Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3581/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ma van a nem várt napja és szerencsére semmi jele a mensinek, ne is legyen. :)

Reggel elsö pisiböl x-epil tesztel ilyet produkáltam.:)

halványka,de szabad szemmel jobban látszik.


[link]


Szerintetek?


Gina

2013. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3582/9202 anonim ***** válasza:
Gina!!Ez csodás. :-) :-) Megnéztem látszik az szépen.Annyira örülök.És gratulálok!!!!!!:-) :-) :-) Nagyon vigyazz magatokra.Puszi mindenkinek lányok.Livi!
2013. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3583/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Gina őszintén gratulálok!! :)

Ez pozitív!!

Látod mégis sikerült.:-)

Nagyon vigyázz magadra!

Mit érzel?

puszi

Lilla

2013. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3584/9202 anonim ***** válasza:

Gina, ez nem éppen halványka, ez szuper pozitív!!!


Nagyon gratulálok!!!


Látjátok, itt tényleg sorban mindenki babás lesz :)


Irszike, mikor jössz a teszttel???


Meli

2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3585/9202 anonim ***** válasza:

Lilla, tuti te is pozit tesztelsz :)

Meli

2013. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3586/9202 A kérdező kommentje:
Hááát betojok Ginaaa:)))) Milyen szép a teszted!!Nagyon gratulálok hozzá!!JAj de jó hir na erre nem számitottam h,ilyen boldogsag er reggelről:)))))))Gratula!Sikerült a babó!!:)Mit érzel?:) Hát ez nagyon jó neked meghozta most a nyuszi a boldogságot!!!Livi fel a fejjel minden jó lesz es a kövö ciklusban sikerül :)Irszikém mégsem teszteltél ma reggel??Várjuk!!Lilla drukk megy neked is :) Neked is pozi lesz majd mindenkinek sorba :)Vica mi a helyzet veled?Melikem köszi a tudósitást Szilvusról ,irj ha tudsz valami jót :)csajok Mindenkinek BOldog NYuszit kivánok rohannom kell panirozni...mindjárt jönnek Anyukám testvéreék és csak errre a röpke pillanatra jöttem fel!Gina legyél nagyon boldoooooooog:)!!!!!!!:)))
2013. márc. 31. 10:43
 3587/9202 anonim ***** válasza:

Gina!!!!!!!!!!!!!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!! Bizony, ez egy szépséges pozitív teszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Nekem hómező lett a reggeli, úgyhogy lányok az alkohol -még ennyi is!!!!- befolyásolja a tesztet, legyen az tanulság.

Azért nem is nagyon hittem el, mert most mensiztem....

Nem baj, 2 nap múlva remélem jó hírt mondanak, és végre megkezdődhet a stimulálás!!!!!!!!!!

Lilla, Livi, a most már nem fog megjönni nektek sem reméljük!!!! Bizony, mindig reménykedni kell, máshogy nem lehet!

Krisztike, Meli, úgy várom hogy megtörténjen már végre velünk is a csoda...........

Szilvikém, kitartás, már biztosan nagyon nehéz nektek. Együtt érzek, már amennyire tudok.

Hozzánk vendégek jönnek, úgyhogy megyek is. Puszi mindenkinek, és boldogságos húsvéti ünnepeket kívánok!!!!!!!!!! Irszi

2013. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3588/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina! Most olvastam vissza hogy ti láttátok a gólyákat!!!!!!! :-) Ez annyira fantasztikus! Tuti van valami misztikus ebben a gólyás dologban!

Mi is láttunk a múlt hétvégén egyet a férjemmel, remélem csak azért késik egy kicsit, mert az alföldön láttuk, és kell pár hét mire ideér hozzánk... Irszi

2013. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3589/9202 A kérdező kommentje:
Nem baj Irszikem!Rossz volt az a teszt vorosodik ha kell ha nem :-\De.drukk.2 nap mulvara :-)nekem feszulget a cicim...lehet megjon...puszikak!!
2013. márc. 31. 12:03
 3590/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, Lilla, Meli, Kriszti, Irszi nagyon köszönöm a jó kivánságokat, aranyossak vagytok!

Még fel sem fogtam,de nagyon örülök! :)

Picit mensisen szurkál a hasam,meg csikis a cicim :)

Nekem a gólyák meg hozták a babát a kisfiamnál is,ezért Örültem tegnap amikor ujra láttam öket. :)

Most megyek pihizek kicsit,mert délután jönnek anyumék. :)

Puszi mindenkinek!

Gina

2013. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!