Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3651/9202 anonim ***** válasza:
57%
2013. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3652/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, szerintem holnap akciózzatok, ma gyűjtögessétek a kiskatonákat :)


Nagyon drukkolok!!!!!


Nekem vasárnap lenne ovulációm, dehát nálunk sajnos nem lehet természetes úton baba :(

2013. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3653/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Meli,nagyon szépen köszönjük a könyvet! :) Vica,nekem is lassan peteérés következik,izgulhatunk együtt!Kriszti,annyira nevettem azon hogy hajnal négyig szeretkeztetek :D...na nem azért mert nevetséges,de az azért nem semmi! :D Annyira örülnék ha baba lenne nálatok is!Képzeljétek,válaszoltam úgy 2 hete egy kérdésre clostival kapcsolatos volt,és mára már tudjuk hogy annak akinek válaszoltam..babát vár! :)) Gondoltam idecsábítok egy-két új tagot akik szintén ilyen pozitivan gondolkodnak a dolgokról mint mi!Elég jól elbeszélgetünk ott is.Lányok,figyelem a történéseket nagyon,és izgulok értetek! Puszi mindenkinek! :))Livi
2013. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3654/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina, én felpontoztalak! :-) Engem is lepontoznak, pedig én is szoktam válaszolni, és csak azokre emikor normálisat tudok, ha olyan a véleményem azt már priviben írom, a pontozás miatt.

Akit zavar, az amikor feljön ide, nyomjon minden alkalommal legalább azon az oldalon mindenkinek egy zöld kezecskét, és így majd lassan felpontozódunk!

Meli, köszi a könyvet!

Oksi, én is szoktam másokat csábítgatni, tényleg az a jó ha sokan vagyunk :-)

Krisztikém, nagyon izgulok érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3655/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Meli, köszi a könyvet!!!!!!!!!!!!! Én feltétlenül elolvasom!!!!!!!!!!!!!! És Szilvike, de jóóóóóóóóó nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy irigyellek!!!!!!!!!!!!!!!

Holnap otthon.... Tudom, nem mindig rózsaszín buborékban telik az eleje, de akkor is nagyon irigy vagyok!!!!!!!!!! Puszi! Irszi

2013. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3656/9202 anonim ***** válasza:
72%

Szép reggelt mindenkinek!


[link]


Itt a 3 tesztem,ma ellöttem az útolsót ami itthon volt.

Mostmár bizom benne,hogy mi9nden rendben lesz és május 6dikán megyek a dokimhoz.


Lilla ma tesztelsz ujból?

Meli köszönjük a könyvet.

Irszi neked meg a felpontozást. :)

Szilviéknek,de jó ma mehetnek haza. :)

Livi , Vica hajrá, remélem ti is babásodtok!

Most megyek!

Gina

2013. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3657/9202 A kérdező kommentje:
Gina milyen szep a teszted :-)Tuti minden rendben lesz :-))gratula hozza!Olyan sokara mesz a dokihoz?Meli koszonjuk a komyvet meg az infokat Szilvusrol es a Kishercegnorol :-))Livi hajra drukkolok :-)Hat ja jo sokqig szeretkeztunk ovatosan ...igazi kejmamor volt :-D csak tegnap emiatt majd osszeestem a faradsagtol :-\:-D delutan aludtam is 2 orat!:-))Lilla hol a teszted?Kerjuk a kepet!:-) Irszikem pusszantalak :-) Kicsit szomi vagyok am...de csak kicsit.Tegnap delutan a bugyimon barna maszat...aztan beraktam egy tampont...csak a kulso reszen van de barnas-piros maszat :-( ugyh.nincs baba...nem tom hetfon elmenjek-e azert a dokihoz...ahoz kepest h.megvastagodott a.mehnyalkahartyam vadabb mensire szamitottam...majd meglatom mennyire verzek hetfon. A colstit is el kell kezdenem lassan...csak jojjon meg normalisan.Mindegy ez van Csajok...fajdogal a hasam.Ezek a lepontozasok meg ne idesesitsenek Csajok titeket...aki ilyen kicsinyes h.lepontozgat igy jart !En a csaknem egy ev alatt miota itt vagyok kb.5 kerdesre valaszoltam akkor is kb.annyit h.gratulalok :-)azt se tudom hol kell megnezni h.hany ponton allok.De sztem nem jelent semmit.se.:-).foleg nekunk mert itt vagyunk egymasnak :-)) Puszikak Mindenkinek Csajok!<3
2013. ápr. 6. 09:43
 3658/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti sajnálom,hogy barnázol,de azért menj el a doki bácsidhoz és nézzen meg hétfőn.

Igen csak a 9dik héten akarok menni,mert a kisfiamnál is a 10diken voltam. Tudod sok olyat hallottam,hogy el ment az orvoshoz 5-6 hét körül és ahogy a doki meg vizsgálta, el ment a baba. én bizom benne,hogy minden rendben van és az én kis babóm rendben fejlödik odabenn.

Lilla várjuk a teszet. :)

Én meg mindjárt kész vagyok a húsi levesel és kezdem sütni a rántott húsit!

Szép hétvégét !

Gina

2013. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3659/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok, Vica vagyok!

Gina meglepő, hogy ilyen sokára mész csak dokihoz, én aggódnék hogy jó helyen van-e, fejlődik-e, sőt nekem mondták hogy ajánlatos pozitív teszt után 2 héttel menni orvoshoz. De biztos minden oké lesz nálad:)


Meli, hogy vagy? Jobb egy kicsit?

Kriszti, nem lehet hogy a barnázás beágyazódás jele? Én drukkolok.

Nekem ilyen a hőm. Most vagy megvolt az ovu, vagy most jön már nem tudom

[link]


Holnapi napból remélem kiderül

2013. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3660/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ez nagyon úgy néz ki, hogy 17-én csütörtökön megvolt az ovud. szépen emelkedik a hőd napról-napra.

Szerintem már megvolt :)


Még mindig össze vagyok zavarodva és egyik percben azt gondolom, hogy tovább küzdök, másik percben kiborulok és feladtam máris.

Szóval még nem tudom, hogy mi lesz, de még küzdök a lelkemmel :(


Meli

2013. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!