Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3391/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, teljesen megértelek, igazad van, ráérsz a teszttel. Én is később fogok, mert a múlt hónapba nagyon megszívtam sajnos.

Tegnap leesett a hőm, azt hittem megjön, de reggelre felment újra és tegnap este erős nyilalgatásokat éreztem egyhuzamba a bal oldalamon:)


Ilyen a hőm, tudom sokan nem értetek hozzá, de hátha valaki mégis:)

[link]

2013. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3392/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam:)
2013. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3393/9202 A kérdező kommentje:
Vica ez fantasztikus mert ugy tudom h.olyankor beagyazodas van!Hidd el h.most babas leszel!Azert is mert erezted a szurkakat :-)igy a ketto egyutt nagyon eselyes!!:-)Drukkolok!:-)
2013. márc. 16. 13:54
 3394/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, Vica, ti terhesek vagytok, ez tuti!!!!!!!!!

Igen Krisztike, Te is!!!!!!!!!!!! Figyeld majd meg!

Vica tuti, a hője tankönyvi, és nálunk (bocs csajok, de most azt írom hogy sajnos, mert ebből a szempontból sajnálom magunkat régieket -és NEM tőletek újaktól sajnálom a babát!!!!!)) az a tendencia, hogy aki csatlakozik hozzánk, annak pár hónapon belül a kezében lesz a pozitív tesztje!!!!!!

Szóval Vica, fogadni mernék :-DDDDDDDDDDDDD

Krisztike, ha azt érzed mintha égne belül az alhasad, hát én bizony arra is azt mondom hogy beágyazódás!!!!!

És jó hogy emlékeztetsz hogy Szilvusnak nem volt cicitünete, mert a cicijeim nekem sem túl aktívak.........

CSajok, biztosan mindketten kismamák vagytok, és pár nap múlva már ti is boldogan írjátok nekünk a jó híreket!!!!!!!!!

Én híve vagyok a nyári szülésnek, mindig azt képzeltem hogy nyáron szülök (időre...), de bevallom rettentő boldog lennék ha karácsonykor foghatnám legelőször a kezembe az én drága kis kincsem!

Szilvi, ez a mi kis Lilikénk egy fantasztikus jó kislány már most is!!!!!!!!!!!!!!! Minden a terv szerint :-) 23.-ára vagy kiírva?

Imádom március végét!!!!!!!!!!!!! :-)

Ha óvónénit keresnek majd a kertvárosi oviba Tatán, és nem baj hogy már nagyon szeretne szülni (de visszavennék...), szólj:-)

Én Tb.-n dolgozom, de mivel ide költöztünk, jó lenne átjönni, de eredetileg valahogy a GYED után gondoltam.

Kivagyok ezektől a munkahelyi dolgoktól, nem tudom hogy ti hogy vagytok vele....

Nagyon izgalmas lehet ez az utolsó pár nap, gondolom a természet azért felkészíti az anyákat, hiába félsz a szüléstől de már jó lenne ha kint ficánkolna a drága és nem odabenn....

Gina, már megint elfelejtettem hogy mit írtál, mindjárt megnézem :-)

Én csak a furaságokat érzem a hasamban, de fogalmam sincs tényleg hogy volt-e ovum, ha volt akkor mikor, vagy csak a kontrasztanyagot érzem, vagy csak azt hogy megpiszkáltak... Mindenesetre vicces volt hogy azt mondta a dokim, akár spontán is összejöhetne.... Ha-ha.....

Úgy legyen! :-D Szóval bízom benne én is, és most én sem tesztelek, mert... mert nem.

Ügyes vagy te is Kriszti hogy még ilyen jól bírod!

Meli, gondolunk ám rátok!!!!!!!!!!!!!! :-) Pihizz csak! Irszi

2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3395/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!!!!!


De jó olvasni Titeket! Hajrá mindenkinek!!!!

