Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3501/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, ez annyira szörnyű, tényleg nem lehet mit írni, csak hogy amennyire lehet, veled vagyunk a bajban is.

Rettenetesen sajnálom.

Tudod, van az a lombikos ismerősöm, ahol 2 baba született, egy kislány és egy kisfiú. Ott is több sikertelen inszem után, a második lombik sikerült.

Akkor is 3 babát kapott vissza, és csak két szikhólyag volt az uh-n, de szerencsére ők már pár hónaposak azóta.

Azt mondják, az első nagyon nagy csoda ha sikerül sajnos.

De át sem lehet érezni a fájdalmad, mást nem tudunk, csk a szavainkkal támogatni.

Szilvi, mi lesz? Már túlhordod a kishölgyet, igaz? Semmi?????????????? Irszi

2013. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3502/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Kislányok! Szörnyű idő van megint, borzalmas, ezért késnek a gólyák:((

MELI!

Annyira elszomorított engem is, hogy nem sikerült, és nagyon-nagyon sajnálom. Átérzem, hogy mit érezhetsz, de nem a Te a hibád!!Ez biztos, és remélem még csak véletlenül sem okolod magad. Most nagyon fáj még, ebben biztos vagyok, de NE ADD FEL!. Sógornőmnél 3-ra jött össze, az Ördög Nórinak is 3-szorra sikerült. Olvastam egy könyvet "Gólyára várva" c. talán ismeritek, egy lányzó írta nevét, fényképét felvállalva, és náluk is 3!-ra sikerült a lombik. Ezt a könyvet el kellene olvasnod, én végigsírtam, de főleg a végén, amikor pozitív lett a teszt.

Meli ezt át kell élned, rendezd a gondolataidat, és az érzéseidet addigra, amikor már indulhat az új program, az új remény!!!!

Biztos semmi nem vigasztal most, de tegyél olyat, ami örömet okoz(vegyél egy új ruhát, vagy menj el masszörhöz, fodrászhoz pl), az a lényeg azt csináld amit szeretsz, és most gondolj csakis magadra!!!), és próbálj nem gondolni rá. Amikor visszakaptad a babákat, biztos nézték a nyálkahártyát, szóval a következő alkalomnál már pontosabban el tudja találni az orvos azt a napot, amikor vissza kell kapnod őket.Szóval legyél nagyon erős most:) Rengeteg pozitív és optimista energiát próbálok gondolatban küldeni feléd!!:-D

Irszi, most én is szedek duphastont a 21. ciklusnaptól, mert nem elég vastag sajnos nekem sem általában.

Nem tudom másnál hogy van, de nekem nem minden hónapban lesz ugyanolyan vastag, és ha középidőben nézte a doki, és vékonykának találta, akkor mindig kaptam. De nem volt minden hónapban szükségem rá. Volt, hogy megfelelő vastagságú volt. Szóval minden ciklus más,néha ezerrel működik a sárgatest, néha nem. Ezért néha erősebb a menzesz, néha gyengébb. Fogalmam sincs mi befolyásolja.

D vitamin hiány is okozhatja, ezt is mondta a dokim, bár nekem nem nézték még, de tuti kevés van nekem is, ezért én szedek. 1 hónap múlva megnézzük.

Krisztike remélem elmész dokihoz!! Jaj de utálok költözni én is de aztán olyan jó a végeredmény, amikor a szuper tiszta lakásban minden a helyére kerül. A cigiről pedig tessék leszokni, tudom, hogy nehéz, mert én is cigiztem régen, de nem lehetetlen:-) Nővérem is a pozi tesztet fogva gondolta, h na akkor most nincs több cigi, de olyan feszült volt, és stresszes, és az elvonási tünetektől szenvedett, h a dokija azt mondta ezzel többet árt a babának, mintha napi 1 szálat elszívna. Szóval ezért (is) jó leszokni, már előre:)).

Gina én semmit nem érzek, bár még talán korai lenne. Nagyon drukkolok neked, reméljük azért érzel szagokat, mert jön a baba.:-)

Szilvi?? Holnap fekszik be ugye?

