Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3431/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nekem se, ezért is mondom hogy tuti megjön


Vica voltam

2013. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3432/9202 anonim ***** válasza:
57%
Végre megjött, jöhet az új ciklus:))
2013. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3433/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli ne stresszelj minden rendben lesz. Jol meg tapadtak a babók.

Szilvi mondogasd Lilikének,hogy mostmár nagyon várja mindenki és jöjjön,mert otthon együtt várjátok majd a locsolokat. :)

Kriszti ne add fel ameddig nem jön meg ,van remény.

Vica új hónap uj remény, én érzem hogy hamarossan babás leszel.

Irisz neked már közelebb van a kedd,mint nekem a 31dike.

Én is reménykedem,hogy apa jol be tankolt és két csíkos lesz a tesztem húsvétkor.

Lilla mi vagyunk a soron,nekem 17dikén volt ovum és el is kaptam apát egy nagy hancurra . :) Mondjuk elötte valo napokban is,de még ma este is hátha az kell,hogy össze jöjjön. :)

Lívia üdv a csapatban, mielöbbi babásodást kívánok neked is!

Szép napot mindenkinek!

Gina

2013. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3434/9202 anonim ***** válasza:
64%

Gina, drukkolok, ma is kapd el apát!!!!

Meli

2013. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3435/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,köszönöm a kedves fogadtatást,nekem még pár dolgot el kell olvasnom rólatok hogy képben legyek azzal kapcsolatban hogy ki kicsoda.De nagyon jó kis pozitív csapatba csöppentem :) Jelenleg én a 17. ciklusnapon tartok nem sokkal a peteérés után a 2.clostys hónapban,elsőnél férjem beteg volt,nem volt ereje semmihez,úgyhogy sztem azt nem is nézem.Nagyon jó volt olvasni a sikertörténeteket és jól esik a biztatás is itt mindenkinek.Puszi Livi :)
2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3436/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Livi! :-) Akkor hajrá, itt lesz az igazi nagy lehetőség!!!!! Drukkolunk neked nagyon!!!!!!!!!!!!! A closti egy barátnőmnek 2 fiúcskát hozott, 2 év különbséggel, az ő barátnőjének pedig egy lányt!

Egy másik barátnőm pedig az első closty mentes hónapban fogant meg egy kislánnyal (aki már azóta nagylány :-)

Vica, szuper optimista csaj vagy, ezt szeretem! Irigyellek;-)

Krisztike, jót röhögnék azért ha még egy hét múlva sem jönne meg, majd tesztelnél még egyet, és kiverné a szemed a második csík:-)

Addig jó, amíg nem jön meg. Lehet hogy csigalassúsággal érett meg az a kis galád!

Ekkora szívás pedig nem lehet hogy nem repedt meg és kimarad egy mensid, ezt már én is eljátszottam a műtét előtt, úgyhogy ez nem ismétlődhet meg mással!!!!!!!

Szilvike, ez annyira fantasztikus, és egyben hihetetlen is hogy erre készülünk!!!!! Tettél be olvasnivalót? Kis papucskát? :-))))))))))))) Annyira brutális hogy lassan megszületik ez a lányka!!!!!! :-)

Meli, ne foglalkozz vele hogy mit érzel és mit nem, csak pihizz!!!!!!! Nem fog megjönni, ne viccelj!!!! Hiszen anyuci vagy, kismama vagy!!!!!!!!!!!!! Tuti ugyanúgy szivat a tested mint minket, nekünk nincs a pociban senki és állandóan érzünk mindenfélét, neked pedig két csöpp kis gyönyörűség is ott van, és nem érzel semmit! Kis huncutok!!!!!!!!!!!!!!!

Kini, köszi szépen!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Akkor te 3-4 napig is pecsételtél, és 3 nap múlva teszteltél, vagy már előtte is????? Mennyire volt erős a csíkod? Hány napot húztál rá a teszttel?

Nekem ma délben sötétvörös volt, azt hittem itt a vége, és elönt, de azóta semmi.

Egész nap nagyon kevés volt, és nekem is világosbarna, néha szinte sárgás, olyan halvány vagy kevés, vagy nem tudom.

A hasam szurkál, néha egyik -másik petefészke, néha a méhem hol itt, hol ott.

Nem finom, inkább igazi fájdalom, néha elég kellemetlen. Persze imádom :-)

Ha 22 napos ciklussal számolok, akkor holnap után (csütörtök) van a sírás, de remélem nem lesz :-)

Ha normális ciklus, akkor kedd.

Teljesen kivagyok :-)

Én lehet hogy most 2 naponta nézegetni fogom viszont lányok...... :-)

Csak nem tudom mikortól :-))))))))))))))))))

Annyira jó lenne tudni, mert ha pozitív lenne, akkor gyorsan kellene 2*2 Utro, így viszont csak napi 1-et merek :nincs is több- használni, mert ha mégis meg akarna jönni, akkor az Utrotól nem tud, és bekeverni sem szeretnék.....

Meli, te milyen ügyes csaj vagy hogy ilyen hősiesen bírod!!!!!!!!!

Mikor kell visszamenned? Vérvétel lesz az első????? Irszi

2013. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3437/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszi! :) Irszi,te milyen gyógyszert szedsz most?Ilyen szempontból még tanuló vagyok! :)
2013. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3438/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, utro mellett megjön rendesen a mensi ha nincs baba. Csak akkor nem jön meg, ha terhesség áll fenn. Tapasztalatból és mások tapasztalataiból tudom:)

Azért hidd el nem vagyok én ilyen erős, de nem tudok sajnos mit csinálni ha megjön, első nap totális elkeseredés mindig, aztán újra talpra állok, mert talpra kell. Ha eddig küzdöttem nem adhatom fel.

5. naptól újra closti következik és a következő hónapban is, remélem sikerülni fog, mert néha már kezdem feladni, az elmúlt 5 évem csak erről szól. Teherbeeséssel küzdeni, aztán terhesség-vetélés, terhesség-vetélés és újra sikertelenség...Nem tudom néha mit gondoljak. Úgy érzem mintha a közvetlen környezetembe élők, barátok, ismerősök, családtagok mind ezt várják, naa mikor lesz már gyerek? és csöppet sem foglalkoznak a fájdalmammal, a drága kicsi fiunk elvesztésével, ők nem értik hogy mit érez ilyenkor egy anya, csak hogy mikor lesz már a következő mert xy-nak is sikerült a családba. Na és? Mit csináljak, lőjjem fejbe magam? Ez nem verseny...Nem tudsz úgy kimenni az utcára hogy ne botlanál be valakibe aki megkérdi, még nem lesz baba? Nehéz egyszerűen nehéz...

Bocsánat hogy kiöntöttem most nektek ide a fájdalmam, érzéseim, de tudom, hogy ti megértitek, ti mindig mindenkit megértetek, és hálás vagyok ezért...


Vica

2013. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3439/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Vica!Igen tudom miről beszélsz :( 3 éve én is azon agyalok hogy miért?? Másnak meg miért mikor nem is bánik vele úgy ahogy kellene...de aztán erőt veszek és csinálom tovább,és igen az első nap a legszarabb amikor megjön...Fel a fejjel! :)
2013. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3440/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam bocs! :)
2013. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!