Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3331/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na itt vagyok....

Elkészültünk a lakással,kiságy áll és a pelenkázó is:)

Még Lili ruháival állok hadilábon,de meg lesz az is.

Sokat keményedek és Lili is mocorog szinte egész nap...

Az arcom kezd puffadni:S

Már érzi a testem sztem hogy lassan lesz valami...

Már nem pisilek be:))))

Ez egy jo hir:D

Irszi!

Egy régi kérdésre válaszolva,használtam tiszi betétet,de mikor beteg lettem és a köhögéstől is bepisiltem,akkor bizoy rendes betétet is tettem be,mert tökre kellemetlen volt:S

Nekem ugy Lili rugta elég kellemesen a hugyholyagomat és szinte mindig bepisiltem:D

Tök gáz,de jokat röhögtünk a férjemmel,elmentünk boltba,hazafele már mondtam neki,hogy kajak bepisiltem:D

Ő jót nevetett,nekem annyira nem volt vicces:)

Kipróbáltam a málnalevél teát amit javasolnak szülés előtt,hogy izomlazitó stb....

Hát borzalmas,nem birom meginni:(

Remélem Irszikém,végre stimuzhattok,nayon drukkolok!!!!

Krisztikém pocijában már ott a babó:))Tuti és Vicának is nagyon szép a görbéje:)

Melusom!

Hétfőn irj vagy hivj,ki tudja meddig kell rostokolnom nst-n....

De imádkozom a kis lurkókért,tuti megmaradnak:))

Kini!

Mi van veled??Hogy bírod?Engem most már nem kinoz annyira a sav,lehet a lugos ásványviz is segitett:)

Jaaaaa Irszi!!

Képzeld el,hogy tavaly,husvétkor utaztunk le a párom szüleihez vidékre vonattal.

Ahogy ment a vonat láttunk egy csomó gólyát,mondtam is neki ez tuti egy jel:))

Az volt,rá 2 honapra babás lettem,nem hülyeség,ha valaki hisz benne:)))

Hajrá lányok,olvaslak benneteket,itt a tavasz,jönni fognak a babák,bujjatok össze sűrűn apával:)

Ha már én nem tudok:D:D:D:D

Pusziiiii

Szilvi

2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3332/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gina jobb is h.most a baranyhimlo miatt kihagytatok jobb ez igy!De itt vannak a golyak babasodni fogsz!:-):-DVica en sem ertek a hodhoz de remelem babad lesz!:-)Drukk!Szurkalodast en is erzek meg gorcsoket is most mindezeket a mehemnel...jajj de ez engem mindig becsap :-Dremelem neked nem szokott ilyen lenni es ez most a babat jelzi nalad!:-)Irszikem ugyik voltatok h.egymasnak estetek:-D jooo tejberizs en is imadom fincsi gyumolcsokkel is :-)Multheten vettem epret cukorba martogatva ettem jaj hogy en azt hogy imadom:-)A gyumolcsrol jutott eszembe :-)Szivuskam mar az is egy pozitiv dolog h.nem pisilsz be :-)) mi is csak rohognenk rajta :-D ki tudja lehet en is bepisilos kismama leszek :-DFantasztikus h.kesz vagytok a lakassal szurkoltam h.mikor irod hogy vegre kesz h.most mar pihizhess szepen!Juj nem sokara meglatod Lilikenket!!De jooo!Nalam ez a 39.cn es ha minden igaz akkor mist 44 napos ciklusom lesz ami nalam hosszabbnak szamit mint szokott de azert fel evente egyszer elofordult eddig is.Altalaban 35 nap koruli.Na puszi Csajok megyek szep napot!:-)
2013. márc. 11. 06:52
 3333/9202 anonim ***** válasza:
40%

SZIASZTOK CSAJOK!!!!


FÚÚÚÚÚÚÚÚ, MEGVAN MIND A HAT EMBRIÓCSKÁNK :)

A DOKI AZT MONDTA, HOGY VIGYÜK TOVÁBB ŐKET SZERDÁIG, ÉS AKKOR 5 NAPOSAN VISSZAKAPOK KÉT BABUST :)


CSAK KITARTSANAK MÉG ADDIG!!!


NAGYON DRUKKOLOK A KICSINYEIMNEK, KÉRLEK TI IS MIND NAGYON DRUKKOLJATOK!!!!


PUSZI!!!


Meli

2013. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3334/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon drukkolok Meli!!!! Szerdán akkor tutira mész vagy még addig telefonálni kell, hogy mi újság van?


K.

2013. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3335/9202 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondta a doki, hogy holnap már ne lecsizzek, szerdán kell hívni legközelebb reggel 8.30-kor, de én nem bírom idegekkel, tuti hogy holnap felhívom és megkérem nagyon szépen, hogy árulja el, mennyi embrióm van még.


Mert hát muszáj, hogy maradjon szerdára!!!!!!!


Ha minden jól megy, akkor szerdán visszakapom őket :)


Meli

2013. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3336/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jaj Meli, nagyon drukkolok hogy meglegyenek a babák:))) Olyan szépen megy eddig a dolog, menni fog, mennie kell!!!!!éééés ikres kismami leszel:))
2013. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3337/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica voltam:))) Nálam minden oké, a hőm változott egy picit lejjebb ment, de azt beágyazódásnak veszem:)))

[link]

2013. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3338/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli szerdáig meg lesznek a babóid ne izgulj, szurkolok.

Vica mikor tesztelsz?

Nálunk az a helyzet,hogy a kisfiamnak leszáradoban vannak a pöttyei és lehet mégsem hagyjuk ki ezt a honapot.

Egyébként én január ota szedem a vasat és a folsavat és most március eleje ota kétnaponta az elevitet.

Én hiszek a golyákban,mert mikor terhesvoltam a kisfiammal,akkor anyumék kéményére le szállt.:)

Reménykedem,hogy nem kell a tesora sokat várni.

Szép napot mindenkinek!

Gina

2013. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3339/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melikem nagyon orulok h.megvannak a babucik!!Igen ikres mami leszel.na.latod eddig nem sikerult egy se most egyszerre ketto lesz!!:-))) jaj de jo lesz!!Szepen meg fognak tapadni a sracok :-)Gina akkor probalkozzatok :-) ahogy gondolod:-) nalam semmi...de nem is erezhetek meg semmit sztem meg vagy 5 nap mire nem kell megjonnie.Nincs is tesztem :-D de nem is banom.Majd ha nem jon meg tesztelek akkor.:-)Puszikak Csajok :-)
2013. márc. 11. 17:19
 3340/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csajok! MA csak Melit volt időm elolvasni, holnap jövök! Drukk Melike!!!!!!!!! Szuper, és ez így is marad! Puszi! Irszi
2013. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!