Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3311/9202 anonim ***** válasza:

Szia! Nem, most sem jött semmi!!!!!!! :-(

Fogalmam sincs, hogy hol lehet szólni, de én is megpróbálok, mert ez így igen érdekes.

Ami vicces, hogy 2-3 napja még kaptam mástól itt levelet. Lehet hogy csak mi nem tudunk???????:-)

< én még szivecskét sem tudok küldeni, mert nem találom a billentyűzeten a másik jelet :-)

Jó neked hogy már pihizel anyudéknál! Mikor lesz valami a költözésből? Látod, szépen alakulnak a dolgaitok! :-) Irszi

2013. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3312/9202 anonim ***** válasza:

Nem is válaszoltam :-) Képzeljétek, nem tudom hová tettem a papírt, amire az időpontokat írtam fel:-D

Valahogy március vége, április eleje amikor mennünk kell Pestre a férjecskémmel, és akkor vagy azt mondják hogy mégsem baci miatt emelkedett a fehérvérsejtszám a spermában és mehetünk Isten hírével gyereket csinálni, vagy az ellenkezőjét, és akkor lesz a prosztatás megkínzás, illetve akkor újabb hosszú hónapok következnek újabb kezeléssel. Szóval majd ránk fér a drukk....

De én most nagyon bizakodó vagyok! Irszi

2013. márc. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3313/9202 A kérdező kommentje:
Nem kaptad meg???Most kuldtem el!!Irszi nem lehet hogy veletlenul benyomtad a gombot...mert van a jobb also sarokban olyan h. "nem fogadok tole tobb uzenetet" -nem az van neked benyomva?Akkor marcius vegen aprilis elejen kell izgulni.Minden rendben lesz mar csak hat az az antibiotikum!!Drukkolok nagyon!!:-)Irj ha megkapod a szivecskeket :-)
2013. márc. 9. 09:12
 3314/9202 anonim ***** válasza:

Bakker..................... igazad volt!!!!!!!

Milyen számítógép guru vagyok!!!!!! :-P Már egyszer a múltkor is majdnem rányomtam véletlenül valakinél, olyan h...*e helyen van, de ezek szerint úgy is rányomtam hogy nem vettem észre!:-((((((((((((((((((((((

Bocsi... elküldöd nekem még egyszer előröl az összeset? Egyet sem kaptam meg!!!!!!!! :-)

És bocsi, és köszi hogy rájöttél!!!!!!! Irszi

2013. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3315/9202 anonim ***** válasza:
És köszi a drukkot! Most épp felforgatom a lakást, hogy megtaláljam végre azt a papírt...........
2013. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3316/9202 A kérdező kommentje:
Na most irtam megint negyedszerre :-D:-D:-D megkaptad-e?:-D:-*:-* aaaaaaaaaaa :-):-)
2013. márc. 9. 12:04
 3317/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Élek!!!! Elmesélem a tegnapot, jó?


Mikor péntek reggel bementem 7.20-ra a dokihoz, megnézett UH-on. aznap 4 műtétes volt kiírva, köztük én is.

Mondtam a dokinak, hogy biztosan nincs meg minden tüsző, mert éreztem, hogy eldurrantak már szerda este és még csütörtök este is éreztem. Erre megnézte és mondta, hogy nagyon sok tüsző van még, nem kell izgulni, nagyon szépek és érettek.

Akkorák voltak, mint egy dió :)


Természetesen tudtam, hogy nincs meg mind a 17 és a doki is azonnal elsőnek rakott a sorrendben a műtétesek között. Már 9 órakor a műtőben voltam.

Rettenetesen féltem, egyből lekötötték a két karomat és két lábamat, kifeszítettek mint Krisztust a kereszt fán. Látták és mondtam nekik, hogy rettenetesen félek. Megmértek egy vérnyomást és pulzust.


A vérnyomásom 180/120 volt, a pulzusom 135. Nevettek rajtam és annyira de annyira egy tündér altatós orvosnőt fogtam ki aznapra, hogy álmodni nem lehetett volna jobbat. Egy angyal volt, komolyan. Szeretet és megnyugtatás sugárzott belőle, a hangjából, a szavaiból, a kinézetéből. Egyszerűen imádtam. És nagyon-nagyon ügyesen bekötötte elsőre a kézfejembe a branült.

Kaptam gyorsan egy koktélt vénásan, amitől totál megnyugodtam és helyre állt a pulzusom és vérnyomásom. tündéri volt a csapat, összesen 5-en voltak körülöttem a műtőben. Aztán megjelent a doki, mondtam neki, hogy nagyon vigyázzon rám.


Mikor ezt elmondtam, az altatós mondta, hogy most pedig szépen alszunk picit és bele nyomta a kézfejembe az altatót és abban a pillanatban se kép, se hang.


Fél órát voltam bent, és amikor felébredtem, a tenyeremben egy 8-as volt rajzolva és egy szivecske :)


Kérdeztem a dokit, miért csak 8 db lett, azt mondta, hogy bizony ennyi maradt meg péntekre a 17 db-ból. És hogy minden tüszőben volt petesejt, nagyon szép eredmény ez is.


Mivel volt sok-sok sikertelen inszemináció, nagyon kíváncsiak voltunk, hogy miért nem sikerült, ezért kitaláltuk még otthon, hogy 2 db petesejtnél azt fogjuk kérni, hogy csak simán engedjék rá a spermákat, mint egy normális lombiknál és a többinél pedig ICSI lombik legyen, azaz fecskendezzenek bele a petesejtbe 1 db spermiumot.


