Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3381/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szegény macska, ki sem látszik a hóból :-)

De aranyos, nem nagyon akar bent lenni. Alszik pár órát, aztán kéretszkedik ki.

2013. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3382/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, nem is válaszoltam, bocs!

H A végre jó lesz a férjem eredménye és az andrológus (dr Kopa Zsolt) az utunkra bocsájt minket, akkor először 1-2 hónapot csak stimulálunk (7 db Merional szurit jelent), és ha nem jön össze, akkor inszemezünk.

Én úgy képzelem, hogy egy hónap Merional, aztán egy hónap szünet -ha hat a Merional a következő hónapban is, csak akkor. Aztán egy újabb hónap Merional, megint egy hónap szünet, és utána az inszem. De mejd a doki megmondja hogy hogy legyen, mi rábízzuk magunkat.

Persze az lenne a legjobb ha ezek a hü...e fura fájdalmak a készülődő babától lennének.....

Irszi

2013. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3383/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lányok!

Egyben vagyok még,Lili meg se mozdul...

De ha gáz van,akkor be tudunk sétálni mert elvileg közel vagyunk a kórházhoz!!!

Irszi!

A mártirokon lakunk a szent borbála tér mögött:)

Nem elsz baj,de a mentő sajnos nagyon nehezen jár:S

Ha van valami azonnal irok mielött indulunk,de sztem nem lesz gond...

18-ig tilalom van a városba sajnos,se ki,se be:S

el vagyunk zárva:)

Nagyon gáz a helyzet,se busz se vonat nem megy:S

Szilvi

2013. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3384/9202 A kérdező kommentje:
De jo Szilvi h.egyben vagytok :-) es kozel a korhaz.megnyugodtam. :-) allandoan ratok gondoltam de most mar megnyugszok. :-) Irszikem remelem en is h azert fajdogalsz mert ott a babuci :-) Hanyadik dpon vagy?Neken elkezdett fajdogalni kisse mensisen a hasam ...meg a derekam is picit :-( ennek annyira nem orulok...remeleni tudom csak h.ez a megjonerzes csak erzes marad.Ez van.De orulok Stilvus h.jol vagytok!!Irszikem hat igen itt nalunk Nograd megyeben is tombolt...de nincs nagy ho szerencsere...mar sut a nap es kitisztult az eg is :-)
2013. márc. 15. 14:05
 3385/9202 A kérdező kommentje:
Stilvus :-D:-D:-D:-D:-D
2013. márc. 15. 14:07
 3386/9202 anonim ***** válasza:
57%

Örülök Szilvi hogy egyben vagy! Lilike jól kialussza magát, rákészül a megszületésre biztos! :-)

Valahogy éreztem hogy nem laktok messze a kórháztól :-) Tőlünk tovább tartana a besétálás :-) Tata kertvárosban lakunk.

Ennyire durva a helyzet? Gondolják hogy hat után jobb lesz?????? Vagy úgy értetted hogy még 3 napig se ki -se be????????? Képzeld, az élményfürdő is be van zárva, ki sem nyitnak holnap sem.

Fogalmam sincs hogy hányadik dpo, ebben a hónapban csak a ciklusnapokat számolom: ma vagyok a 17. ciklusnapon.

Ha ilyen rövidke ciklusokkal számolok mint amilyenek mostanában, akkor jövőhét csütörtök -péntek körül kéne megjönnie.

Ha normálissal, akkor a következő hét kedden.

Már jó pár napja fájnak a melleim, úgyhogy elvileg ez már a második két hét, tehát elvileg akár egy hete is túl lehetek a tüszőrepin.

Ha péntekig nem jön majd meg, az mindenképp jót jelent!

Hát igen, a derékfájás nem valami biztató, de ki tudja. Reménykedem benne hogy nálad is eredményes volt az átjárhatósági, és hipp-hopp itt az a baba!

Irszi

2013. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3387/9202 anonim ***** válasza:
57%

18.-ig,tehát hétfőig!

De Lili nem igen óhajt kijönni,bár lehet jobb is,mert az is lehet hogy tele a szülészet a front miatt:S

Sztem mi kihuzzuk:)

Ma mondtam a férjemnek,hogy milyen jó dátum lenne:2013.03.23.:)

Jövö szombatra vagyok kiírva!

Irszikém!

Ott nőttem fel és ott éltem a gyerekkorom nagy részét:)

Sajnos most adtuk el a házat abból lett nekünk saját lakás:)

Tata kertvárosban,a Mátyás K utcában:)

Nagyon szerettem azt a házat,sajnálom is:(

De a saját lakás most többet ért,igy nem sajnálhatom....

Nagyszüleim háza volt,keresztanyám ott melozik a kertvárosi oviban már vagy 30 éve:)

Kriszti!

Nekem is fájt a hasam és a derekam is!

