Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3621/9202 A kérdező kommentje:
Gyerekek!!!!Nalam most torott el a mecses!!Annyira boldog vagyoook!!!Lilike tokeletes gyonyoru es edes es cuki es MINDEN!!!<3<3<3Nagyon boldog vagyok!!!Koszinjuk a kepeket Meli!!!Egyszeruen gyonyoru kislany!!!!:-))) Teljesen oda vagyok erte :-)Kis Draga!!!Szilvusnak es Lilikenek annyi puszit kuldunk amennyit csak elbirnak es meg sokkal tobbet is :-))Vegig csinaltuk!!!Vegig Szilvusunkkal megvan az elso baba es amig nem lesz mindenkinek nem hagyjuk el egymast!!!:') :') boldogsagomban bogok Csajok!Lattatok milyen szepek a kicsi pici ujjai es a talpacsai ahhh vegem van es szep nagy baba egeszseges Juppppiiii!!!:-))Mindannyiunknak ilyen tokeletes Babat kivanok mint Lilike Csajok!!!!:-)<3<3<3
2013. ápr. 2. 19:24
 3622/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon szép baba Lilike! :)

Lilla várom nagyon a holnapi teszted.

Gina

2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3623/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvusunknak gratulálok, nagyon szép Lilike!!!!

Irszikém, én vagyok az akinek hamarosan ovuja lesz, most este már tojásos nyákfélém van, és szurkálok, hőm lepottyant,továbbá én vagyok az is, akinek csúnyán beszólt anyóspajti, ja és én is clostis vagyok:))

Vica voltam.

Meli drága, nem gondolkoztatok még egy lombikon? Fogjuk a kezed, gondold át!!

2013. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3624/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica,te hanyadik clostis kurádban vagy?Most hogy 3-at szedek,már most nyom tompán a bal oldalam!Esküszöm akkor könnyebbültem meg abba a pár napba,amikor megjött!Na de a babáért én mindent bevállalok! :)))))
2013. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3625/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok,

Szilvi most biztos nem olvasol minket, de gratulálok gyönyörű pici lányodhoz. Édes kis csöppség.

Jaj milyen öröm lehet egy kisbaba születése, el sem tudom képzelni:-)

Megcsináltam a másik a Lily tesztet (már csak ez volt itthon), ezen még halványabb a csík, mint a tegnap délutáni teszten. :( Ez a teszt szerintem becsap engem:(

Egyébként menzesz sehol, és a hőm is 37,2.

Fáj a mellem, és a derekam. Anyukám azt mondja, hogy a derékfájás sajnos nem jó, az menzesz lesz:(

Most várni fogok, és megpróbálom nem beleélni magam, de most nehéz nem erre gondolni, mert még soha semmilyen csíkot nem láttam, csak ovu teszten.

Kriszi a rendelő központi száma: 1/469-4698, azonnal felvették, csodálkoztam is. Itt meg tudod kérdezni, hogy mehetsz-e időpont nélkül, szerintem egyébként biztos, a mi kerületünkben is úgy van, hogy kérhetek is, és mehetek is időpont nélkül indokolt esetben. Adnak majd egy másik számot, ahol előjegyzésre lehet jelentkezni, nekem épp diktálni akarta a csajszi, de a kollégája mondta, h nekem ne mert én nem kérhetek.

Puszi lányok.

Szép napot mindenkinek!

Lilla

2013. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3626/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez most az első clostis hónapom, mert szedtem két hónapot de nem sikerült, és pihi volt, most újra kezdtük ebbe a ciklusba, viszont most utrogestant is szednem kell az ovuláció megléte után:)

Vica vagyok

2013. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3627/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, kérlek tedd fel a tegnapi és mai teszted is, hadd nézzem meg :)


Köszi!!!


Meli

2013. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3628/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon remélem, babás lettél :)
2013. ápr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3629/9202 A kérdező kommentje:
Köszi Lilla a telefonszámot!Remélem babás vagy a csik az csik akármilyen halovány is...drukkolok nagyon :)2-3 nap mulva ismételd meg sztem...addigra több lesz a hcg :))dejódejó :)nálam semmi Csajok...még mindig nem jött meg persze a mensim.Várom már az ultrahangot...de még olyan sokára lesz jövőhét hétfőőő :/ addig meg izgulhatok :)a nagy semmiért gondolom.NA puszikák Mindenkinek!:)
2013. ápr. 3. 09:53
 3630/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, remélem nálad is baba van :)


De jó!!!


Beszéltem Szilvussal!


Még nagyon fáj a hasa, azt mondta, hogy sokkal rosszabb a császár, mintha rendesen szült volna.

Remélem, minden nappal jobban lesz.

A hétvégére lehet, hogy hazamehetnek.


A kis Lili gyönyörű! annyira imádom :)


Meli

2013. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!