Így is tettek.


Műtét után este már a falat kapartam, nekem annyira de annyira fájt a hasam, hogy azt hittem belepusztulok. Már ott a meddőségi központban mondtam a dokinak, hogy iszonyat fájdalmaim vannak, és mondta, hogy menjek be megfigyelésre a kórházba, de nem akartam.

Szerencsére nem véreztem semennyire :) NAGYON-NAGYON-NAGYON PROFI MÓDON SZÚRT MEG A DÉVAI DOKI, ÉS CSODA ÜGYESEN MINDEN TÜSZŐCSKÉMET LESZÍVOTT :)


Reggelre alább hagyott a fájdalom.


Most reggel telefonálni kellett a dokinak, hogy megmondja, hogy a 8 petesejtből mennyi termékenyült meg.

Őrült izgalommal telefonáltam. Nagyon izgultunk, és a doki azt mondta, hogy az a 2 petesejt, amire csak simán rátettek fél millió spermát, az bizony nem termékenyült meg, mert a spermák nem tudtak áthatolni a petesejt falán, ami nem is volt vastag, tehát ezért nem sikerült soha az inszemináció.


Annyira gyengék a spermák, hogy nem képesek átmenni a petesejt falán. Tehát elveszítettünk 2 petesejtet.


Viszont a nagy hír, ami a doki szerint eszméletlen ritka, hogy 6-ból mind a 6 petesejtem megtermékenyült az ICSI módszerrel és csodaszépen osztódnak.


A többieknek állítólag 8-ból max. 3 szokott másnapra megmaradni, nekem 6-ból mind a 6 megmaradt :) DE nem kiabáljuk el, kop-kop-kop (lekomogtam)


Azt mondta a doki, hogy tenyésszük tovább. minél tovább marad és osztódik, annál nagyobb az esély a sikeres babára.


DE még ki kell várni a hétfőt, hiszen olyan messze van még. Ráadásul ugye itt a hétvége és bizony a petesejteknek táptalajra van szükségük a szép osztódáshoz és vasárnap nem mennek be a biológusok, tehát vagy elég lesz nekik a táptalaj hétfőig, vagy nem, és akkor elpusztulnak.


RETTENETESEN IZGALMAS!!!!!!!!



Csajok, most végül is kiderült, hogy ferike ezért nem tudott soha teherbe ejteni, látod? Gyengék a spermái az áthatoláshoz. DE most muszáj sikerülnie és muszáj maradnia legalább 1 embriónak.


Ha minden jól alakul, akkor vagy hétfőn, vagy kedden, vagy szerdán visszakapom a babáimat :)


Nagyon nagy izgalommal várom :)


Túl éltem a műtétet, a jó Isten és az Angyalaim vigyáztak Rám, és természetesen Ti csajok, mert nagyon éreztem, hogy velem voltatok :)


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!


MOST KÉRLEK AZÉRT IMÁDKOZZATOK NAGYON, HOGY MINDEN PICI KIS EMBRIÓM MEGMARADJON EGÉSZEN A BEÜLTETÉSIG, SZERDÁIG, JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ??????????????


a párocskám most szárnnyal a boldogságtól és hihetetlenül izgul a babákért, hogy kitartsanak és utána szépen megkapaszkodjanak a méhecskémbe :) Jaj, bárcsak sikerülne!!!!!!!


Drukkoljatok nagyon, jóóóóóóóóóóóóó?????


Meli

2013. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3318/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Melike!

Szuper vagy, szuperek a petécskéid, és szuperek a párod spermái! :-)


Nagyon jó dolog az is hogy kiderült, mi volt eddig a sikertelenségek oka, és az is, hogy hat kis csoda baba növöget odabenn:-)

Ez olyan fantasztikus!!!!!!!!!!!!! :-)

Sokat gondolunk most már rájuk, ahogyan eddig rád is!


Biztosan minden rendben lesz, majd meglátod! Örülök hogy jól ment a leszívás, és annak is hogy helyreállt a lelki békéd :-) Szeretem amikor boldog vagy :-) <3


A hasikádra vigyázz, hamarosan nem fogsz érezni semmit.


Kriszti! Tudom, unsz már :-) Nincs vérzés, ma viszont egész nap olyan vizes folyásom volt. Szinte érzem hogy folyik ki belőlem, de a végeredmény mégis szinte alig valami, az normálisnak tűnik.

És nem is fáj semmim. Úgy félek a gyulladástól.........

Abban bízom, hogy esetleg a cisztám adta meg magát, és azért véreztem, és esetleg az folydogál. Ez nagy h---lyeség? Irszi

2013. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3319/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága vagy Irszike.


Még az a 6 embriócska sajnos nem bennem van, hanem a meddőségiben egy kis 4 sejtes tálacskában.

Azon izgulok egész nap, hogy hétfőre is meglegyen mind a 6 kicsike :)


Meli

2013. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3320/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Igen, már megérdemelném 5 év után, főleg hogy egy 8 hetes és egy 22 hetes terhességet vesztettem el. De küzdök, nem adom fel!


Meli, csak pozitívan, ott lesznek a kis lurkók hétfőn is, megvárnak, hogy bekerülhessenek végre a pocakodba:))))

2013. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!