Vica, ez a görbe nagyon biztató :)


Képzeljétek, péntek hajnali kettőkor nagyon vártam, hátha érzem, ahogy odatapad az egyik babám a méhemhez, de semmit sem érzetem. Aztán 4-kor is lestem, figyeltem, de semmi :(


Aztán pénteken délelőtt elkezdődött valami fura érzés a hasikómban. A bal felén és jobb felén is a méhemnek kb. érzésre 3cm távolságra egymástól ilyen nyilalgatós féle érzés volt, mert fájt a méhem olyan mensisen.


Éjjel nem tudok aludni, mert nem mertem oldalt feküdni, nehogy felmásszanak a petevezetőmbe a kicsik. DE hanyatt meg nem tudok aludni, úgyhogy kész vagyok már.


Iszonyatosan fáj a vesém :( nagyon szenvedek tőle :(


Ma is egész nap éreztem a méhemet. Ülni nem tudok, mert valahogy iszonyat fáj olyankor a méhem. Úgyhogy félülő helyzetben pihizek is, de persze óvatosan azért teszek-veszek is, mert kell a vérkeringés a beágyazódáshoz.


Kíváncsi vagyok nagyon, hogy sikerül-e beágyazódnia. elvileg hétfő estére már bent kell lenniük :)


Nagyon-nagyon izgalmas ez lányok :)


Meli

2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3396/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina, megnéztem! Akkor most akcióidő van :-)

Szorítok nagyon!

Én mindig is kislány párti voltam, de az utóbbi pár évben esküszöm nektek hogy nem tudnék választani ha lenne rá lehetőségem hogy milyen nemű babát szeretnék inkább!

Nálunk most szinte minden ismerősnek, rokonnak kisfia van, így látom hogy milyen szuperül lehet őket öltöztetni, imádok velük babázni. Az oviban is pár éve inkább a fiúk vannak értem oda jobban (a nagycsoportosok, édesek mert szinte mindegyik szerelmes belém, bújnak mint valami kismacskák egész nap). Viszont rengeteg kislány cuccot kaptunk, több zsák javarészt rózsaszín örökölt ruhánk van. Bár kiválogattam amik nekem kellenek, de a fiúruhákat mind továbbajándékoztam a 2 kisfiús barátnőmnek, és megbeszéltük hogy ő meg majd nekem adja vissza amit a fiai kinőttek. Végül is most akkor egy csomó fiú cuccot fogok kapni :-) Nagyon jó nekem :-)

Én az ikrekkel is ellenék, abban csak az a gondolat rémiszt meg, hogy picit korábban jönnek, és ez miatt az elején esetleg pár napot külön kéne töltenünk, ami sem a szoptatás, sem más miatt nem lenne jó.

Illetve rettenetesen szeretném átélni a szülés élményét, és az ikrekkel általában (főleg itthon) császározzák a kismamákat. Bár természetesen a baba/ babák érdekei az elsők :-)

Szóval nekem minden mindegy, csak egészséges, szép és okos legyen! :-) Irszi

2013. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3397/9202 anonim ***** válasza:
57%

Persze ha kislányom lenne, azt imádnám, és mindig csodagyönyörűen lenne megcsinálva a szép kis haja :-)))))))))

És egész nap babáznánk, meg vennék neki rózsaszínű Duplót (hercegnőset), ha nagyobb lenne akkor meg Barbiznánk!

Ha kisfiam lenne, akkor meg halakat vagy dzsungelt festenék a szobája falára, és rengeteget építő kockáznánk, meg ásnánk a kertben! A kislányommal meg virágokat ültetnénk :-) Jajj, olyan fantasztikus érzés álmodozni lányok!!!!!!!!!!

Senki nem nézte meg a behavazott kertünket???:-(((((((((

Meli, de jó hogy írtál!!!!!!!!!!

