Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3281/9202 anonim ***** válasza:
57%

Rendben van, írok többször ígérem:)

Meli, pontosan milyen fájdalom ez? Lehet hogy én hétfőn éreztem ezt, még sose éreztem ilyet, és ugye most nem szedtem clostit tehát uh követés sem volt. Elmondom nekem milyen volt, iszonyú bele nyilalás alul a petefészkemnél, hullámokba szúrkálások de olyan erősen, hogy fel is jajgattam, ez volt hétfőn, vasárnap együtt voltunk, és kedden, mert hétfőn nem tudtunk, viszont a hőm pedig kedden esett le és tegnap kezdett megemelkedni és ma még emelkedett:)

Én azért drukkolok neked hogy ne az összes tüsződ repedjen meg, és le tudjanak holnap szívni:)

Komolyan nem értem még mindig hogy miért nem szívták le szerdán ha látták hogy óriásiak, mert ezek tényleg nagyon nagyok!

Ilyen a görbém

[link] bd4547ac4fcfef8ac_130214_130307_1362614400_.png


Meli szerinted ez alapján a fájdalom alapján lehetséges hogy megrepedt az enyém is?

2013. márc. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3282/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy repedtél és azt érezted. Nekem olyan érzés, hogy iszonyatosan begörcsöl mind a két petefészkem, és lüktet és sajog az egész, szinte állni is alig tudok közben, az egész annyira fáj. Intenzív görcsöléssel jár nálam kb. fél órán keresztül és mikor megreped, akkor egy nagy nyilalás, szúrkálás féle (mintha belevágnának egy kést) és utána hihetetlen megkönnyebbülés jön :)


Repedés után kb. 2 nap van rá, hogy a hő elinduljon felfelé :)


Simán lehetett repedésed :) Drukkolok ám!!! Ja, sajnos a görbédet nem tudta megnyitni a gépem :(


Meli



MEGINT KEZD FÁJNI A PETEFÉSZKEM, TEHÁT TUTI MARADT BENNE NÉHEÁNY :) H U R R Á Á Á Á Á Á !!!! Csak bírják még ki reggelig :)

2013. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3283/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli: basszus nem hiszem el,hogy töketlenkednek az orvosok! Tudják egyáltalán,hogy mikor kell leszívást csinálni? Nem hiszem el! Ne haragudjatok, kibuktam ezen! Nagyon remélem,hogy marad több tüsző,amit holnap le is szívnak!

Irszi: szerintem ne adj a kilókra! Kérdezz rá a comb, csípő és derék méretre. Illetve olyan méretre, ami Neked nem arányos! Én ma találkozok egy lánnyal, felpróbálok 2 brendonos nacit (38-as)

Szilvi: nagyon örülök,hogy befordult a kislányod! :) Mit érzel odalent? Tényleg nem fáj? Nekem jobb oldalon az a rész fáj, mint amikor sokat bringázik az ember. Gondolom tágul.

Pár napig biztos nem leszek, a barátainknál leszünk. Vigyázzatok magatokra!

K.

2013. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3284/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Meli, maradt ott még biztos elegendő tüszőcske, csak pozitívan bizony!!!!.

Biztos tudja az orvosod, hogy miért a pénteket mondta, és mégsem a szerdát. Nem akarom elhinni, hogy ilyen pancser lenne hiszen ezer ilyet megcsinált már. Bízz benne, minden rendben lesz!

Irszi, nem tudom, hogy ez vigasztal e, de én hasonlókat éreztem a HSG utáni napon, és nem lett gyulladásom, pedig kúpot sem kaptam. Aztán a 4. napra már tökéletesen jól voltam, semmit nem éreztem. Vérzel egyébként?

A lapar után szintén hasonlókat éreztem, még pár napig, de az is nyomtalanul elmúlt, akkor sem lett gyulladás.

Bízzunk benne nálad sem lesz!

