Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3371/9202 anonim ***** válasza:
57%

Melii, úgy örülök, minden rendben lesz meglátod!!!!!

Nekem ma ilyen a görbém

[link]


Elvileg a 9. dpo-n vagyok:)))

2013. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3372/9202 anonim ***** válasza:
57%
Bocsi, Vica voltam:)
2013. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3373/9202 A kérdező kommentje:
Melikem olyan jo h.irtal h.mi a helyzet!!:-)de tenyleg pihenj es akkor nem lesz semmi baj!Kisbabak a pocodban:-)))) jajj de jo!!:-)
2013. márc. 14. 14:26
 3374/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ez szuper görbe, nagyon baba-gyanús :) Tesztelj majd!!!!

Meli

2013. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3375/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica, izgulok érted nagyon, tényleg szép a görbéd!!!!!!!! Nekem mindig olyan fűrészfogas volt, de hát az ovu hiánya miatt -gondolom.

Krisztike, nagyon izgalmas ez a két nap!!!!!!!! Jó hogy álmosabb vagy és a pocikád is produkálja magát, ebből még akármi is lehet!

Nekem ez az álomkór valahogy úgy van, hogy én állandóan álmos vagyok!!!!!!!!!! :-)

Nálam az a durva, ha délután alszom. Na, akkor tuti van valami! :-)

Egyenlőre nem érzek késztetést a délutáni szunyókálásra.

Meli! Olyan izgalmas lehet tényleg egy testben hármn lenni!!!!!! És hogy pontosan megmondták hogy mikor ágyazódnak be.... Nem is értem! Durva!

Én is csatlakozom a ne agyalj kijelentéshez, de minden érzésed érdekel!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy lehet-e érezni a beágyazódást, mert ha valaki, akkor te hitelt érdemlően meg fogod tudni mondani!

És bármit érzel, az mindig csak jó lehet!!!!!!! HA most a pocid rendetlenkedik, azt azért érzed, mert fészkelődnek a babáid! :-)

Tényleg, mennyit pihenhettél utána? És milyen volt? Le sem írtad! Ugye nem siklottam el felette??????????????

A husit és a vizet ki kell bírni! Sok makaróni, fasírt, sali natúr húskockákkal, az elég kibírható. Muszáj!

Egy kismama nem lehet beteg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én nagyon szeretnék már pozitívat tesztelni, de a hasamat sajnos ismerem (de azért meg kell hagyni, nagyon hitelen csinálja), a melleim viszont nem igen változtak. NEkem a két külső oldaluk szokott fájogatni a 2. két hétben, az megvan, de semmi extra.

NA majd -talán- áprilisban............. Remélem ki tudjuk fizetni a stimut, és nem csúszunk megint!

Szilvike! Hányadik hét????? Ez a nagy havazás be szokta indítani a szüléseket, jól tudom????????????????????

Annyira nagyon izgulok érted!!!!!!!!!!

Istenem, olyan jó lesz ha Meli ír majd hogy Szilvi már a kórházban, 3 ujjnyira van kitágulva..... :-DDDDDDDDDDDDDDDD

Veled vagyunk minden pillanatban gondolatban!!!! Irszi

2013. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3376/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!:-)Hogy milyen kaka ido van!:-\ De azert en vidam vagyok :-D Melikenk hasaban babucik vannak es tok jooo :-)) Meli azt mondtak ma este fognak beagyazodni,igaz?Ejjel! :-))Jujjj de izgis!Irj nekunk mindig h.mit erzel!!Szilvus ugye meg egyben vagytok biztonsagban otthon?!Remelem mert hoakadalyok vannak es balesetek Lilike csak ezt a par napot birja ki ha jonni akar h.szaraz utban menjetek szulni nagyon veszelyes most.Mi se megyunk sehova itthon melegedunk es pihizunk :-) Utana megint jon a tavasz ugyh.minden jo lesz :-)Nem erzek semmit :-) azon kivul h.asitozom tovabbra is ...de betudom az idojarasnak.Ugyh.tenyleg semmi a hasszurka meg olyan mintha nem is lenne mert mindig van.:-D Se cici se.semmi.Inkabb lapitok most.Holnap nem kell megjonnie a mensimnek...ahhh hogy fogom kibirni ...:-))) ahogy kozeledik a nem vart egyre nehezebb minden perc es ora.Ilyenkor mar azt szoktam mondani h.ha nem sikerult akkor jojjon meg most rogton ne izgulkak annyit :-D Pihizzetek Csajok ezen a jo hosszu hetvegen :-D
2013. márc. 15. 08:12
 3377/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok. Döbbenetes időjárás van, visszatért a tél. :-( Remélem nem marad sokáig.