Izgi lehet nagyon! Hű micsoda felelősség! Pihenni is, és picit mocorogni hogy ha azt is kell! :-)

Ez annyira fantasztikus!!!!!!!!!! Hidd el, mindkét gyönyörű babád beágyazódott a méhedbe, az lesz a kis lakásuk a következő nyolc és fél hónapban!!!!!

Milyen jól ellesznek ők ott ketten!:-)

Illetve elvannak :-)

Fantasztikus dolog lehet ha az embernek van egy ikertestvére!!!!!!!!!!!!!!!! Vagy ha ikergyerekei vannak valakinek!!!!!!!! Olyan nagyon jó neked Meli!!!!!!! :-))))))))

Köszönjük hogy mindent leírsz nekünk!!!!

Azt a doki mondta hogy ne feküdj oldalra? Mert egyszer olvastam hogy a lombikosokat direkt oldalt fektetik pár napig. Nehéz hogy legyen okos az ember, de hidd el, azok a picikék nagyon jól tudják hogy mit kell csinálniuk!!!!!!!!! Puszi! Irszi

2013. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3398/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi Kriszti! :) Kicsit el szégyeltem magam,hogy el irtam. De azon ,hogy a párod " tenyész bika" jót nevettem.:)

Meli örülünk,hogy minden rendben van veletek, mikor kell vizsgálatra menned?

Irisz rajta vagyunk apával kétnaponta az ügyön. :)

Remélem nekem is hamarossan lesz pozitiv tesztem.

Lányok itt nem sokára keresztelő lesz mert mindig kiöntök valamit. :)

Ki merröl ír?

Én Csongrád megyéböl.

Gina

2013. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3399/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi, nagyon aranyos vagy hogy biztatsz, csak a múlt hónapban is csodaszép görbém volt, mégis megjött így én majd csak a pozitív tesztnek hiszek:)

Meli, drukkolok hogy beágyazódjanak, én is nyilalgatást érzek, mi lesz ebből:)))

2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3400/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Irszi jaj de jo volt olvasni teged vegre megeredt a.nyelved :-).imadom :-)) Meli de jo hog irod h.mi a helyzet...akkor te igy erzed a beagyazodast!!:-)Nagyon nagyon izgalmas :-))Gina en Nogradbol irok most.Jovo heten meg Budapestrol :-)ott dolgozom es lakom a Szerelmemmel.:-)Most welnessezek Anyaeknal :-D:-Dimadom :-) Irszikem olyan cukimano vagy h.ezt irod!hogy babas vagyok en is :-) <3 hat majd kiderul.Ma nem volt mindjart megjon erzes...csak mst kezdodott kb.fel oraja...de nem szeretem ezt az erzest!!:-\ Lehet h.holnap reggelre meg is jon...de lehet h.megkegyelmez mar nekem a sors meg a Joisten es picibaba van a pocakomba :-) olyan ez a mindjart megjon erzes hogy nem rogton jon meg hanem hamarosan...de egyaltalan nem aranyos velem a testem...ha meg akar jonni akkor megjohetne mar gyorsan h.ne remeljek h meg baba van akkor valami tortenhetne "MELLesleg" vagy nem tom.De mindig en is nyugtatom magam h.Szilvusnak sem volt :-) Gina nem baj cuki vagy h.elirtad :-))mi jot tudunk nevetni magunkon meg a masikon de abszolut nem.rossz hanem a leheto legjobb ertelemben :-)) Pl.nagyon gyakori h.ha Szilvusnak irok valamit akkor elirom a szavakat es jot rohogunk mert h*lyesegek jonnek ki :-D:-D Irszikem en nagyon szeretnem h.most nektek is szepen osszejojjon a babucka annyira megerdemlitek szegeny.Parod is h.mennyi vizsgalaton es antibiotikumon van tul!Nagyon megerdemlitek mar!Drukkolok h.sieruljon nektek is tudod!:-)Mindenkire sokat gondolok Csajok jok legyetrk aztan drukkoljatok h.a babicka bepreselodjon a mehnyalkahartyamba :-D
2013. márc. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!