Szép napot Mindenkinek, bár ez viccesen hangzik a szakadó hóban, remélem azért Húsvétra eláll:-DD

Lilla

2013. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3503/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Melikem nem tudok mit mondani :'( nagyon nagyon sajnalom h.igy jott ossze!:'( Ertheto h.most nem akarsz semmit de remelem uj erore kapsz majd ha eltelik egy kis ido es megint lesz lombik!Doki mit mond?Azert van mert a parodnak nem jo a spermai?Akkor meg sem termekenyult volna nem marmint ugy ertem hogy osztodni es kibirni azt a par napot ?Vagy az meg a beagyazodast is gatolhatja?ennyire sajnos nem ertek hozza.De nagyon drukkolok hogy atveszeld es probald meg ujra addig amig nem sikerul!Ilyenkor mindenki szomoru hiszen vegigcsinaltatok becsulettel.Parid is biztos nagyon szomoru.Melikem nem veszett meg el semmi nem mindenkinek jon ossze elsore!Fel a fejjel es sird ki magad jol aztan meg tessek elore menni es johet a kovetkezo lombik.Jo?Ugy megolelnelek!:'( Csajok ez olyan szomoru!Remelem Melikenk uj erore kap!Szilvus ti meg egyben vagytok a Kiralylannyal?Nem hajlando jonni?:-)Remelem minden oke veletek!Gina jo hir h.nem tetszenek a szagok!Mostanaban nekem se ma is rosszul voltam...de ugye ez nem jelent semmit.Na meg a hasmenesem mar megint.Lilla es Livi es Vica hajra szexeljetek sokat :-D sosem lehet tudni mikor sikerul :-) Irszikem hogy vagy Dragam?Annyi dolgom van meeeg?:-)Most elmondom Csajok hogy voltam ma a dokinal.Megnezett ultrahangon.A mehnyalkahartyam 13 mm!vastag.Azt mondta hogy "haaaaat Krisztikeeee nagyon gyanuuus lehet hogy ....de inkabb nem mondom ki varjuk ki a veget." Ugyh.azt mondta h.ez a vastagsag babagyanus es reggeli elso vizeletet vinnem kell reggel a laborba.:-)Na ez nalam nagy szo Csajok mert nekem mindig csak 8mm volt a mehnyalkahartyam.Kaptam szep fotot is a mehemrol :-) Ugyhogy vissza kell mennem hozza az eredmennyel szerda delutan.De az eredmeny mar holna delutan meg lesz.Az van hogy a doki szerint valoszinu a terhesseg de Gyerekek en ezt nem hiszem el!Nem erzek semmit a pici hasgorcsokon kivul amik vannak neha.De mondta a doki is hogy ne eljuk bele magunkat!!!Tehat en sem teszem Azert picit orulok hogy van egy hangyafaszszornyi eselyunk...de ki tudja meg mitol lehet ez a vastagodas.Mondtam a dokinak az osztrogen dominanciat-Vica azt hiszem neked volt.De azt mondta h.szerinte nem az lesz (es elmagyarazta valami brutalis nyelven hogy miert nem)hanem mas lesz.Ugyh.gondolhatjatok hogy meglepodtem!!De kicsit most remenykedek.Pedig tegnap meg cipekedtem is koltozeskor...100%-ra vettem h.nincs baba.Aztan lehet h.ugy van...de mi van ha megis van?!A Parom betojt mikor mondtam neki :-) de nem orulunk hanem csak remelunk.Na ennyi volt a dokinal :-)Mindenkit puszilok es holnap delutanra kerem nagyon a drukkolast amikor megyek a leletert HA pozitiv lesz ne ajuljak el!:-)Puszi Csajok<3<3<3
2013. márc. 25. 19:27
 3504/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Meli nagyon szomorúan olvastam amit írtál,nagyon sajnálom! :(Voltam ma dokinál.Amit megállapított sok petesejtem megérett(érdekes volt látni,egy szép nagy tüszőt is mutatott elmagyarázta hogy ennél megvolt a tüszőrepedés és aztán megmutatta a nyálkahártyámat ami 11mm-es és un.felritkulás látható rajta!! Nem tudom tudjátok-e az mi,ő azt mondta még semmit nem akar elszólni.De én itt olvasgattam róla,beágyazódás.Egyenlőre óvatosan szinte félve beszélek erről ugyanis 3 év után az ember már ilyen lesz....de ha a jó isten megadta ami miatt imádkoztam akkor nagyon boldog leszek.Még van 4 nap a nem vártig,tehát igen korai még mondani bármit,épp ezért nem is mondott a dokim semmit.Mindenképp beszámolok arról hogy mik a történések,egyenlőre várok,várunk...3 év után négy nap az már semmi!Vigyázzatok magatokra puszi jó éjszakát nektek!Livi.
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3505/9202 anonim ***** válasza:
51%

Krisztikém, megy a drukk, nem csinálsz terhességi tesztet előtte???

Vica vagyok:)

2013. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3506/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Csajok Kriszti, Lívi, ez annyira izgi, juj ezerrel megy a drukk!!!!

Azonnal írjatok, amint megtudtok valamit!