Melike! Koncentrálj a babáidra, a beágyazódásra. Pihenj feküdj, minden rendben lesz! Veled maradnak, csak ne idegeskedj, vackold be magad egy jó könyvvel az ágyba, és ha teheted szolgáltasd ki magad. Ma nagyon fontos a nyugalom!!

Kriszti, Vica , Irszi rajtatok a világ szeme, alig várom, hogy írjátok a jó hírt!!Egymás után jöjjenek a bejegyzések:-D Nagyon drukkolok nektek:-)

Szilvi remélem én is, hogy Lili bírja pár napig, amíg ez a ronda idő van:-)

Irszike, neked milyen stimulációd lesz? Azt korábban írtad, hogy korábban Closty után szurit kaptál. Az jobb volt? Inszem lesz utána? Vagy csak stimulálnak, és spontán próbálkoztok majd egyenlőre? Ez csak legyen B terv(inszem), mert össze fog jönni neked is hamar! Hycosy szépen átmosott nagyobb az esély.

Szép napot Mindenkinek!

Lilla

2013. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3378/9202 A kérdező kommentje:
Igy van Lilla remeljuk hamarosan jovunk sorban a jo hirekkel:-)Szilvus irj valamit csak egy pontot.Nem reg mondtak a hir tv-ben h.egy no megszult az autopalyan...remelem egyben vagytok otthon nyugodtan Lilikevel!!idegesit h.nehogy most jojjon rad a szules.:-\ Drukkolok h.maradjon Lili amig elolvad a ho.:-)
2013. márc. 15. 11:21
 3379/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Szilvi! Én valahogy -nem tudom miért,de -dózsakertinek gondollak titeket, akkor viszont a rossz időben sincs gond, mert gyalog is közel van a kórház!

Van egy ismerősöm, őt sajnos ma délelőtt vitték be a mentősök Kertvárosból, úgyhogy legalább a mentő jár, ha bármi gáz van, akkor őket kell hívni, nem szabad elindulni!

Nálunk Tata minden irányból le van zárva, és ha jól hallottam, Tatabánya is. Vértesszőlős így megközelíthetetlen.

Kisbér, Oroszlány, Komárom is le van zárva.

De gondolom sok helyen hasonló a helyzet az országban!

Majd rakok fel képet csajok, hogy milyen itt a hóhelyzet!

Szilvike, mi van veletek?

Én tényleg úgy tudom hogy ilyenkor sok baba jön!!!!!!

Csajok, nagyon izgi, mindenki készülhet a pozitív tesztre!!!!!!!!!!! Kriszti.... ez a legrosszabb, az utolsó egy -két nap! Kitartás!!!!!!!!!!! Reméljük a türelem neked most két csíkot teremt!

A hycosinak állítólag nincs terápiás hatása, de azért én is azt gondolom, így könnyebb lesz az út, mer valamit biztos hogy mégis ér!

Az én hasam nonstop fájogat, hol így, hol úgy. A petefészkeim is, legritkább esetben pedig a méhem.

De épp azon gondolkodtam, hogy a kontrasztanyag ilyenkor a szabad hasüregbe ürül, ahonnan szép lassan felszívódik.

Az is lehet, hogy az ott pangó kevéske folyadékot érzem.

De remélem a babánkat!!!!!!!!!!!!!

Meli, hogy vagytok, édesem? Minden pillanatodra kíváncsiak vagyunk! Irszi

2013. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3380/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ez volt az előkert pár napja:

[link]

Most pedig ilyen:

[link]

A beton alapnál látszik a legjobban hogy mekkora a hó :-)

Irszi

2013. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!