjam priviben a telefonszamat?Most mar (ma mondtak epp)aprilis 1-tol idopontra lehet menni...ugyh.azt majd kerned kell...de h.hol lehet konkretan nem tom nem kerdeztem meg :-\ elfelejtettem.Hetfon es szerdan rendel delutan -ezek valami paros paratlan het alapjan vannak nem tom...es kedden csutortokon minden heten reggel 8-tol :-) pusziiii!Tenyleg Gina nem tesztelsz???
2013. márc. 27. 21:24
 3537/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Nagyon megköszönném Kriszti, ha elküldenéd nekem a számát.

Én bár pesti vagyok, de nem XIV. kerületi, viszont úgy tudom, hogy a szabad orvosválasztás jogán bármelyik rendelőben ellátnak:-)

Szóval köszönöm előre is:)

Lilla

2013. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3538/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Azt még elfelejtettem írni, hogy van már spermavizsgálatunk egy tavaly nyári, és lesz egy jövő héten kedden is, a drágám tegnap is volt vizsgálaton. A nyárinak jók az eredményei, de azért megnézzük még egyszer:)

Lilla

2013. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3539/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi: ma reggeli tesztre gondoltam! Csinálsz minden nap ugye? :)

Meli: tudod,hogy nem elszomorítani szeretnélek! Annyira drukkolok! Próbáljátok meg Pécsett, nagyon jó szakemberek vannak! Egy konzultációt megér és a város csodaszép tavasszal (is) Szólj,ha írjak telszámot időponttért!


Krisztikém,hogy vagy?


Szilviékről tudunk valamit?


Irszi: a vaterán van egy 38-as brendon hálóing, ha gondolod ;)

K.

2013. márc. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3540/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szép reggelt mindenkinek!


Aranyossak vagytok,hogy várjátok a tesztem,hidjétek el tesztelnék is,de a kisfimanál is a nem várt után csináltam 6nappal.

Livi ha jol tudom 30dikára nem várta,én 31dikére nem várom.

Nagyon nehéz ki várni,de vasárnap majd kiderü, félek a csalódástól és azért nem csinálok hamarabb. :(

Vica nálunk is van gond anyossal,igaz itthoni problémák.:(

Mivel nálatok munkahelyi probáljátok megbeszélni.

Irszi akkor meg nyugodtam,ha nem vetted észre,de mostmár oda figyelek.:)

Lilla te hogy vagy?

Szilviröl tudtok valamit? Már 5 nappal van túl a ki irt napján?

Igaz én a kisfiamat 2héttel vittem túl.

Kriszti nagyon izgulok érted,hogy mi lesz 2 hét múlva az eredmény.

Szép napot nektek.

Gina

2013. márc. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!