Most már jó híreket akarok olvasni <3

Lilla

2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3507/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Tegnap ejfelig pakoltam :-D:-\ Livi ez nagyszeru a felritkulas en is ugy tudom h.akkor baba lesz!!!:-)))Nem sokara gratulalhatunk remelem :-))!!Drukkolok nagyon!Vica a reggeli pisimet viszem be terhessegi tesztre az sztkba.Elotte nem csinalok tesztet mert ugyis megcsinaljak nekem delutanig kibirom :-)Foleg azert mert azt gondolom nem baba van a dologban...olyan hihetetlen lenne az szamomra h.el se tudom kepzelni.De picit azert remelek.:-)Lilla koszonjuk a drukkot ez tenyleg nagyon izgis de en most pont ugy vagyok vele h.remelek picit de csak iciripicirit...nem hiszem h.sikerult-ez az igazsag.Tul szep lenne.Na Csajok majd irom h.mi a helyzet jok legyetek es azert drukkoljatok!:-)Puszikak Mindenkinek!!!<3<3<3
2013. márc. 26. 07:06
 3508/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Kriszti, Livi megy a drukk ezerrel nektek.

Kriszti várjuk az eredményt.

Csajok én azt hittem tegnap este,hogy itt a vég, szédültem fájt a fejem és hányingerem volt, a hasam görcsölt. 7orakor be is aludtam,majd fél 10kor arra ébredtem,hogy lázas lehetek,hát höemelkedésem volt. :(

Reggelre már semmi bajom nem volt.

Nekem gyanus,hogy le is betegszem,meg meg is fog jönni.:(

El vagyok keseredve.

Szilvi mi zujs veletek?

Basszus Irszi ne haragudj rám,de én most jöttem rá,hogy téged folyamatossan Irisznek szolitottalak. Bocsi!!!!!

Lányok lehet jobb lenne idöjárás szempontjábol,hogy decemberben lett volna húsvét,most meg Karácsony. Tiszta bolond ez az idő, már kb 2cm a hó és még mindig esik rendessen.

Szépnapot nektek!

Gina

2013. márc. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3509/9202 anonim ***** válasza:
57%

20cm hót akartam irni. Én tiszta zakkant vagyok ma.

Nézzétek el nekem.

Gina

2013. márc. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3510/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok Lányok!


Tegnap visszamentünk a dokihoz. Megnézett ultrahangon és mondta, hogy nagyon szépen beágyazódtak mind a ketten és még éltek 6-8 napot, kb. múlt héten csütörtökön halhattak meg :( Azt mondta, hogy genetikai hiba miatt haltak meg. Valószínű, hogy rossz volt a kromoszóma a spermákban. Mert hogy Ők csak alakilag tudják, hogy egészséges lehet, a legszebbeket és legfürgébbeket választják ki, de természetesen attól lehet beteg a sperma. És hogy nekünk most sajnos két beteg jutott ki, annak ellenére, hogy ezek voltak a legszívósabbak, hiszen a többi már kint elpusztult.


Most tele van nagy-nagy sárgatestekkel a petefészkem, ami iszonyatosan feszíti az egész hasamat és most úgy nézek ki,mint egy 4 hónapos terhes nő. Hatalmasra puffadtam és fáj a pocim. DE ez állítólag pár héten belül leapad.


A doki természetesen bíztatta a szerelmemet, hogy tovább kell menni, hiszen minden 25. lombikból baba lesz! Micsoda??? Minden 25.??????? Uram Isten!!!! Hát én ugyan nem megyek tovább, ez biztos! Nekem ez óriási kockázatvállalás volt és nem akarom még egyszer. Már csak a lelki fájdalom miatt sem, a testi fájdalomról nem is beszélve.


Nekem ezt valahogy meg kell emésztenem :(


Nagyon drága vagy, hogy végig drukkoltál, nagyon köszönöm!!!


Most igyekszem regenerálódni és talpra állni :(


Nem tudom felfogni, hogy ilyen kicsi a siker arány :(


Tudod, dumáltunk a Gyöngyivel, Ő csinálta a megtermékenyítést is. És mondta, hogy az egész egy kísérletezés. Most a köv. alkalommal egy teljesen másféle táptalajba tennék az embriókat, amivel lehet, hogy jót tennének nekik, de lehet, hogy éppen kinyírnák őket. Ezt nem tudják előre megmondani.


És hogy lehet, hogy most nem vinnék el 5 napig, hanem 2-3-4 napig és utána tennék fel őket. És hogy a 3.lombiknál megint más táptalaj, megint másik időpontban tennék fel.


Összegezve azt mondta, hogy kb. a 6-7.lombiknál már eltalálják a jó konstrukciót, ezért kell tovább menni.


Hát nekem ez nem tetszik. Annak ellenére, hogy lombik előtt megbeszéltük, hogy nem lesz több próbálkozás, mert nagyon kockázatosnak tartom!!!! a párocskám nagyon beleélte magát, de én nem vagyok kísérleti patkány. Annyira fáj a méhem, hogy ez őrület :( Mintha szülnék :(


Meli

2013. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!