Lilla

2013. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3285/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, nagyon szuper hogy még érzed, biztos a kisebbek még nőnek, és meglátod holnap szép tüszőcskét fognak találni még és le is tudják majd szívni:)

Belinkelem újra a görbém

19-21 nap közé tenném az ovum

[link]

2013. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3286/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica!

5.-én volt ovud:))

Nem kérdés,szépen látszik:)

Kini!

Éreztem valamit,mert 2 napig nagyon sokat mozgott,de már fájdalmasan:S

Állandóan meg kellett állnom,mert majd szét feszitette a hasam:S

Nagyon kellemetlen volt,és éreztem hogy valamilyét kinyomja mindig:S

De akkor valoszinű hogy a sok mozgástól befordult,próbálkozott és csak sikerült neki:)

Nekem a jobb oldalam fáj,de fennt a bordáimnál...

Azt mondta a doki,hogy látja uh-n hogy folyamatossan a májamat rugja azért fáj:S

Éjjel aludni se birok,mert azon az egy oldalon sikerül csak elaludnom,de tuti 1-2 óra fele már fennt vagyok,annyira fáj:S

Hát mindegy,lassan már előbujik a kiscsillag és nem fog fájni:)

egyre jobban parázok lányok:)

tegnap már olyan kimerült voltam,hogy számoltuk a fájásokat apával,mert azt hittem menni kell:S

De szerencsére elmult,beszéltem Lilivel és mondtam neki,legalább még egy hetet birjon ki és akkor már jöhet bármikor:)

El tudtam aludni,igy csak szót fogad:)))

Lassan kész vagyunk a lakással,de még kell idő azért...kimerülök hamar és nem megy gyorsan:S

Irszikém!

Nincs gyulladásod nyugi!!!!!

Megbolygattak ott bennt,nem csoda hogy még fájdogál és érzel ezt azt....

Melim!

vannak még ott tüszök hidd el:))

Nyugi,holnap már megkönnyebbülsz,de sajnos Kinivel kell egyet értrenem,mert jol elhuzta a doki az időt ezzel a leszivással,tudhatná hogy mennyit számit 2 nap!!!!

Mérges vagyok rá nagyon!!!!

Szilvi

2013. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3287/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi a drukkot csajok! Nagyon rám fér!!!


Holnap gondoljatok ám rám reggel fél 8-tól!!!!!


Lilla, Szilvus jól írta, 5.-én volt ovulációd a 20.ciklusnapon. És nagyon jól időzítettétek az együttléteket :)


Tuti összejön :)


Meli

2013. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3288/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gina vagyok.

Már jó pár napja olvasgatom a bejegyzésiteket és nagyon tetszik,hogy összetartotok és mindenki merithet a másikból egy kis energiát.

Nekem van egy 2éves kisfiam és multhónapban nekivágtunk a tesónak.

Bizom benne,hogy hamarossan össze jön.

Igaz lehet ezt a hónapot ki kell hagynunk,mert bárányhimlős lett a gyerköc.

Kismamáknak kitartást, a többieknek mielöbbi babót kívánok!

Remélem nem gond,hogy írtam.

Sziasztok!

Gina voltam

2013. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3289/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Gina!


Örülünk, hogy írtál, már hogy lenne gond!!!

Remélem, nagyon hamar összehozzátok a kistesót :) Megy a drukk Neked is :)


Amúgy tényleg ez egy nagyon szuper csapat, nagyon imádom a lányokat, rengeteget számít lelkileg, hogy fogjuk egymás kezét :)


Nem sokára szülni is fogunk :)


Meli

2013. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3290/9202 anonim ***** válasza:
57%

SZIASZTOK LÁNYOK!!!


REGGEL DRUKKOLJATOK. MA MÁR NEM LESZEK GÉPNÉL. LEGKÖZELEBB HÉTVÉGÉN.


SZILVUSOMAT TÁJÉKOZTATOM, HOGY ÉLEK, MAJD Ő KÖZVETÍT FELÉTEK :)


Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!


Meli

2013. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!