Minden percben azt hittem megjön,de még akkoris,mikor már tudtam hogy ott a baba:)

Jó pár hétig sajnos....

Aztán elmult,de most ujra ez az érzés van,csak jó lenne ha rendszereződne és 5 percenként fájna ugy 40 mp-ig:)))

Akkor már tudnám hogy beindult valami:)

Szilvi

2013. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3388/9202 A kérdező kommentje:
Szilvi :-)))) remelem nem kell mar sokat varnod h.meg lasd Lilikeneket :-) tudom h.jo lenne mar ha kibujna de meg maradnia kell :-)Irszi hat sok minden lehet...neked is nekem is...remeljuk baba mindkettonknek :-DSzilvus vissza olvastam mindent arrol amikor babas lettel a mai napon olvasgattam :-))) mindenre igy jobban emlekszem :-)) es igen neked is volt olyan erzes h.megjovos...csk ugye ez becsapos mert vagy tenyleg megjon vagy nem :-)de jo volt olvasgatni h.miket ereztel akkoriban :-).en mar most ugy meg vagyok hatodva Csajok h.Szilvusunk mindjart szulni fog iszonyatosan boldogsagosssssag :-)))Nekem olyan most h.kicsit megjon erzes...forrosag az alhasamban...de kevesbe mint delutan...holnap lesz a nagy nap a 44.ciklusnap....amikor nem kellene megjonnie :-)Ja.Szilvi.es olyan jo h.neked nem fajt a cicid es nem volt erzekeny az elejen :-Dmert nekem meg se mukkanak a cickoim :-)na holnap kiderul.puszikak Csajok almodjatok szepeket es babakat!!!<3<3
2013. márc. 15. 22:39
 3389/9202 anonim ***** válasza:

Szaisztok!


Szilvi kitartás,már nemsokára eljön a nagy nap.:)

Kriszti te mikorra vagy kiirva?

Kini mikor tesztelsz?:)

Igen én is lány párti lennék,de kicsi az esély,mert a párom családjában is mindenhol fiu van.

De nem bánnám, én azt ha fiú is lenne csak lenne és egészséges,mert akkor ruhára nem lenne gondunk. :)

Most kétnaponta akciózunk apával,remélem lesz két csikos tesztem április elején. :)

További szép napot mindenkinek. :)

Gina

2013. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3390/9202 A kérdező kommentje:
:-DSziasztok!Gina Kini a babas es nem en :-)En vagyok a Kriszti es aki egy "K"betuvel irja ala a hozzaszolasat o pedig Kini :-)Ezert keverhetted ossze.En nem szoktam alairni mert en vagyok a kerdezo :-)De olyan jo volt elolvasni azt a mondatot h.mikorra vagyok kiirva :-DHirtelen azt hittem lemaradtam valamirol es babat varok es nem is tudom mikorra vagyo kiirva :-)meg csak most ebredtem konnyu volt osszezavarni :-D En nem tesztelek most Gina amig el nem marad a mensim mert folyton teszteltem egy idobem es megjott...megjott elotte akkor is ha nem teszteltem...de most kivarom.Nem leszek turelmetlen.Volt egy hsg :-\ februarban a ciklusom elejen es egy dominans tuszom ami 29-30.cn-on repedhetett meg.Azert varok meg mert a lutealis szerint ugye csak most a mai napon telik le a 14.nap.Egyenlore nincs mensi ez a 44.ciklusnap ma nem kell h.megjojjon.De ha meg 2 napig nem jon meg csak akkor tesztelek egyet mert ugye 2 nap ide vagy oda mindig belefer sajna.Ugyh.most kell drukkolni nekem h.ne jojjon meg es mivel most mar szepen nyitva van a jobb petevezetom es a jobb oldalon volt a tuszocskem van is eselyem mert eddig februarban volt 4 eve hogy nem estem teherbe egyszer sem.Ugyh.most legalabb van ra esely.50%.Csak ez az esely nem feltetlenul ennyi olvastam valahol h.egeszseges paroknal ahol minden rendben van ott is csak 30% esely van havonta...na mindegy nekem 1% is eleg :-D 1 gyoztes sperma es ok :-)A Parom egyebkent tenyeszbika :-D tokeletesek a spermai...csak en voltam lezarva. Na de most mar nem.Igy ha most nem sikerul csak 1-2-3 honap mulva akkor is jo :-)de mar legalabb lehetseges.Van a bal petefeszkemben pco arra szedem a metformint.Ha nem lesz baba akkor meglaparoznak es kitakaritanak remelhetoleg es akkor lesz baba.De erre nem lesz szukseg remelem :-)Gina szurkolok nektek huncutkodjatok ovukor minden nap!:-)Aprilis elejen meg meg lesz a pozi teszted!:-)Csajok babasodjunk nehogy nyaron szuljunk:-) akkor nagyon meleg van.:-DNa megyek reggelizni!:-)
2013. márc. 16. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!